reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ola zasypia ale to chyba ja jestem bardziej zmęczona niż ona:) Te całe dnie na podwórku mnie wykończą:p
Idę zrobić sobie kolację.
E-kord, Polusia nasze gwiazdeczki będą kiedyś miały fajne figurki:) Bo moja też waga piórkowa.
Myszowata odpoczęłaś??:)
 
reklama
myszowata a mialas wypoczywac :-D

polusia i widzisz szybko minelo i M w domku...:-)

polka tule....

e-kord ladnie Lila wazy :tak:

jak ja nie lubie srody w pracy...ech...ale najwazniejsze juz minelo i przezylam :-), Mlody spi, nawet zjadl kaszke :happy:...
 
kochane, moja wczoraj ważona ;-) waga sie nie zmieniła od ostatniego razu (więcej sie Ol rusza teraz) całe 8900 ;-)

kurde, dziecko spac poszło, nadmiar czasu mam ;-)
 
Witam w biegu znowu i poświątecznie!
Mam nadzieję że u Was były równie miłe jak u nas :-)
Zaglądam w miarę możliwości, ale żeby doczytać to :no: :-(
Ściskam Was mocno!
 
hej dziewczyny.
ja przed okresem i zre jak krowa... az mi wstyd ze nie moge laknienia pohamowac....

Pawelek juz od 40 minut spi, uspany przez tatusia, ja zaraz ide sie umyc i spac. Jakos ta edycja You Can Dance mnie nie kreci.

Odebralam wyniki krwii Pawelka i znowu niska hemoglobina... zwariuje...
 
witam wieczorkiem
calkiem udany dzionek za mna dzis jednak, chyba zyczenia pomogly ;-)
widze ze u was tez, ja nie wiem jaka pogoda bo wychodze jak jeszcze chlodno a wracam jak juz chlodnawo ;-)

ale w likend sobie odbijemy

myszowata zazdroszcze takiego dzionka!!

ide ogladac tv i poodpoczywac

dobrej nocki
 
reklama
Do góry