reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

monia zatem proszę bardzo, a może ktoś jeszcze skorzysta Darmowa saszetka – Colon C

Za mną ciężki dzień. Franio spania niet, jedzenie tyle o ile, raczej też był na nie. Potem poszłam na aerobik i ciacho z kuzynką i co wracam, a Mały ponoć tak się zwył, że chyba cały blok go słyszał i M musiał go na kolanach karmić bo fotelik parzył. No i chyba katar do gorączki nam doszedł, chyba, że po tym mega płaczu się zrobił.Okaże się w nocy lub jutro. Teraz nie ma temp bo o 17 nurofen był grany...
 
reklama
Hejka!

U nas dzis byly huraganowe wiatry...:szok:..mam nadzieje do Was nie dojda...Ode mnie z dachu dachowki pospadaly, az strach chodzic kolo bloku, niedaleko drzewa powalilo....ale w miare cieplo bylo...

Co do sadzania na ziemi, ja nie sadzam, ale jak chodzi i sam usiadzie, to nie bede leciala i go zaraz ciagnela i tak sam wstanie po kilku sekundach...Kazdy sam podejmuje decyzje w swojej sytuacji...

A szczepionki u nas takie same jak u ionki, mmr laczona z pneumokokami a teraz meningoki na roczek...
 
Dronka i tym sposobem jestem zmuszona do wstawienie zdjęć na zakupowym, żeby Ci najlepiej to zobrazować:-D A fotki zrobiłam bo tak się cieszyłam z tych zakupów że sobie popstrykałam hehe Wariatka ze mnie;-)
 
Polusia :) piękna prace wykonałas !!! :) odpoczywaj.

yra i jak w Tesco ? :)

Ja wróciłam z aerobicu :) młodzież śpi :) a M.mówi czekam na Ciebie w kolacja? :) to ja po to ćwiczyć chodzę żeby nadrobić to co straciłam po ? O nie :) już mu szykuje jesc a sama pod prysznic i spać :)
Jutro do Kalisza do taty z rana pojadę a potem zakupy i weekend. M.ma sobotę wolna więc może do Łodzi brykniemy albo do Poznania :)

Dziś Frankowi pokazałam koniki i znów radość na całego :) może faktycznie weterynarz będzie :)

Myślę już o Wielkanocy i kupiłam Frankowi jego osobisty koszyk :) bo u nas każde ze swoim pędzi do Kościoła:) mogłoby być już bardzo ciepło wtedy. Wielkanoc ma urok jak jest słoneczko.

Jutro Prima Aprilis i myślałam że M.wkrece że jestem w ciąży i kupiłam test nawet ale on ostatnio ma słabe nerwy więc jeszcze się zastanowie hi hi

Widzę że dzieciaki na dworze urzędują całymi dniami :) fajnie. Mój Franko nie zaśnie w wózku więc dziś do południa spał 4godziny i trochę stracił ale za to mial super humor. Gadał po swojemu i tłumaczył mi co chce i zaczynam go rozumieć :) A jak już nie ma siły to bierze mnie za rękę i pokazuje hi hi. Tak było z kartka dziś. Chcial się M.pochwalić że dostał i wziął M.zaprowadził i kazał się wziąć na rękę i pokazał kartkę od Marcelka :)

dziękujemy Ajentce i Marcelkowi za cudna kartkę z Myszką Miki :) :) :)
 
polka odważny kawał chcesz zrobic :D

Już 3 razy zaczynałam pisać posta, ale w ogóle nie moge sie skupic :/
Dlatego mówie tylko dobranoc wszystkim do jutra :)
 
alex pnącze - powojnik inaczej clematis, do donicy - pelargonia, begonia, lobelia - te mam sprawdzone i wiem jak się hodują w takich warunkach jak piszesz bo takie same mam z jednej strony tarasu- jakby coś to pytaj :)

lecę spać bo padam po tych moich wojażach w ogrodzie :)
spokojnej nocy życzę :)
 
reklama
Witajcie :-)
Asiu ja też mam problem wózkowy, ale spodobał mi się ten co czarnuszka wstawiła i możliwe, że właśnie na niego się zdecyduje.
myszowata dzięki za namiary na próbki.Tylko tena nie chce mi się włączyć. Skąd Ty to bierzesz kobieto? Mam nadzieje, że Franiowi minie ta gorączka i złe samopoczucie.
polka dobry wkręt, napewno zastosuje ale za rok ;-)
marela ja mojego sadzam na trawie na ogródku i jest ok. Wczoraj nawet najadł się ziemi, ale nie zrobiło to na nim wrażenia :-D
ionka mój od małego tak spi, że maksymalnie o 19.30 lula. Olcia daje Ci jednak nieźle popalić.
 
Do góry