reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Frotka będziemy tęsknić :** ucałuj w takim razie mą synową :) :) :) :)

kalisa :) i zrobię :) jestem ciekawa reakcji :) rano wstąpie do mojej ciężarnej przyjaciółki :) to mi pomoże :) hi hi a M.zna się na żartach :)

Polusia i nie tylko Ty Dobranoc !!!

Mnie po prysznicu odechcialo się spać :)
 
reklama
Bartus zasypia,wypił butle mleka.Pogadalismy sobie z M.Tak jakos mi żołądek pobolewa,a praktycznie mało dzisiaj jadłam.

A u nas ma byc ciepły weekend i zapowiadają od pon wiosenne burze.
 
Ostatnia edycja:
heronek, u nas tez wiało, ale nie tak bardzo :-) spacer zaliczyłyśmy ;-)
ramari, Ol tez ostatnio ziemi sie najadła i też nawet nie pluła ;-)
polka, tez bym sobie na aero poskakala...
frotka, szybko wracaj do nas!
faktycznie jutro prima aprilis, ja tylko o tym cholernym szczepieniu myślę i normalnie się boję tych skutków ubocznych :-( w niedziele idziemy na roczek i chciałabym, żeby Ol była zdrowa i się z dziećmi pobawiła... nie ukrywam, że sama z chęcią zjem kawałek tortu ;-) no ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe!
M. robi hot-dogi, a ja z głodu umieram, no i pewnie skusze się na jednego...
 
hejka

nocka super ...maluszek jeszcze śpiocha ale obudziłam się prędzej wkońcu się wyspałam :)
wczoraj byłam u endokrynologa i jest super. Muszę tylko jeśćtony ryb morskich i za 6 mies wizyta strasznie się cieszę :)

Moniska Nikos chodzi po dworze ale czasem ma takie dni ze marudzi i pokrzkuje i wtedy ja idę przed nim i juz jest ok bo jak stoje obok to rączke wyciaga i na apa

pokazcie mi te elefanteny co macie. Ja jeszcze ich na oczy nie widziałam ;P moze z tych kupie sandałki tylko sie zastanawiam czy z wycietymi paluszkami czy z zasłonietymi i dziurkami po bokach jak myslicie?
 
Hej
Ja tylko się przywitam bo weny nie mam do pisania :-( a smucić Wam nie chce bo po co.
Niby nic złego się nie dzieje ale jakiś taki kiepski okres mam.
Ja już chceeeeee czerwiec i chceeeee urodzić :baffled::baffled::baffled: Buuuuuuo

Miłego dnia

P.S wrzuciłam kilka fotek z urodzin
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki
ja zagladam przed praca, dzis na 11 za to ze tak ladnie pracowalam przez caly tydz, mielismy koniec miesiaca i nie wiedzialam jak sie nazywam, kurcze ale i tak mi sie podoba!;-)
pawel zlobek spoko, tylko babcia narzeka ze dziecko do osrodka oddalam, ale najwazniejsze ze mu sie podoba, tylko 1 dnia przylozyl jakiejs dziewczynce jakmu zabawke zabrala oj oj
my szczepienie 3w1 robilismy razemz ospa i ok bylo, nie martw sie ionka! bedzie dobrze!
a i skaza nam przechodzi od kilku dni mieszam nutramigen z mm i jak na razie odpukac bez zmian

neska usmiechu zycze!!

ja na 11 ale zaraz zmykam bo do nfz jade karte nowa wyrobic a ponoc tam kolejki

buziaki na dobry dzien!
 
reklama
Witam, pogoda sie popsuła i kropi ale przynajmniej zimno nie jest.

U nas jak narazie po szczepieniu ok, pobudka o 6 może i dłużej by pospał, ale obudził go budzik tatusia:/

ionka, maziajkamam nadzieje, że wasze dzieci dobrze zniosą szczepienia, ale wiem ile to nerwów kosztuje

k_aralajna to super, że skaza zanika mi wczoraj pediatra też kazała spróbować podać masło, albo troche sera zółtego i obserwować. Fajnie by było jakby nasze dzieci wyrosły juz z tej nieszczęsnej skazy!
 
Do góry