reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kalisa- czekaj czekaj na te moje jajka nie wim czy sie doczekasz ;):-D bo ja lubie takie prace ale zawsze sie obkupie a potem czasu brak ;) , z haftu krzyzykowego mam juz chyba kazdą muline ;) a wyszyłam ze dwie karteczki tylko ;( .

co do zartów to ja takz rana aby nastraszylam M ze jego tel. mi spadl i wsio sie potłukło ale polapal sie po 5 sekundach na ciaze albo cos ciezszego nie reflektuje .
Ale za to w pracy kazałam dzieciom pisac kartkowke , wystraszone na maxa - rozdalam kartki i zakazalam zagladac na druga stronę dopoki nie skocze wszystkich rozdawac - no i rozdalam im czyste kartki. Takze dzieciaki troche wystraszylam ;)
 
reklama
wiolonczela ja na poczatku do groupona z rezerwą podchodziłam
Ostatnio były lekcje tenisa i załuje, ze nie wykupiłam kurczę...może sie powtorzy. Jednak jak to działa z tym załatwianiem to nie wiem
 
co do stretcom napisali mi ze zakwalifikowałam sie do nowej kampanii i jedzenie do dzieci bede testowac

hmmm myslisz ze to juz to? takiego maila tez dostalam ale nie pomyslalam ze to tak szybko moze byc, no nic w pon sie okaze ;-)

a co do groupon to kupujesz, placisz przelew i na konto dostajesz maila z kuponem, drukujesz i idziesz na miejsce :)
 
karalajna myśle, że to juz to , bo kampania ma w kwietniu ruszyć, ale blu ma testować jakis alkohol, ale mi nic o alkoholu nie pisali, to pewnie dla bardziej wtajemniczonych
 
wczesniej dostalam maila ze mam dostac paczka od martini, ale to dawno bylo, nic nie dostalam, moze to to!?, ale fajnie by bylo, szkoda ze dzis nie przyszla, w sam raz na lieknd he he :p
 
Karalajna Ty nie czekaj na paczkę, tylko wyslij męża do supermarketu i zacznij miło weekend, mój mąz w pracy jutr wraca, więc ide do spania, a własnie moj luby ostatnio kupił w netto wino za 6,50 zł, myslałam ze to jabol jakis czy co, i juz darłam po nim pysk ale nie niby wino i powiem Wam, że całkiem było to dobre

Karaljna a jakie miasto na slasku jest twoja ojczyzna
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczór.
Humor do bani i weny brak.
Co do streetcomu to ja zakończyłam kampanie sleep and play i po moich opiniach pewnie zbyt szczerych szybko nie dostane się do nowej. Tkwie jeszcze w tej kampanii fidbek ale nie mam czasu na te testy i chyba dam ciała z nią :(

Co do groupon to ja dostaje oferty ale w moim mieście nic nie ma i nie korzystam. Ale podobno super okazje.

Alergia mnie dopadła.

Franko dziś nabił sobie 2guzy. Ale cały dzień grzeczny. Myślałam że nie zje manny bo dziś zjadł tyle słodkieg u dziadka ale dał radę :)

Idę Was poczytać.
 
reklama
Witajcie!

Alez dzien, az mi sie nie chce juz nic, podminowana jestem, w pracy nawet nie wiedzialam za co sie najpierw zabrac...dobrze, ze juz weekend :)

A i zapomnialam, ze dzis prima aprilis...a i tak moj M tego nie zna...

a z groupon korzystam, czasami sa rewelacyjne oferty u mnie..

a propo szczepien, u nas nie ma w standardzie przeciwko gruzlicy np., tylko szczepia dzieci tych rodzicow, co pochodza z zagrozonych choroba krajow, a Polska do takowych nie nalezy

ionka mam nadzieje Olcia dobrze zniosla dzisiejsze szczepienie...

myszowata nie wiem, nie doczytalam, jak Franus sie juz czuje?

k_aralajna super, ze Pawelek tak sie aklimatyzuje w zlobku...
 
Do góry