reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzień dobry :)
wreszcie mam chwilę bo od rana w biegu jestem - najpierw zakupy, potem sprzątnaie, sąsiadka jeszcze wpadła, obiad, pranie i oczywiście akcja w ogrodzie - dziś lwie paszczki sadzenie, przesadzanie krzaków, truskawki - oczywiście Pola asystuje :)
co do wątku świątecznego to jestem za odkopaniem :)
buty mamy tylko elefanteny i jestem mega zadowolona
streetcom - byłam tylko w dwóc kampaniach i chyba o mnie zapomnieli :(
wędlinki domowe - robię w piekarniku albo u teścia w wędzarni :)

lecę dalej do pracy - zaglądne wieczorkiem jak się będę relaksować :)
Slicznie dziękujemy Marcelowi i mamie Jego za piękną kartkę z królewnami :)
 
reklama
hejka
my dzis bylismy u lekarza, w nocy goraczka placz zatkany nos i kaszel, na szczescie oskrzela nie zajete i antybiotyku nie dostalismy, ale leki za 80zl!!
ech
i wszyscy naokolo ze to przez zlobek, a pawel juz tydz temu mial goraczke, i chyba sie to w oncu rozwinelo, ciekawe kiedy teraz pojdzie do zlobka, bo pojdzie i tak, ja juz innej opcji nie widze, a z tego co widze on tez zadowolony bardzo
wkurza mnie gadanie urodzilas dziecko i oddalas do osrodka a moja babcia to uskutecznia, mam ochote jej strzelic echhhhhhh

a do streetcom oswiadczenia nie wyslalam a tez juz bralam udzial w 3 kampaniach,i mam w kolejnej wiec nie ma reguly...

mrozik
sliczny pokoik!!!!!
 
dziewczyny nie szalejcie z tymi bucikiami mojej przyjaciolki córa majac roczek przeszla cięzką chorobe co spowodowalo u nije zaniki miesni i do teraz nie za dobrze chodzi a ma juz 2,5 roku i zarowno rehabilitant jaki neurologa zalecila zwykle buciki byleby za pietke w miare miekie by stopka pracowala i takie by przod byl troche do gory uniesziony,nie zalecala zadnej marki ani nic tylko by spelnialy te warunki.A to jest dziecko z duzymi problemami w chodzeniu.

Takie buciki rehabilitacyjne moim zdaniem u zdrowego dziecka moga wiecj szkody wyrobic niz pozytku.

edit watek swiateczny przenienioslaM:)
 
Ostatnia edycja:
k_aralajna - ja miałam 2 lekarki które też kategorycznie kazały nie dawac do żłobka. A jak sie okazało to wcale więcej nie chorował. Ale one każdą chorobę na żłobek zganiały. A przed żłobkiem on miał ciągle obturacyjne zapalenie oskrzeli. Po żłobku tylko katar. Za to w przedszkolu już prawie nic nie choruje, za to inne dzieci non stop.
Ale mamy czy babcie moga mieć takie zdanie o żłobkach, bo one pamiętają zaszłe czasy, gdzie było tam nie za dobrze. Ile sie słyszało, że dzieci do grzejników wiązały, żeby mieć spokój itp. Że wszystkie dzieci karmione jedną łyżką były, że okna otwierali żeby dzici sie rozchorowały. Pewnie stad ta ich opinia
 
Witajcie:)Mam juz neta, pierwsza nocka w nowym miejscu super.Nogi w tył wchodza ,bo roboty że nie wiem kiedy skończymy.W moim miescie grupon nie działa ale jest sweetrdeal i dzisiejsza oferta taka Sweetdeal
Pobieznie przejrzałam ostatnie stronki ale cieżko nadrobic.
Widzę że koleżanka Saori znalazła czas zajrzeć super!!:)Wiolonczela też robię mieska i wędlinki domowe, ostatnio nawet suszyłam polędwicę ale warunków do wędzenia nie mam niestety.Pozdrawiam może wieczorkiem po filmie Milenium zajrze jeszcze i na inne watki.Teraz rozpakowuję kartony i obiad :)
 
melduję się że jestem :)
plan w ogrodzie wykonany - nie zrobiłam tylko truskawek bo nie kupiłam sobie czarnej foli aby nie rosły chwasty - zrobię to w tygodniu i będą rosły sobie tak jak ma być.
muszę się pochwalić że mała zamiast na nocnik - on ją parzy- siada na nakładce na ubikacji i robi siku - a ile frajdy przy tym jest :)

frotka a co ci się śniło? pamiętasz :)
 
reklama
jestem tu nowa i od razu się melduje mój synek Kacperek urodził się 7 marca 2010r. i mam problemy z jego nakarmieniem ale waży w normie 10,5kg i ma 75cm wzrostu.
 
Do góry