reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

:) hej laski wpadłam powiedzieć Dzień dobry :)
Jadę do Kalisza z chłopcami za pół godziny więc zaraz się szykujemy :) Miłego dnia życzę.
 
reklama
Witam
My tez dzisiaj walczyliśmy o żłobek dla Wiktorii - państwowy, bo teraz do prywatnego chodzi i trochę mam rozjazdy, bo daleko od Filipka przedszkola. Tak to będę przy jednym parkingu oboje miała , jak sie Wiki dostanie.
Moja mama o 4 rano zajęła kolejkę, była 10. Pierwsza osoba przyszła o 12. Po moijej mamie już tłumy były. Na raz przyszło około 40 osób. Później o 7 zmieniła ją tesciowa moja i złożyła nasze podanie. podobno mamy duże szanse. No chyba ze dużo "samotnych" rodziców sie znajdzie, to wtedy się przesuwamy na dalszy plan

K_arlajna - no to zdrowe zachowanie. Walczy o swoje. Nie on zaczął przecież :). Dobrze że nie daje sobie w kasze dmuchac, tylko sobie radzi. Powiem ci, że moja teściowa też nie była zadowolona jak Filipka daliśmy, bo ona sie upierala że ona może z nim zostać. Teraz uważa że dobrze zrobiliśmy. Dobrze sie rozwija, lubił chodzić do żłobka. Z przedszkolem nie było problemu. No i teściowa dalej pracuje...
 
hej.
dziewczyny jaki dowcip szykujecie M? bo ja nie mam pomyslu.

co do butow to my mamy te adidasy... i nie wiem. dziewczyny czy te elefanteny maja taka bardzo elastyczna podeszwe ze jak zlapiecie i za czubek i za piete to wyginaja sie na wszystkie strony czy sa raczej takie sztywniejsze... bo moje adidaski sa takie sztywniejsze, sama juz nie wiem. ale w sumie niedawno mial takie bardziej elastyczne i tez nie chcial isc. A bez butow to smiga jak wariat.
 
Witam gorąco:-)

Nie było mnie przez chwilkę i baaardzo się stęskniłam. Troszkę podczytałam ale nie wszystko bo mała niestety nie pozwala. Mam nadzieję, że wieczorkiem uda mi się nadrobić zaległości.
Zaraz zabieram małą na spacer bo już rozrabia.Może uśnie to coś wreszcie porobię w domku.

życzę miłego dnia:-)
 
polka odważny żart:-)
frotka wracaj szybko do nas!

Witam się! Po ekspresowej wizycie u pediatry. Franio w nocy dostał kataru, a ok 23 miał 3 mega ataki płaczu...Pani doktor go osłuchała, w gardło zajrzała i mówi, że jest zdrowy, temp dziś nie ma - jakby co mogę dać pulneo - narazie się wstrzymuję. Spaliśmy po tych płaczach do 8.30. U nas rano padało, a teraz znów mamy słonko:-)
Miłego dnia:-)
 
no wlasnie zalozylam, niech trenuje. A moze ja juz sobie wmawiam? moze poprostu woli byc noszony na dworze :-D

Moj nauczyl sie chodzic w domu juz w bucikach, wiec na dworze nie ma wiekszego problemu, ale tez nie chce chodzic za bardzo po podworku, ale ja mysle, ze dlatego, ze sie boi...chyba ta przestrzen go przeraza jeszcze;)
 
A i zapomniałam jeszcze napisac, że rozmawiałam na temat szczepień. Na maj jesteśmy zapisani na meningo + ospa i dowiedziałam się, że mam wybrać jedno bo nie można i tego łączyć...
 
a my po krotkim wmiare spacerku po ogrodzie ;-) wszystko czorne do prania ;-) troche wieje ale załozyłam młodemu bluze i na to bezrekawnik grubszy i cieplutki był:) własnie padł zrobiłam porzadek na wieszaku z jego ciuszkami. Krotkich rekawkow ma az nad to...tylko jakies roll upy bym dokupila i sportowe w kratke i eleganckie, sandałki, kapielowy i cos na głowe ;-) Ł. bedzie zadowlony he he he :>

co do butów to juz pisałam ze Nikos ma nike i sa sztywne i troche w nich klapie za to w tych miekciejszych z cocodrillo zasuwa lepiej. Chyba sie predzej (w nast tygodniu)wybiorę do ortopedy i mi doradzi co z tymi butami bo wiele opinii jest i troche zem wygłupiona
 
reklama
Witam:)

Pogoda sie dzisiaj zepsuła wieje i pada.Bartus ma drzemke,w nocy ładnie spał do 7.M wczoraj mówił ze przyjezdza na dwa tyg czyli 18 i bedzie do 1 maja fajnie by było.Jak mały wstanie to troche poodkurzam.

Słonecznego dnia:)
 
Do góry