reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

yra żart dość dziecinny, moj kolega własnie pisął że blizniaki beda miec, faktycznie żona jego w ciązy ale pojedyńczej, ja tam raczej nie zartuje 1 kwietnia, chciałam mezowi napisac że na naszym pobliskim nieczynnm kominie jest juz bocian, co roku przylatuje, ale on tak na niego czeka juz od lutego, że szkoda by mi było jego i tego rozczarowania
 
reklama
alex a musi być kolor fioletowy ? bo jeżeli nie to może wiciokrzew albo groszek pachnący- to są pnącza ,do doniczek mogą być funkie mają fajne liście a kwiaty takie długie dzwonki - ja mam je przy chodniku w cieniu,do doniczki też rododendrony - one mają zielone liście przez całą zimę a kwitną wiosną - ładna roślina ale jak dla mnie nie rewelacja :) mogą być moje kochane azalię - one też lubią cień, a pięknie kwitną.w cieniu mam też hortensje i też kwitną fajnie bo mają różne kolory - zależy do stopnia kwitnięcia i kwasowości ziemi,fuksje - to moja mama znowu hoduje , ja ich osobiście nie lubię :) jak coś jeszcze to pytaj :)

a u nas pierwsza wiosenna burza. mała śpi a ja się relaksuję przy bb :)
 
Hej, wg mnie Elefanteny są właśnie elastyczne. Można sobie pooglądać jak wyglądają na stronie Deichmanna, albo na elefanten.de. Mają też sandałki z zakrytymi palcami:

00_1402895_P_pp.jpg


Szczepienie MMR u nas jest po 13 miesiącu dopiero.

Co do bocianów, to mój Karol ma ostatnio zajawkę, że chciałby mieć siostrę ;)
 
Dzięki Polusia, jesteś wielka...
chyba postawię na azalię japońską lub fuksję, ale w bieli
powiedz mi ejszcze ten groszek mógłby iść do wiszącej donicy i jak będzie rósł - owijać go jakby w kulę (nie wiem jak to wytłumaczyć), w domu mam tak bluszcz zrobiony
 
Dzięki Polusia, jesteś wielka...
chyba postawię na azalię japońską lub fuksję, ale w bieli
powiedz mi ejszcze ten groszek mógłby iść do wiszącej donicy i jak będzie rósł - owijać go jakby w kulę (nie wiem jak to wytłumaczyć), w domu mam tak bluszcz zrobiony

myślę że możesz go tak prowadzić - wszystko zależy jak go będziesz sobie układała bo groszek to raczej pnącze -ja miałam zawsze na siatce i tak sobie szedł . ale spróbować zawsze warto :)
 
wiolonczela jutro z groupona ide na sushi dam znac jak bylo, i jeszcze wykupilam jakis karnet na zabawe dla malego,

w ogole to witajcie;-)

dostalam przed chwila maila ze wyszla do mnie paczka ze streetcom, czy ktoras z was cos dostala? bo sama nie wiem co to moze byc... :p

ja zaczelam likend ale fajnie, fajnie sie pracuje ale tym bardziej fajnie sie odpoczywa :p

co do bucikow to maly smiga super w nich,a mam takie srednie ani za bardzo sztywne ani za bardzo elastyczne, i to rozne pary, ale jesli chodzi o wieksze przestrzenie to tez jeszcze pawelek nieco sie boi, pewnie to niebawem minie i bedzie strzala he he
a w zlobku jest najmlodszy jak sie okazalo:-)ale daje rade, dzis jak go m zawiozl to od razu na zjezdzalnie smignal i nawet kaputkow nie mial czasu zalozyc, a ja nawet nie przypuszczalam ze moje dziecko juz zjezdza hehe
 
Restauracje, spa, sport, koncerty i wiele innych z 50% zniżki na Groupon.pl dziewczyny co o tym myslicie, korzystałyscie kiedys z oferty groupon

fajne maja oferty. Wyjazdowe bo na kosmetyczne bym uważała. Czasem ktoś wystawia swoje usługi byle zarobić a kiepsko robią np. manicure. Jednak nie wszyscy wiec uwaga mozna sie naciac czasem. Ja ciagle czatuje na cos ..moze mi cos wpadnie w oko :)

a jak u was dziś 1 kwietnia? moja koleżanka na nk wstawiła zdjęcie że jest w ciąży, wstawiła zdjęcie usg, jak dla mnie to raczej kiepski żart. pełno osób jej gratulowało a ona ma frajdę.

tez mnie kolezanka na brała ze w ciazy. eh.

widzielismy bociana wczoraj :))))))))))
 
Czyli to nie jakies oszustwo? oferty wyjazdowe sa super i cena przyzwoita i warunki wydają się byc luksusowe, a jak to działa, kupuje przez internet i co dalej, dostaje jakis kod, jak załatwia się potem taki wyjazd, ale co innego.
Karaljna miłego suszi :)
Dziewczyny mam plan chce się zając samodzielną produkcją wedlin, robi to ktos z was , bo poki co jestem zielona, narazie odnalzanłam odpowiednie forum i zaczeła czytac o peklowaniu itd, wiecie, nic nie wiem o tym, ale mam nadziejęrobić wkrótce pyszne wedlinki, bo na te sklepowe patrzec nie mogę
 
reklama
Do góry