reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Polusia jak Ty chudzino dajesz rade z Polcia w chuscie!!!!!!!!!!!!!!

Blu moj tez uwielbia bawic sie zmiotką i szufelka zawsze ja wyciaga i sprzata wielce!

A mi JAnko juz od godziny spi.Ja teraz BB żółty Redds i Laysy cebulkowe,relaks pelną gębą!!!!!!!

KLregoslup mi siada! maly caly czas chce chodzic za raczke albo za dwie.Sam zrobi z 5 kroczków i koniec.Ale to od 2 dni tak.Po moim proroczym snie wczesniej za rece to w ogole nie chcial a ja go tez nie zmuszalam.Odrazu siadal tak nagle sie zerwakl i jak idzie za reke to oczywiscie biegiem kroki milowe masakra moj biedny kregoslup.Podejrzeawam,ze na dniach juz sam ruszy z impetem:))))
 
reklama
Yra moj tez tak mial dlugo nawet po onkologach jezdzilismy.Ale naszczescie juz wszystko ok:) Zelazo dostanie i bedzie dobrze.A jak juz zacznie jesc to szpinaczek,brokulki i te sprawy.Jaś uwielbia.

Poza tym u nas niedokrwistosc rodzinna ja teraz badania robilam i mam hemoglobiny 11.A Jasiu 12,5 wiec w normie w koncu:) A Franio ile ma Hemoglobiny?
 
dziewczyny wrocilam - wszystko opisze jednak albo wieczor jak sie uda albo jutro . ogolnie wszystko ok, Alan sie niezle rozbrykal, a po powrocie zastalismy rozmarznieta lodowke i cuchnace w niej mieso , jeszcze troche to sasiedzi pomysleliby ze trupa pod lozkiem trzymamy. M myje od 15 ta lodowke i nic nie pomaga ;(w lipcu musimy i tak kupic nowa ale jakos 2 miesiace trzeba funkcjonowac ;)))
 
No na pewno nie biora u nas tez mial ponizej 10 i do tego wysokie leukocyty wiec w ogole do bani bylo.Ale zelazo bral plus kwas foiliowy:)

Marela no to nieza akcja:p
 
yra i u mojego Franka było 10mln - dostał żelazo i cebion multi i po 6 tyg kolejne badania i nadal kiepsko, więc znów farmakologia, ale w końcu minęło. Nic się nie martw - ja jako niemowlak byłam non stop na żelazie.
marela kiepsko z tą lodówką...
maziajka laysy cebulowe mówisz?mniam mniam pychotka!
blu dobrze, że badanie ok minłęo i, że nic złego się nie dzieje!
 
Yra bedzie dobrze, na pewno dostanie Franus zelazo.

Nikos juz zmeczony. Sam wchodzi do lozeczka i sie kladzie. Pokazuje ze mam go kłaść, słodziak.
W ogole zjadł całego duzego banana i kanapkę ;O szok jak na niego to duzo.

Mazia ale zrobilas smaka. Ja dzis nic nie jem przegielam. Zjadlam troszke rafaello i merci z orzechami. mniami ale za to jedzie do mnie winko z lychee :D
 
marela a co sie stalo, że masz taki cyrk z lodówką, prądu nie było przez te dni, czy sie spsuła?

strasznie szybko te świeta mineły, w pracy mam urwanie głowy, ale ja uda mi się jakims cudem obrobic z tym wszystkim do piątku to na weekend jedziemy nad morze
 
katrinka- nie wiem ;) M chyba przekrecil moc i chyab za duzo ;) choc niby nie, tak na serio to sami za bardzo nie wiemy co sie stalo , lodowka normalnie dziala , a prad raczej byl .
A przez to wietrzenie to mnie w nosie kreci i chyba bedzie katar, kicham co chwila , kurde ale jestem zla , aby nie katar;(

Bede pisac po trochu co i jak - bo maly rozrabia i nie moge dlugo przy kompie siedziec - ogolnie podroz byla jak nigdy czyms pieknym- maly zachipnotyzowany, spodobala mu sie jazda, jak tylko wyszlismy na dwor to do samochodu i cale dni moglby siedziec w samochodzie . Wiec czesc swiąt spedzilam w samochodzie ;) oczywiscie pod domem .
 
melduję się wieczorowo :)
mała padła jak kawka :) tak wojowała dziś że to było do przewidzenia - a jakiego zbója mam to mówię Wam :) przyszła sąsiadka do mnie ze synkiem 3 letnim i bawili się ładnie aż do czasu kiedy Pola nie wzięła samochodu i nie zaczęła Bartusia nim bić i najeżdżać- mówię Wam jaką zawziętą minę miała przy tym i co ją odciągam od niego to ona znowu do niego pędzi - zbój jeden
marela oj nie sympatyczna sprawa z tą lodówką :( a podróży zazdroszczę że Alan taki grzeczny :)

maziajka ja znowu takie chucherko to nie jestem :) spacer z chustą był super :)
 
reklama
Olcia zasypia a ja odpoczywam. Dziadek ją trochę powoził a ja byłam wyplewić i podlać moją cebulkę:) Przydał mi sie taki wysiłek.
 
Do góry