reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam wieczornie,
zmiana czasu mnie dobiła, cały dzień ziewałam i tarłam oczy, bo mnie piekły.

dzis przeniesliśmy Olę do jej pokoju :-( smutno mi jakoś :-(
mam nadzieję, że noce będą ok, tzn bez płaczu i może w końcu nocne jedzenie się skończy?

ramari- śniłaś mi się, że urodziłaś dziewczynkę ;-)
tabasia, mi się coś pomyliło i myślałam, że lecicie dopiero w kwietniu ;-) wysokich lotów :-)
polusia, fajnie wam, że sie spotkacie :-)
 
reklama
Witajcie kobietki.Jutro nadrobie bo dzis ani stronki:( i nie wiem co u Was?Dopiero spakowałam wszystkie paczki,zajeło mi to 4godziny!! kurczę ledwo na oczy patrze ale ważne że sie kreci interesik.W ciągu dnia nie da rady z moja glizdeczką bo kochana wszystko tylko daj daj mama daj.Bylismy w nowym mieszkanku i wstyd ze w niedziele ale T malował pokój synka drugi raz zeby ładnie pokryło a ja w kuchni szorowałam kuchnie po studentach...Prysznic teraz i lulu.Dobranoc
 
Frotka Ty masz na głowie teraz że szok tyle rzeczy. Ale dasz radę :) czekałam na to aż się odezwiesz. Buziaki. Dobranoc. Odpoczywaj!!!

A ja nie mogę spać. Głowa mnie boli :( wszyscy pięknie śpią. Franko po mannie ani drgnie:)
Po za tym dziś nie jest na szczęście tak napalone w piecu i jest czym oddychać. I nie ma kaszlu :) wiem już o co chodzi u Frania chociaż.

M.zabrał mi całą kołdrę :) i chrapie nad uchem :)
Idę czytać.
Slodkich snów !!!
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny.Ciezko mi bylo sie dzis wyrobic ze wszystkim.
maly dzis trzy razy w nocy pobudke i potem spal do 8.No ja niestety o 7 juz zasnac nie moglam.
wiec wstalam obiadek zaczelam.
Musialam niestety poprac troszke bo juz dzieciaki nazekaly.A od piatku to tylko nocowalam w domciu.Zreszta jutro tez caly dzien mnie nie bedzie.
Moja Cora w piatek dostala plamy na twarzy i myslalam ze to uczulenie a od wczoraj zaczelo sie rozszezac.Dzis miala cale rece i nogi.Podejrzewam rozyczke albo rumien no niestety moja pediatra dzis nie odbierala i dopiero we wtorek sie dowiem,no ale jak to to to i lepiej ze teraz,tylko ze jutro musza jechac do T bo nie ma kto z nimi w domu zostac bo wszyscy do pracy,a ona nie przyjdzie do nas bo szkoda jej czasu.
 
owlrene cokolwiek to jest życzę by łagodnie przeszla i szybko była zdrowa. Ale Ty się nabiegasz. Podziwiam Kochana!!! Dbaj o siebie bo zdrowie przy trójce dzieci potrzebne.


A my teraz dopiero pobudka. Franki spał spokojnie i wstał w dobrym humorze:) zaraz obudze starszych i szykowanie do szkoły a ja potem pędze na Kalisz:) mam nadzieje że nie będzie padać.

Jak tam nasze chorowitki?
Moniska jak ty i Pawełek?
k aralajnaa Ty? Do pracy pewnie już popędziłas? Powodzenia w złobku małemu życzę !!!
Heronek , Myszowata mam nadzieje że ok?

yra, asia, neska, ramari w brzuszkach maluchy mają się dobrze mam nadzieję? Pogłaskac je ode mnie :*

Polusia dziewczyny zdrowe? A Ty jak z woreczkiem?

Frotka mam nadzieje że siły nabralas na kolejny dzień i przeprowadzka Cię nie przemeczy. Buziak dla mojej synowej :*

czarna a młody jak z tym z wichnieciem?!!!

Miłego dnia kobietki !!!
 
hejka
no wlasnie nie jeszcze, mam dzis na 10 a pawelek niestety zlobek odpuscic musi, wprawdzie dramatu nie ma ale jest 38 i marudzenie, wiec go nie dajemy bo to bez sensu, ja nadal fatalnie ale sie zbieram jakos...

ja tez dostalam juz zwrot z us,po miesiacu ;-)

owrlene zdrowka dla cory!!!!

milego dnia wam zycze!!
 
dzień dobry dziewczynki :)
nocka taka sobie, mała chyba miała za dużo wczoraj wrażeń i co jakiś czas postękiwała i popłakiwała ale spała do 7:10. mnie się jakieś koszmary śniły więc co usnęłam to znowu to samo.
polka dzięki za troskę - Pola już prawie bez kataru, Julka zdrowa a mnie woreczek nie boli już :)
dziś nie mam ochoty na nic, nawet obiadu mi się nie chce gotować :( niby słonko świeci ale chłodno bo jak na razie to tylko 3 stopnie. mam nadzieję że się o ociepli abyśmy mogły iść na spacerek.
karalajna zdróweczka dla Ciebie i Pawełka

myszowata a jak Ty się czujesz ?

owIrene dla córeczki również życzę zdrowia :)

miłego dzionka życzę :)
 
Witajcie!

Mlody wlasnie bawi sie plytami :-D. Nocka w miare, ale juz nie wymiotowal, cale szczescie...cos widocznie mu zaszkodzilo przedwczoraj tylko..

k_aralajna zdrowka!!!!

owlrene zdrowka dla corki!!!

polusia dobrze, ze bol ustapil...a dziewczyny zdrowsze :)

polka milego dnia u taty!

Monia zdrowka!

Milego i cieplego Dnia!
 
reklama
monia zdrówka dla Ciebie!
karalajna dla Ciebie też i oczywiście dla Pawełka!
owirene Twojej Karolince też zdrowia!
polka polusia dzięki za pamięć:*Jest względnie ok - czasem coś tam zaboli, ale obeszło się dziś bez smarowania i przeciwbólowych, a wczoraj na noc musiałam wziąć paracetamol bo nic mi nie pomagało...
frocia odpoczywaj!
Witam się i ja! No i u nas słonecznie, ale chyba zimnawo. W każdym razie trzeba wyjść z domu choćby po pieczywko jakieś i pieluchy bo mamy już tylko 4 sztuki...
Miłego dnia Kobitki:-)
 
Do góry