reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tak, chodzi rzeczywiście o hematokryt, który u nas wynosi obecnie 35,6 przy normie 35-45, ale ważny jest też MCV - u nas to 76,10, ale podobno powinien mieć tak z 82 chociaż - na wydruku z laboratorium nie podano normy...
monia napiszę Ci coś na ts zaraz
 
reklama
witajcie!!!

mrozik wielkie dzieki za namiary, podpatrze tutaj, ale ten nowy krem dziala rewelacyjnie, placki sa o wiele bledsze, i to tylko po dniu stosowania, niestety dalej sie drapie, ale pewnie to jeszcze troche potrwa :tak:

myszowata tez sie usmialam czytajac Twoj post :-D, to masz obrazalskiego syna, moj ostatnio zlapal slownik polsko-turecki :-D, chyba chce nas bardziej rozumiec...

a Mlody w ogole mama nie mowi (ani nic podobnego), ale za to daje sie slyszec daddy, tata i baba (po turecku tata) bardzo wyraznie i to w odniesieniu do M...no mozna sie zalamac ;-)

ramari ze masz jeszcze sile na taki remont :szok:

milego wieczorku!
 
Witam wieczorkiem :)
myszowata ale się uśmiałam z Franka :) mały obrażalski :)
heronek Redanek pewnie chce się dogadać po turecku z rodziną M i dlatego pilnie studiuje słownik :)

a ja kobitki byłam na giełdzie owocowej i od jutra zaczynam pretwory - rabarbar i ogórki małosolne :) zakupiłam jeszcze truskawki , gruszki, różne warzywka i wszystko kochane za ponad połowę mniej niż na placu targowym :)
lecę do kąpieli :) miłego wieczorku życzę :)
 
ale wysokei to zelazo maja wasze dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!1 Kurcze... my nadal zelazo w plynie pijemy - Bogu dziek im usmakuje 9nie rozumiem tego :-D) i nie pluje... Oprocz tego staram sie podawac duzo szpinaku i innych warzyw majacych duzo zelaza...


dobrej nocy zycze i gratuluje konsekwensji przy odzwyczajaniu od smoczka :-) Ja nie probuje poki co
 
A mój brzdac jeszcze nie spi gada sobie w łózeczku z misiami,miał krotką jedną drzemke.Bartus juz sam nie chce smoka czasem zasypia bez niego i całą noc spi lub z nim zasypia i po chwili wypluwa takze moze bedzie łatwo zyc bez smoka:)My dajemy wit cebion multi bo Bartus był bladziutki po tej operacji i puki co narazie dajemy cały czas i dicoflor.
 
dziewczyny zajrzlam na chwile w celu odrelaksowania się , wracam ze szkoły i pisze , pisze i pisze .......... - a ze umysl scisly to trudno zdanie sklecic po polsku ;(
Ionka zle mnie zrozumialas- rozprzadzenia mowia ze masz 30 dni na oddanie sprawozdania od dnia zakonczenia stazu, mi zostalo tylko 3 dni bo przegapiłam zakonczenie - szef pozwolil mi przedluzyc i oddac po weekendzie - dzieki czemu zyskuje jeszcze 3 dni- wiec ogolnie - nie mam nawet tygodnia , a w sobote chyba napisze wielkie G - bo musimy skoczyc do Lublina ;( -znajac zycie zejdzie caly dzien.

Ale widze ze nie tylko u mnie urawnia glowy wiec nie jest zle ;) dzieki Wam jakos raźniej ;)))))))))
 
Kochane wszytskiego dla nas wszystkich w dniu mamy:-)Moc uśmiechów i radości:-)
dzien-matki.jpg


Witajcie!
U nas nocka ok. W sumie nic nowego - po staremu zupełnie!
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kartka_23m.jpg
kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta :)

Witajcie :)
nocka przespana cała do 6 rano :( obudziła się już marudna i teraz też to robi. ja jestem jakaś zmęczona i zdołowana - jeszcze M odnosi mi ciśnienie :)
lecę na śniadanko
miłego dzionka :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

Kochane Wszystkiego Najlepszego w Dniu Matki! Wiele radości, miłości, zdrówka, samych pięknych chwil, przespanych nocy, postępów wychowawczych, a przede wszystkim mnóstwa uśmiechów małych szkrabów.

polusia kolory to dulux miodowy i tkaniny kaszmiru. Ale miałaś przygode z zębem. Nie zazdroszczę.
nesia powrotu do formy życze, nie denerwuj się Kochana! A jak Oleńka? Zdrówka!
myszowata niezły Franuś, mój też nie zawsze chce dać buzi- czasem się odwraca. Pokazują charakterek te nasze chłopaki!
Tabasia gratuluje postępów. Musze stwierdzić, że mnie motywujesz i chyba my też spróbujemy. A wózeczek podwójny może jeszcze będziecie używać. Kto wie czy nie trafią się bliźniaki ;-)
ionka współczuje kiepskiej pogody i nawału pracy.
heronek właśnie o dziwo dobrze się czuje, to pewnie etap wicia gniazda dletego mam przypływ sił.
A Redanek to niezły gość jest. Fajnie, że od małego będzie znał tyle języków.

U nas cały czas troche pracy. Dziś jeszcze troche malowania będzie, ale powiem Wam, że jestem taka szczęśliwa :-) W końcu będzie czyściutko. W sam raz na powitanie maleństwa na świecie. Jeszcze bardzo chciałabym odmalować sypialnie- może zdążymy :-D
Szukam inspiracji na kolor. Mamy żółtą, ale już nie chce!!! rolety pomarańczowe. Może coś podpowiecie?

Miłego Dnia!!!
 
reklama
Do góry