reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Polka skrocilam i wycieniowalam :-)
Mysz wszystkiego dobrego dla Jasia, duzy chlopak juz :-)
Ajentka Marcelek super madry gosciu :tak:

A ja sie wlasnie wzruszylam, bo Al PIERWSZY raz usnal na noc bez smoczka!!!!!!!!!!! I nawet nie bylo placzu :-) A usypianie zajelo tyle co zwykle. Szok!
Tylko teraz nie wiem co robic w nocy, bo jak sie przebudzi z placzem, to probowac go uspokajac czy dac smoka (troche bez sensu skoro oduczam). Boje sie, ze sie bardzo rozplacze jak mu nie dam...
 
reklama
tabasia jestem dumna z Ala!Szybko chłopak załapał, że smoczek jest niepotrzebny:-)
heronek oj biedny Redanek!Niech mu szybko minie ta wysypka!
madzia te ząbki to zmora naszych pociech wrr. Oby Bartuś w nocy dobrze spał!

A ja zaraz mykam spać:-)Miłego wieczorku i spokojnych snów:-)
 
to ja wole smoczek juz, bo jak Adas sie rozkrzyczy to tylko smoczek go moze uspokoic - oczywiscie pdo warunkiem ze od poprzedniego posilku minelo nie wiecej nzi 4-5 godzin bo jak wiecej to nawet smoczek nie pomaga :-D

Narzekam i narzekam na Adasia ale jedno musze m urpzyznac - NIGDY nie musialam go uspypiac. Daje butle i wychodze, on wyije, pokreci sie w lozku chwilke i zaraz spi :-) Jakbym jeszcze takeigo kloca miala na rece brac i usypiac na rekach to ja juz wole smoczek :-D
 
tabasia to super!

mysz pewnie, Jas to juz maly mezczyzna :)

madzia oby zabki wyszly jak najszybciej!

W koncu udalo mi sie zwazyc mojego wiercipiete, to juz prawie 13 kilo :szok: (12.7 dokladnie), alez z niego grubasek, ja juz nie wiem co on spala??? tyle co on sie nachodzi:-D

dobrej nocki dziewuszki!
 
tabasia, no to gratki :-)
heronek, zdrówka dla Redanka!
mysz, no duuuuży chlopak z Jasia! :-)
madzia, udanej nocki mimo wszystko!

Ol smoka ma do spania wieczorem i niestety sama nie zaśnie :-( musi się do mnie przytulić... jeszcze wtedy trzeba z nią pogadać, przypomnieć, co się działo w ciągu dnia, ona opowie wszystko po swojemu, przytuli się, powzdycha i śpi. no nic, mam nadzieję, ze samo przyjdzie, tak samo jak przestała jeśc w nocy :-)
co do prasowania, to w końcu musze się za to zabrać, bo mój M. nietsety do pracy chodzi w koszulach... na szczęście ma ich naprawdę dużo, ale widzę, że już czas na prasowanie ;-)
dobra, lecę popisać papierzyska do pracy!
 
Polka skrocilam i wycieniowalam :-)
Mysz wszystkiego dobrego dla Jasia, duzy chlopak juz :-)
Ajentka Marcelek super madry gosciu :tak:

A ja sie wlasnie wzruszylam, bo Al PIERWSZY raz usnal na noc bez smoczka!!!!!!!!!!! I nawet nie bylo placzu :-) A usypianie zajelo tyle co zwykle. Szok!
Tylko teraz nie wiem co robic w nocy, bo jak sie przebudzi z placzem, to probowac go uspokajac czy dac smoka (troche bez sensu skoro oduczam). Boje sie, ze sie bardzo rozplacze jak mu nie dam...
Ja odzwyczajam od cyca od 4 dni i nie poddaje się, nie daje cyca i koniec a czasem płacz jest straszny. Więc myślę, że skoro już raz nie dałaś smoczka to już nie dawaj, musisz być dzielna. Ja dziś nie śpię od 5:30 bo nie dałam cyca więc Oliwka się rozbudziła i koniec spania, ale trudno cyca już nie dostanie. Ciekawe jaka noc przed nami dziś. Oliwka śpi od pół godz. ja też sie zaraz kładę.
 
Ja chce odzwyczajac od smoka, bo nie mam sily juz wstawac w nocy jak go zgubi :-D
A zasypia sam, ale ja zawsze siedze przy lozeczku i spiewam kolysanke, myjemy zeby, pozniej pocaluje jeszcze i wychodze, ale jak juz prawie spi ;)
Ionka slodka Olcia jest, takie przytulaski sa super :) Choc wiem, ze dobrym sposobem jest tez zostawienie dziecka niech usnie samo, ale czas tak szybko leci, ze mi to nie przeszkadza, ze siedze przy Alu i czekam az usnie, na szczescie nie nosze go na rekach i nie bujam ;)

Heronek
to kawal chlopa z Redanka :szok: Moj od miesiecy niecale 11kg :/ a pamietacie jak sie martwilam, ze przybieral ponad 1,5kg miesiecznie??? :-D
Oczywiscie mleka nadal nie pije :///
 
reklama
nie no, jak też nie kołyszę do snu. siedzę w fotelu, a Ol się na mnie nawala ;-) jak już prawie śpi lub jak juz śpi- zależy jaki ma humor- to odkładam do łóżeczka. pewnie powinnam uczyć ją zasypiać samą, ale.... ;-) na razie mi to nie przeszkadza :-)

ja właśnie wykonałam koszulkę, tzn wymalowałam na niej różności. koszulka idzie na aukcję, hehe, ciekawe ile zarobi ;-)
 
Do góry