reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dobry wieczór Kochane :-)
Mam nadzieje, że jeszcze mnie pamiętacie, bo jakoś nie mam weny do forum ostatnio :-(
myszowata Ty pamiętaj o mnie jak będziesz w okolicach Wrocławia. Napewno się spotkamy :-)
Pamiętacie ostatnio Wam pisałam, że będę przeglądać małe ciuszki po Przemku i co? Nie mogłam uwierzyć, że był taki malutki...
 
witajcie

jak ja sie ciesze ze w koncu czas sie przestawil, w koncu bedzie dlugo jasno, maly ani troche nie zareagowal na zmiane czasu, dzisiaj caly dzien maruda byl, wychodzą mu dolne jedynki i gorna dwojka, wczoraj i dzisiaj apetytu nie ma, dzisiaj to malo co jadl, dobrze ze na wieczor chociaz calą butle wypija
ale z jego obiadem to bylo tak ze zjadl pare lyzeczek, jak zobaczyl ze my mamy co innego to juz swojego nie chcial ruszyc, ode mnie z talerza t kawalek mieska z pizyy zjadl, ale jak juz trafilo sie jego to od razu wypluwal, cwaniak maly

ja jestem tak strasznie zalatana, nie mam kiedy przed kompem posiedziec, dzisiaj robilam pizze na obiad pyszniutka byla, a wczoraj zrobilam mezowi sernik na zimno, on jutro konczy 30 lat, a ja wyjezdzam w delegacje do warszawy na 4 dni, i nawet nie mam dla niego prezentu, ale nic tam kupie mu cos z opoznieniem zreszta jak zwykle :)

w szoku jestem bo sie okazalo ze juz mi podatek zwrocili, bardzo szybko chyba nawet miesiac od zlozenia deklaracji nie minął
 
myszowata dzięki, że pytasz :-) Przemuś codziennie zaskakuje mnie nowymi umiejętnościami- jest taki kochany, że szok. Radzia będę oglądać we wtorek. A jak rozpycha się mały skurczybyk- czuje go już na żebrach :szok: A o braku weny to może zaraz coś skrobne na ts.
 
myszowata zapraszam na spotkanie jeżeli będziesz gdzieś w Krakowie lub okolicach .
zresztą z chęcią spotkam się z każdą z Was - więc jak będziecie się wybierać w okolice Krakowa to mówić :)

ramari jak dobrze że z chłopcami wsio ok :) a Radzio niech rośnie nam zdrowo :)
 
katrinka ja czekam na zwrot już prawie dwa miesiące!wrr...
ramari fajnie, że u chłopców wsio ok:-)Radzio pewnie już duuży - daj znać koniecznie co tam u niego!A na ts zawsze można się wyżalić...
 
Ja równiez bym sie spotkała z Wami,ale ja to mieszkam w takiej dziurze ze nikt z was by tu nie wpadł.

Moje dziecie spi,a ja sobie drinka pije,jakos miałam ochote.

ramari to super ze wszystko jest ok u Was,a Radzio niech rosnie zdrowo:)

Miłej nocy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ramari miło że się odezwałas a chłopcy rosną nie ? Daj znać co u Frania po wtorkowej wizycie u gina . Poglaszcz brzuszek ode mnie :)

Franko padł o 19 :)

Zazdroszczę Wam tych spotkan. Ja mam tu jedna koleżankę z rówieśnikiem Franka ale rzadko się widujemy.
 
Do góry