reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka!

Co do szczepień, my po 10 kwietnia musimy się umówić,od początku mamy też tą 6w1 ale muszę obgadać sprawę pneumo i meningo bo spać mi to nie daje. Mały śpi, ja po 15 do pracy. Zęby nam idą pełną parą, całe szczęście bez gorączki tylko krewka potrafi polecieć. Dziś zauważyłam drugą, górną dwójkę.
Czarna Ehhh ciężki ten Twój typ.:wściekła/y:
Miłego dnia laseczki!
Myszowata A to pierwsze słyszę, nam w lipcu czy sierpniu (muszę sprawdzić w książeczce) powiedziano że mamy przyjść na kolejne szczepienie po skończonym roku dziecka, jeszcze się tu na forum upewniałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ajentka po roczku jest MMR, czyli odra + świnka + różyczka, a te powtórki, o których piszę to tak ja mówię po roku od trzeciej dawki
 
alex ale lawenda musi mieć słońce - jak najwięcej słońca wtedy ładnie rośnie i do tego lekka ziemia np. z piaskiem albo ja daję skorupki od jajek :) i mieszam z ziemią. a moje lawendy chyba mi obmarzły - nic jeszcze z nich nie kiełkuje ani nie zabiera do pączkowania :( ale zobaczymy
ja co szczepionek to się nie znam - mam super pediatrę i on mną kieruje :)
 
ajentka no problemos;-)
ramari jeśli nie otwiera Ci się ten link to wpisz w google "tena lady próbki", albo wejdź na ich stronę - tam jest zakładka do próbek:-)
 
alex ale lawenda musi mieć słońce - jak najwięcej słońca wtedy ładnie rośnie i do tego lekka ziemia np. z piaskiem albo ja daję skorupki od jajek :) i mieszam z ziemią. a moje lawendy chyba mi obmarzły - nic jeszcze z nich nie kiełkuje ani nie zabiera do pączkowania :( ale zobaczymy
ja co szczepionek to się nie znam - mam super pediatrę i on mną kieruje :)


o kurcze:/ a już widziałam te fiolety w donicach, a jakieś inne podobne na moje warunki proponujesz?
 
widze ze dzis fajne temaciki- szczepienie i kwiatuszki ;)
my mielismy 3w1 i teraz 4 dawka tej szczepionki , wlasnie musze pojsc po recepte to moze poszlabym z mlodym w poniedzialek.

a lawenda to ciekawy pomysł na mój balkonik ;) mam balkon od poludnia i w sumie caly dzien prawie swieci - pomijajac wczesny ranek .

nesia - skusilam sie na te Twoje jaka i poszlam do pasmanterii - obkupilam sie no i okazało się że kobitka w sklepie tez takie robi , pogawedzilysmy sobie na ten temat i zapytalam po ile sprzedaje - no i ona nie sprzedaje tylko kilka do dekoracji zrobila a jak powiedzialam jej po ile TY to byla zdziwiona , powiedziala ze to bardzo tanio, bo nawet materialy wyniosa duzo drozej no chyba ze w hurtowni kupujesz . No i fakt ja za swoje rzeczy zaplacilam 30 zł - kupilam dwa styropianowe jaja no i reszta i ciekawe czy np. tasiemki wystarczy czy nie , wiec faktycznie - dołożysz a nie zarobisz ;) .

czarnuszka - ja Cie bardzo podziwiam , ja juz dawno bym sie postawila , ale taki moj charakterek. Moj nie ma nic do gadania czy ja bede pracowac czy nie , niechby tylko sprobowal cos pisknać ;) A jak chce mieć żonę w domu to niech sobie kupi kure ;) Są kobitki co lubia siedziec w domu - ja do takich nie naleze ;)
 
Mały śpi, jak wstanie to zje obiad i wyruszymy w świat może jakieś zakupy uda sie nam zrobić :)

yra my tez 6w1 wiec nie wiem jak to jest przy innych, a co do ortopedy to mi na badaniu bioderek nic nie mówił zeby jeszcze raz przyjść hmmmmm musze sie nad tym zastanowić bo skoro Wam polecali kontrole ....
czarnuszka przyznam szczerze ze jestem w szoku jakie podejscie do Ciebie i dzieci ma Twój M. Ok jesteście małżenstwem ale Ty nie jestes jego własnościa! Tobie tez sie cos od życia należy.
Jak mój M wraca z pracy to nie ma że zmęczony, ściąga buty i dostaje dziecko ( co prawda on uwielbia sie z Filipem bawić ), a ja wtedy moge spokojnie zająć sie porządkami czy innymi rzeczami w domu, albo skoczyc na zakupy. Porozmawiaj z M i moze zaproponuj jakies jasne reguły i sie ich trzymaj niezależnie od Jego widzimisie. Życze Ci duzo siły !
marela to czekamy na Twoje ozdobne jajka:D
 
hej Laski,

U mnie praleczka się kręci, obiad już dochodzi, zmywarka załadowana czeka :) Generalnie do przodu :))) Miś śpi już 2gą godzinkę, jak wstanie to obiadek i może zdążymy skoczyć do Deichmanna pooglądać (podotykać;) elefanteny ;p W sumie to byłam zdecydowana na Gucie (frocia jak Milusia w nich śmiga? zadowolona?) ale teraz 147 plus koszty transportu :/ ... z kolei memo http://www.memoinfo.pl/sklep/produkt.php?ido=23 też niewiele tańsze :( Na BB elefanteny polecacie - tak jak Zawitkowski :) ale on kładł nacisk na elastyczność podeszwy ... a yra pisała, że sztywnawe są Jasia butki. Oszaleć można ... dopiero co narady związane z fotelikiem się skończyły to teraz akcja but !

edit:

zdjadło mi pół posta ://// i to po wklejeniu :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja juz dawno zglupialam jezeli chodzi o buty i te adidasy srednio mi sie podobaja, niby nie sa super sztywne, ale dosyc sztywne i to nie tylko w sensie piety tylko calej podeszwy.

kurcze dziewczyny jak mi sie Pawel slini, jak nigdy w zyciu chodzi teraz w sliniaku. No juz przebieralam go 2 razy i znowu widze ze sie obslinil caly....
 
Do góry