reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mrozik fajny pokoik i dużo miejsca do rozrzucenia zabawek i zabawy :D
polusia widze że jesteś w swoim żywiole i dopracowujesz każdy szczegół ogrodu :) mam nadzieje ze kiedys pochwalisz sie efektami swojej pracy
mili17199 witaj, oj ja tez sie musze niezle nagimnastykowac, żeby Filip cokolwiek zjadł

Dziecie juz śpi a ja sie zastanawiam co tu dobrego zjeść na kolacje. Przed ciąża mój ostatni posiłek był o 18, staram sie do tego wrócic ale ciezko mi idzie :/
 
reklama
kalisa niedaleko masz do mnie więc zapraszam na kawkę :)

moje dziecię się popsuło z usypianiem - robi awanturę leżąc w łóżeczku - chyba że jest tak zmęczona i dlatego ? dziś cały dzień spędziła na zewnątrz- jak nie w kojcu to spacerowała sama albo z teściową.
a mój M skończył grodzić plac zabaw dla dziewczynek więc mogę spokojnie zostawić małą nie bojąc się że mi gdzieś popędzi sama :) teraz myślę nad jakimś fajnym namiotem do zabaw dla nich - bo piaskownica jest, zjeżdzalnia będzie :)
miłego wieczorku życzę :) lecę na kolacyjkę :)
 
mili witaj!
mrozik super pokoik!
polusia mróweczko!

A ja jestem wykończona - cały dzień jazda na szmacie...A i pochwalić się muszę - Franio wędrował dziś trzymany za jedną raczkę!:tak:
 
mili w czwartek sie ważylismy i ma 9,600 a mierzy 77,5
polusia dziekuje za zaproszenie chętnie kiedyś wpadnę i oglądnę Twoje dzieło :)
myszowata super no to Franiu kolejny krok do samodzielnego chodzenia poczynił:D
blueberry mieszkam w podgórzu :)
 
mili :) witaj :)

My byliśmy na imieninach u Szwagra M. :) dzieciaki biegały po ogrodzie :) Franko zachwycony trampolina :) do 18.00było ciepło tak że Franko mial spodnie i skarpety i bluzę a pod spodem tshirt i body :) na głowie wiosenna czapka :)
Apetyt mial super :)
Teraz już śpi :) a starsze wcinaja naleśniki :) mnie nie skusiło :)

Przegląd auta i wymiana butli w aucie zatrzymała nas a mieliśmy do Poznania jechac
k aralajna zdrowka dla małego !!!
polusia a gdzie kupujesz agrowłoknine ? Bo ja miałaś na myśli pisząc o czarnej folii potrzebnej żeby chwasty nie rosły :) ? Nie ?

Co do butów Kochane na wątku zakupowym wrzuce fotkę butków które Franko dostał na roczek. Mały śmiga w nich pięknie a nie kosztowały majątku :) but musi być wygodny i elastyczny tak mówi nasz ortopeda. Zawsze powtarzał że but to nie stabilizator i nie może unieruchamiać nóżki. Ale każdy kupuje takie jak uważa bo same wiemy co dla naszego dziecka dobre :)

Idę Was poczytać bo jestem w tyle.
 
polka tak o agrowłókninie pisałam :) M mówi że mi w castoramie kupi w tygodniu, więc będę mogła je rozsadzić, nawieźć i będzie jak Pan Bóg przykazał :)

jutro wybieramy się na wycieczkę z dziewczynkami - planu gdzie jeszcze nie mamy ,ale o tym to rano zdecydujemy :)
 
reklama
Do góry