reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzięki za opinie o butach - jednak jako pierwsze kupię rehabilitacyjne - te z memo :) brzydkie :((( ale nie o walory estetyczne tu chodzi ;)
A kto ci zalecił takie buty? One są okropnie sztywne, podeszwa się w ogóle nie zgina. Mój Karol ma koślawość stóp i kiedyś mu kupiłam takie buty w dobrej wierze, a rehabilitantka mi kazała je wyrzucić. Buty mają być elastyczne, bo wtedy stopa pracuje, wzmacniają się mięśnie.
 
reklama
blueberry - dokładnie. Sztywne przeokropnie. Tyle że nasz ortopeda wyrzucac nie kazał, ale stwierdził że inne "zwykłe" trepeczki będa równie dobre jak i te. Jeśli nie ma zaleceń do specjalnych bucików, to nie ma sensu kupować "specjalistycznych". One na prawdę nie są za wygodne - takie jest przynajmniej moje odczucie
Jak kupowałam je Filipkowi to byłam przekonana że robie najlepszą rzecz dla jego stópek
 
Mnie się wydaje, że te buty są dobre dla dzieci, które mają na prawdę poważne problemy ze stopami. Np dzieci z dużą nadwagą często mają bardzo wykoślawione nóżki. Wtedy te buty działają trochę jak gips. A zalecanie takich butów profilaktycznie to chyba taka zaszłość jak z tym szerokim pieluchowaniem.
 
Dzień dobry dziewczęta:)

Na szczęście reszta nocy była spokojna, a pobudka juz o 5 ale to nic :)
Niebo zachmurzone ale całkiem sympatycznie jest za zewnatrz, obskoczylam juz piekarnie a teraz jem śniadanko, lubie takie świeże pieczywo, przy okazji coś słodkiego do kawki tez jest :D

wiolonczela fajny pomysł z własnymi wędlinami, ja czasem robię schab w piekarniku a później jemy na chlebie
n&h mi też pediatra odradziła takie buty ze względu na brak wskazań do ich noszenia. Kiedyś ogladałam jakis program gdzie fizjoterapeuta był za tym aby nie zakładac np. butów usztywniających kostkę bo ona ma pracować tak jak i reszta stopy, a buty powinny byc elastyczne
myszowata ja do Streetcom jeszcze nie wysyłałam tej zgody, a jest to juz moja 3 kampania do której udało sie dostac :)
 
kalisa, uwielbiam taki schabik na chlebek, mniamuśny jest:)
jak zrobicie dziewczynki wędlinki to proszę próbeczki ;-)
u nad padało kurczę a chciałam z młodym w piasku posiedzieć eh. Ze smigania po trawie na razie nici...
3 dzien gardło mnie boli i nic lepiej hm...
 
kalisa u nas też pieczemy schabik taki z czosnkiem mniam mniam, no i boczek i pasztet...dobrze, że Święta blisko to się będziemy delektować:tak:
A właśnie co do Świąt to może odkopiemy świąteczny wątek, hmm?:tak:
n&h nam pediatra mówiła, że jeśli ortopeda nie da zalecenia to absolutnie nic specjalistycznego nie jest potrzebne, wręcz nawet niewskazane...
 
Witam!
Jeden dzień mnie nie było i jestem nie w temacie. Wypadłam z obiegu:)
Podczytywałam Was ale nie było czasy odpisać. Ola wczoraj miała gorszy dzień. Już dawno się tak nie zachowywała. W ogóle to wczoraj odczuwała strasznie lęk separacyjny. Nie dała się nikomu wziąść na ręca i z nikim nie została. Nawet jak M chciał ją wziąść to wbiła mi dosłownie paznokcie w szyje:( Mam nadzieje, że to jej szybko minie.
Teraz śpi a ja już posprzątałam po wczorajszych gościach bo w nocy nie miałam siły. Jeszcze kumpel zostawił telefon i budzik mu się włączył o 5 . Masakra jakaś!!!!!
Czekam na mamę. Mój tata po operacji czuje się świetnie i już dziś siadł w auto. Kieruje jedną ręką. Wiem, że to troche niebezpieczne ale on bez auta nie może żyć:)
Gorąca dyskusja na temat butów:) Ja już sama nie wiem co o tym sądzić. Ola ma trzewiczki scholla i dwie pary adidasków. Chodzi w tym co jest. W sumie to ona na razie nie bardzo chodzi. hihih
Miłego dnia kochane!!

Edit: jestem za odkopaniem świątecznego wątki i proszę o przepisy na jakieś świąteczne pyszności:)
 
blueberry - mój Filip był grubiutki bo ponad 12,5 kg ważył jak miał roczek i intensywnie zaczął chodzic, a i tak nie zalecał ortopeda tych butów. Stwierdził że jak chcemy to ok, ale nie widzi potrzeby. A nóżki ma krzywe trochę, ale szpotowato, nie koslawo (podobno...)
Marciaa - podpinam sie pod testowanie mięska :)
 
reklama
nesiaa - życzę Wam żeby szybko ten lęk minął.
U nas trwa to już ponad miesiąc i mam wrażenie że jest coraz gorzej. Rano to nawet nie moge się iść umyć, bo jak odchodzę to jest ryk. Mąż ją wtedy bierze "siłą" ode mnie, ryczy, później sie czymś zajmie, ale jak mnie zobaczy to chce sząłu dostać, tak sie do mnie wyrywa

Miałam zdjęcia pokoiku wstawić chyba z rok temu i wreszcie zdjęcia zgrałam. W rzeczywistości pokoik wyglada "cieplej" niż na zdjęciach. To zdjecie Filipka pokoiku. Wiktorii jest w zieleni, ale jeszcze mebelków u niej brak, bo na razie śpi z nami, póki cyca
 

Załączniki

  • IMG_2764.jpg
    IMG_2764.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_2719.jpg
    IMG_2719.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_2767.jpg
    IMG_2767.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 40
Do góry