reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Fajnie grilek , posiedziec na powietrzu z bliskimi:)Jutro zapowiadali przed chwila 24stopnie jak nie bedzie wiało to będzie pieknie:)nareszcie prawdziwa wiosna:)Wspaniale:)Życze wam miłej niedzieli :)
 
reklama
Polusia najważniejsze się nie pośpieszyć bo przygruntowe przymrozki nadal występują a szkoda żeby zmarzły. No pięknie będzie jak cała rabata :)

Frotka kochana roboty ogrom nie ? Ach te przeprowadzki. Mówisz las za oknem :) super !!!

Marciaa jaaa moja mama kochała migdałka :) swoje ostatnie zdjęcie ma przy jednym ... [*] piękne drzewko.

A mój Franko jak widzi dzieci to pędzi do nich :) codziennie w przedszkolu zaczepia ich gromadki :) i na ulicy :) wstydzi się raczej dorosłych.

A mnie coś brzuch boli :( od 3godzin takie dziwne skurcze mam :( jakby mi chciało jelita powykręcać ... Ale to falami nachodzi :(
 
Czyli nie tylko mój jest wstydniś :) On w swoim postępowaniu to aż zabawny jest , jak widzi dziecko to podchodzi uśmiecha sie i wszystko jest ok do momentu jak owe dziecko nie skupia na nim swojej uwagi. Natomiast w momencie jak dziecko tez zaczyna mu sie przypatrywać, czy podchodzic bliżej, to mój syn najchetniej wtopiłby sie w moje nogi hehe
Nawet tak sobie mysalam, że to może przez to ze jest cały czas ze mna, że nie odwiedza nas duzo osób. Dlatego teraz duzo chodzimy na plac zabaw żeby przyzwyczajał sie do innych dzieci i nie bał sie :)

E:
polka oj znam ten ból :( miałam tak nie raz i mi pomaga jedynie wizyta w kibelku bo inaczej to skurcze robia sie coraz boleśniejsze (sorki za mało apetyczny opis )

Lece spać miłej nocki:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczeta
ja jestem po sushi ale dobre!!!! mniamusne naprawde, a jutro znow kupony na gropuon maja byc
pawelek zdrowieje, dzis na spacerku spal z 2h, mam nadzieje ze do pon przejdzie, a tak dzis smigal po chodniku i placu zabaw ze szok, takiego duzego mam synka!!!! ;-)
nie wstydzi sie wcale i nikogo, ale wszyscy mowia ze on wyjatkowy pod tym wzledem he he

a na grila w przyszlym tyg sie wybieramy, ale sie ciesze!!

milego wieczorku!!
 
witam :-)
a nocka okazała się ok :-) pieknie dziecko mi spało chyba do 9ej ;-)

zmeczona jestem, bo cały dzień poza domem. ale kupiliśmy Olci wózek- lekką spacerówkę (wiem, że nie ten wątek), bedzie jak znalazł do samolotu i na wakacje :-)
jakos nie mam weny.
dobranoc.
 
Witajcie wieczorowo
wrocilam od sasiadki bylam na winku domowym i zjadlysmy salatke pyszna bylo fajnie. K byl na pożarze wiec i tak nie mialam z kim spedzac wieczoru.
Sebus od rana do godziny 19 na dworze, przyszedl tylko na obiad , spac poszedl wyjątkowo pozno i byl taki wymeczony ze sam mowil ze go bolą nożki. Biedaczek.
Co do butów to ja nie kupuje zadnych "zdrowych" raczej normalne ale Krystek na dworze tez za bardzo chodzic sam nie chce jedynie za rączke ale sam to mu cieżko oderwac noge od ziemi a w domu zasuwa jak samochodzik.



jestem tu nowa i od razu się melduje mój synek Kacperek urodził się 7 marca 2010r. i mam problemy z jego nakarmieniem ale waży w normie 10,5kg i ma 75cm wzrostu.

witaj, moj Krystiano tez z 7 marca :) Ale apetyt to mu dopisuje :p prawie 12 kg wazy
ja spojrzałam na nazwe drzewka od Ł. i jest to triloba -migdałek :)))) widac juz jak sie zaczyna cos tam rodzić :) ale zanim bedzie taki efekt to jeszcze troszke...
moze Ł daje Ci cos do zrozumienia z tym "migdałkiem" w sensie ze cos moze by chcial zeby sie "urodzilo":-D




Ide spac bo padam na RYJCA
Milego wieczorku, albo raczej nocki kochane :* do jutra.
 
Witajce , moje dziecko z kolei nikgo się nie wstydzi na spacerze macha i usmiecha sie do wszystkich, na placu zabaw jak kogos dorwie to się przytula, jak ktos jej podaje rękę to nie chce go puscić, uwielbia inne dzeci i dorosłych, a dziś mi spadła z łożka na śnie, kurcze a jak się przebudziłam to widziałam że jest oparta o łóżeczko i tak sobie pomyslałam żeby ono sie nie przesunęło , no i się przesunęło i mała spadła na śnie i zaś mam poczucie winy
 
Hej Kochane! Zazdroszczę Wam własnych ogródków! Fajnie by było mieć różne piękne roślinki przed domem...U nas nocka ładnie przespana, ale nie mam coś dziś humoru czyt. spięcie z M (kolejne).
Miłego dnia:-)
 
Dzień dobry !!! U nas noc w miarę. Choć młody wieczorem był padniety i nie dojadł więc w nocy musiał zjeść i ja miałam przymusową pobudke.
Plany na dziś. Na 11.00całą rodziną do kościoła. Potem obiad. I jedziemy do chrzestnej Frania.

Polusia dziś na tvn24 mówili akurat o kwiatach :) no i teraz można wszystkie w donicach sadzić ale też na noc chować np. do garażu :) a w ogródku tak jak pisałam koniec kwietnia początek maja. Stronkę OGRODOWO.PL - portal o tematyce ogrodniczej - projekty ogrodów - profesjonalne podejście do zieleni - projektowanie, kwiaty, drzewka, narzędziędzia, techniaka basenowa polecali :)
yra oj nie smutaj :( tule :( Ty na towarzystwo M.nie masz ochoty ? Oj to do Ciebie nie podobne :( no stres !!! Proszę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!

Moj tez raczej do wstydziochow nie nalezy, do wszystkich raczki wyciaga i sie usmiecha, ale z reguly ja musze byc w tym samym pomieszczeniu, bo i naczej ryk...

U nas tez dzisiaj slonecznie sie zapowiada :)
 
Do góry