reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ramari - nas w zeszłym roku mąż przez internet rozliczał. Mówił ze fajnie, ale jak to wyglada to pojęcia nie mam.
Czekam na fotki pokoiku - uwielbiam ogladać takie rzeczy :)
 
reklama
Witam Was

No yra bedzie dobrze!:)

ajentka welcome back kochana!:)

wczorajsze Usta Usta...bardzo smutne. Łezki poleciały. Sonia Bohosiewicz śliczne wyglądała.

My dzis na ogrodku caly dzien. Jest cudownie.
Miłego dzionka kochane.
 
Witam!
Łącze się w bólu z tymi, które mają gorszy dzień. Ja dziś czuję się jak przepuszczona przez maszynkę. Strasznie śpiąca, zmęczona i nerwowa:( Może przez tą pogodę bo u nas pochmurno. Mam nadzieję, że nie będzie padać.
Miłego dnia!
 
moje dziecko spało aż do 6:50 :-( znów przelana się obudziła i juz nie chciała zasnąć... jestem wykończona, bo dodatkowo wczoraj źle się czułam i spać nie mogłam.

a zapomniałam sie pochwalić, że jak ostatnio kupowaliśmy Olci buciki, to wzięliśmy udział w loterii i wygraliśmy kolejna parę bucików dla niej :-) może będa mieć fajne sandałki, to weźmiemy :-)
wczoraj tez zakupiłam sobie bluzkę już na upalny urlop ;-) mam nadzieję, że bedzie na tyle ciepło, że ją włożę!

teraz w ddtvn mówią o podróżach z dzieckiem, no dla mnie temat na czasie. wylatujemy już w niedziele, aż mi sie nie chce wierzyć.
 
ionka gdzie będzie się urlopować?
nesiaa polusia kalisa poprawy nastroju Wam życzę Kochane!
ramari e_kord powodzenia na szczepieniu!
ramari koniecznie pochwal się pokojem!
yra będzie dobrze! U nas najpierw było Ferrum w syropie, a potem Hemofer w kroplach! Ostrzegam uważaj na plamy po żelazie, co niektóre niczym nie zejdą!
ajentka Witaj! Może u Marcelka to chwilowy bunt, może go ząbki wkurzają?

Witajcie! Ja już sama!Z jednej strony czuję taki luz, że nie wiem za co się brać - wstawiłam jak narazie pranie, o 12 mam wizytę u deratologa bo od dawna nie schodzi mi ślad po ukąszeniu prawdopodobnie przez pająka!Potem mam nadzieję wcisnąć się na hennę do kosmetyczki, a potem zobaczymy. A z drugiej strony boli mnie brzuch z nerwów - to nasze pierwsze tak długie rozstanie. Dziś Franko pięknie spał do 8:tak::szok:Potem zjadł kaszkę i trochę kanapki z salami ode mnie. Niestety ta ostatnio gdzieś mu się przykleiła i był pawik...Ot i tyle u mnie jak na ten moment;-)
Do potem!
Miłego dzionka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
myszowata u nas też często jak się coś przyklei młodej to jest pawik :)

a już kawkę zaliczyłam i co i nic nadal jestem jak śnięta ryba - teraz na poprawę humoru zjada olbrzymi kawałek ciasta z kremem i owocami - sama robiłam więc jest pyszny :)

yra to dobrze że tylko żelazo- uważaj na plamy jak myszowata mówi bo potem nie zejdzie i kaplica :)

ramari to czekamy na zdjęcia cudnego pokoiku :)
 
Myszowata dadza rade!! :tak: Jak Ala z M zostawiam to nie martwie sie totalnie o nic, choc poczatki wiadomo trudne byly.

Popisalabym z Wami, ale pora drzemki...
 
reklama
A ja wykonczona nie wiem co jest z moim dzieckiem :(
W dzień bawi się , jest wesoły i ma wilczy apetyt. Wieczorem po kąpieli idzie spać a w nocy budzi się z płaczem :( i histeria. Uspokaja się na rękach ale jak go chcemy odłożyć to od nowa płacz :( dziś spał z nami ale na dłuższą metę to odpada. Idę robić obiad i wpadnę później bo ledwo na oczy patrzę.
Buziaki.
Też oglądałam usta usta :(
 
Do góry