reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie;)

U nas nocka taka sobie juz wiem czemu Bartus taki marudny płaczliwy idzie nam dolna lewa 4 lub 5 bo jest w tyle spuchłe dziąsełko i duza biała kropa.W nocy o 1 sie obudził z płaczem i tylko na raczkach usnoł,a potem była mega burza i nie mogłam zasnac mały tez sie wiercił.Bartus drzemkuje od prawie godzinki.Pogoda ładna ale mocno wieje i sobie odpuszczamy spacerek.

Tabasia to czas na nocniczek my tez niedługo zaczniemy:)
myszowata miałas niezłą nocke tak jak ja.
 
reklama
mcgosia witaj Kochana - dawno nie zaglądałaś:-)
monia no hej! Miło Cię czytać!Myślałam dziś o Tobie - telepatia?;-)Gratki z okazji kupkowego sukcesu i oby tak dalej!A jak sprawa z domem?
madzia oby ząbek szybko się przebił i nie męczył Bartusia!
 
oj dawno dawno mnie nie było ...:-)
nie bardzo mam czas przy tym moim małym cwaniaczku hehe...ale teraz postaram się byc częsciej :)
 
Tabasia mojej siostry synek nigdy nie chciał siadac na nocnik i podpatrzył tate jak on to robi i od tamtej pory a miał niecałe dwa lata robi wszedzie siusiu na stojąco.
 
a ja nawet nie zauważyłam. Usmiałam sie jak to napisałyscie. Ja to sie często łapę że do Filipka mówię, daj to ci paluszki obetnę - tak na skróty - bo mi się nie chce mówić - paznokcie u rak.
A Filip sika na stojąco na dworzu - pod krzaczki, a w domu to różnie. Raz na stojąco, raz na siedzaco.... Najlepiej jak siostrzenica (w styczniu 2 latka skończyła) zawsze chce sikać jak widzi ze Filip idzie. Ona już dawno bez pampersów. Ale zawsze jak sika z Filipem, to po psitce macha i siurka szuka, i ciągnie sobie. I taka zdezorientowana jest zawsze dlaczego jej sie tak nie udaje
 
moja z nocnikiem się przeprosiła, chociaż chyba dalej boi sie swojej kupy :confused: wiem, że to dziwne, ale jak tylko zrobi, to wstaje, jak oparzona i z popłochem patrzy, co jej tam wyszło ;-)
mrozik, ja zawsze mówię "chodź, zmienimy pupę" ;-)
gosia, monia, mam nadzieję, ze wróciłyście na dobre! :-)
tabasia, u nas też huragan, znów wywaliło płot u sąsiada i kubły na śmieci walają sie po parkingu :baffled:
 
Gosia witaj z powrotem :)

madzia oby zabek szybko wyszedl!

tabasia a ja nawet nie zwrocilam uwag, bo tak samo mowie ;)

ionka u nas dach zerwalo sasiadowi z garazu :0 , mozemy pewnie tak sie licytowac caly dzien:]
 
Dziewczyny musze sie pochwalic!!!!!!!!!!!!!!
No wiec ucielam ten smoczek, Alex go znalazl w lozeczku i zdziwko :-D Wsadza do buzi, a tu jeszcze wieksze zdziwko, bo smok wypada :szok::-D:-D Ja to sie poplakalam ze smiecvhu. Pozniej zaczal nim troche rzucac i sie denerwowac, oddawal mi i mowil "dac" co by mu na inny wymienic. Po czym sie polozyl i sobie raczka trzymal. Wstal jeszcze raz, usmiechnal sie od ucha do ucha, walnal smokiem w kat, polozyl glowke i usnal :szok::szok::szok: Bez smoka!!!!!!!!!!!!!
Ciekawe jak bedzie wieczorem...

A z tym sikaniem na stojaco, to wyprobuje po spaniu :tak:

Mcgosia co u Was?
 
reklama
Hej:) a my na nocnik siadamy od lutego. Oliwka jeszcze nie wola ale jak ja posadze to zrobi siku czy kupkę. Zreszta ja nawet nie pamietam już kiedy Oliwka zrobiła kupkę w pieluszkę. Siku na nocnik to raczej po spaniu a w ciągu dnia to różnie, jak uda mi sie złapać, ale kupa zawsze do nocnika. Potem idziemy razem wyrzucić a Oliwka robi kupce papa:)
A z pokarmem też już lepiej może obejdzie sie bez naparów z szałwii itp bo od wczoraj od rana jeszze nie odciagalam i nawet nie czuje za bardzo żeby mnie piersi bolaly, może zanika sam:)
 
Do góry