reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam:)
My tez juz po spacerku bylismy w aptece bo małemu witaminki sie skonczyły i przy okazji rundke po naszej wiosce.Bartus dopiero ma drzemke,a ja wstałam z zapuchnietą lewą strone przez głupi ząb chyba czas na dentyste.Nocka u nas w miare ok spalismy do 8 z jedną pobudką na mleko.

mysz sto lat dla Jaska i słodziutki całus:)

Dobrego dnia:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-D
miałam jeszcze wczoraj z wieczorka tu zaglądnąć ale padłam...
żyjemy sobie z dnia na dzień...jakoś leci.
My zawsze z rana zaliczamy spacerek... ok 9-10... później drzemka i nastepny spacer ok 16 jak już słońce mniej ostre... bo niestety ale na placu zabaw nie ma cienia... a mój łobuz nie usiedzi na miejscu hehe...

o właśnie go listonoszka obudziła (zawsze puka w drzwi jakby sie paliło :angry:)

MIŁEGO DNIA ;-)
 
Ale tutaj pustki...
My po wizycie, oczywiscie krzyk i placz, nieznosi jak go ktos obcy dotyka :(
Panie zachwycone Alexem :) ale niestety z powodu przeprowadzki zmieni nam sie polozna :( a tamta taka fajna babka byla...

I u nas ciag dalszy odzwyczajania od smoka. Walczylismy prawie godzine, ale usnal bez :-):-):-)
 
witajcie!

ajentka zdolniacha z Marcelka :tak:

Tabasia cierpliwa z ciebie babka, na pewno szybko pozbedziesz sie smoka :)

ionka zdrowka!

asia gratulacje dla Szymona!

mysz buziol dla Jasia!

myszowata super, ze wyniki dobre :)

My od lekarza, tym razem z antybiotykiem, bo Mlody ta wysypke swoja strasznie rozdrapuje i lekarz stwierdzila, ze bakterie sie pewnie wdaly i dlatego nie chce zejsc...ale ja sie wstrzymam, bo bym nie mogla Redana puscic do zlobka, pierwszego dnia po podaniu antybiotyku. Dala jakis lepszy krem, typowy od ekzemy, a nie jakis nawilzajacy tylko, wiec go wyprobuje. No i wyszlo, ze oilatum go chyba uczula tez (tzn jeden ze skladnikow).
U nas wietrznie dalej, w sklepie pomoglam kobiecie z zaladowanym wozkiem i dzieciatkiem, bo by ja wywialo z tym dzieckiem na drugi koniec parkingu :szok:, a idioci niektorzy dalej zostawiaja wozki posrodku drogi, i juz co po niektore pojazdy pozadrapywane :wściekła/y:.

Milego!
 
Biedny Redanek :( A Oilatum moze uczulac niestety. Mojego znajomego syn jest uczulony na wszystkie emolienty :/

U nas tez wieje, ale jest dosyc cieplo i przynajmniej nie pada :) Ciekawe jak dlugo Al pospi, mam nadzieje, ze ze 2h, a nie tak jak wczoraj 40min :/
Pozniej drugie danie i spacerek :)

A wieczorkiem do fryzjera! Hurra!!!
 
Hej:happy2:

Dzieci śpią :-) tzn. Magda leży i stęka po swojemu, ale może zaśnie :-D My dziś na spacer poszliśmy po 8, wróciliśmy przed 10 i już było upalnie. Także po krótkiej drzemce Szymcia poszliśmy do ogrodu, w cieniu jest jeszcze dość przyjemnie. Tylko boję się kleszczy. Szczepicie dzieci w związku z kleszczami?

Ajentka brawo dla Marcelka! My jesteśmy w temacie nocnika daleko w tyle ;-)
Ionka zdrówka!
Ramari wózek kupiłam taki: WOZEK DLA RODZENSTWA, PODWOJNY ABC DESIGN TANDEM (1609149051) - Aukcje internetowe Allegro kolor brązowy, a gondolkę: Gondolka,nosidełko do wózka-TANIO!!! (1620483140) - Aukcje internetowe Allegro
Kolor gondolki wybrałam z aukcji DUŻA TORBA DO WÓZKA - SUPER WZORY !!! (1607788939) - Aukcje internetowe Allegro , ale z tego co widzę, już nie ma tam torby w tym kolorze (ciemny beż). Wydaje mi się, że ten nasz kolor to taki jak kolor torby nr 17 - ten jednolity.
Powodzenia w malowaniu :-) Trzymaj się! Oby te ostatnie tygodnie były jak najmniej męczące!
Mysz buziaki dla Jasia!
Myszowata ja też prasowanie ograniczam do minimum ;-) Mój mąż na szczęście nie chodzi w koszulach do pracy, bo pracuje w laboratorium chemicznym:-)
Heronek zdrówka dla Redanka!

No i mała w efekcie śpi u mnie na rękach, bo już tak jęczała, że by mi Szymona obudziła. Cwaniara :-D A ja stukam jednym palcem w klawiaturę :-D
 
Hej Kobietki

ajentka pełen respekt na nocnikowe sukcesy :) my nawet nocnika nie posiadamy :)

mysz buziaki dla Jasia na urodzinki !!!!

Co do prasowania , ja ostatnio też odpuściłam i prasuje jak coś ubieramy dopiero.

Franus przeziębiony, więc siedzi w domk od dwóch dni. Ale upały są to i tak cały dzień byśmy nie siedzieli.
Starsze już wymiekają.

Heronek zdrowia Redankowi życzę :)

Ionka Tobie również !!!
No dziewczynom z wysp :) lepszej pogody życzę :)

Tabasia co tam z włoskami robisz?
 
Ostatnia edycja:
widze ze nie tylk oz nocnikiem jestem w tyle :-D Ale tez ze smoczkiem... Jakso lekko podchodze do tematu - jasne ze sa 3-letnie dzieci ktore chodza ze smoczkiem ale jednak zdarza sie to rzadko.
Co do pieluchy to jednak troche to trwa zanim dziecko nauczy sie kontrolowac - Jaska sadzalam odkad sie nauczyl siedziec - siadal chetnie i w ogole fajnie ale tak czy inaczej to dopiero jak mial ponad 2 lata to mu zdjelam pieluche, bo dopiero wtedy kumal ze mu sie chce.

a tak w ogoel to dziekuje w imieniu Jasia za buziaki :-)
Ale mam juz duzego syna, co???? :-)
 
reklama
Mój synek spi dał mamie popalic pod wieczór spiący był ale nieszło zasnąc wkoncu padł na filmie.Biedak meczy go ten ząbek i widze ze szoruje smoczkiem i zabawkami w dziąsło z drugiej strony moze tam tez cos sie wykluwa.
 
Do góry