reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jestem i ja

zdrówka dla Pawełka życzę. Monia dobrze, że już wiadomo skąd ta gorączka.
nesiaa oby nic brzydkiego nie wyszło. Może coś jedzonko nie podeszło:-(
mysza m oby z nogą dobrze było.

A ja dziś bardzo udany dzionek. Pogoda jednaj cuda działa:-)
 
reklama
No może jej nie podeszła kaszka. Kupiłam jakąś nowość 8 zbóż jabłko śliwka z bobovity.
Heronek u nas też z jedzeniem nie najlepiej. W sumie dużo zjada ale najchętniej z butelki i mleczne posiłki:( A jak dostaje obiad to musi mieć swoja miskę, łyżeczkę i trochę zupy w niej:)
 
myszowata a co to za szczepienie mieliście, że ma wyjsc po nim wysypka?
asia2702 trzeba przyznac, że ceny leków są zabójcze:/
ja też w ciąży miałam zakażenie dróg moczowych i brałam na to urosept

Niby nic wielkiego dzisiaj nie robiłam, a jakaś taka zmeczona jestem ehhh
 
a ja wróciłam od dentysty i zrobiłam znowu dwa zęby tym razem jedynki a nie 4 i 5 :) mam piękne dwie jedynki :)
nadrobię Was później bo lecę do wanny :)

Asia ten lek w tej saszetce jest rewelacyjny ja go zawsze biorę jak mam zapalenie pęcherza :)
 
hej
my to szczepienie mamy jutro, to, plus 1 dawka ospy, ale idzie m z pawelkiem bo ja do pracy, wpadlam teraz tylko przelotem, przeczytalam na szybko i juz nic nie wiem sama co:p
a za 6 tyg 2 ospa i pneumo a potem jeszcze 6 w 1 jakos tak
w pon pawel idzie do zlobka ciekawe co to tam bedzie;-)

co do jedzenia to pawelek kocha kasze manne i tez z owocami czesto robie na gesto, poza tym kocha kisiel ;-)

ja sie rozchorowalam i wczoraj padlam jak kawka o 21, jeszcze gardlo mnie boli, nie wiem chyba od klimatyzacji w biurze, zaraz wypije lek i klade sie do lozka,

jutro wpadne na dluzej i doczytam

a tymczasem milego wieczoru i kolorowych snow, buziaki!!
 
O my mamy to szczepienie w przyszłym tyg musze sie umówic.Bartus mi jak narazie wszystko je obiadki tez oby tak zostało.Teraz juz ładnie spi zmeczony tymi cwiczeniami.

polusia to fajno ze jestes zadowolona z wizytki:)
nesiaa oby to nie choróbsko!
k_aralajna zdrówka zycze!
asia niedługo zbliza sie godzina zero wielkimi krokami,fajnie masz:)

Dziewczynki ja zmykam do mojego łoża,mam nadzieje ze nocka bedzie lepsza i mały przespi ją całą.A Wam zycze spokojnej i tez przespanej nocy:)

Do juterka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie
ja tak migiem bo biegne spac
Alan zrobil mi dzis prawie powtorke z rozrywki( mam na myśli to co działo sie w tamtym roku-cała noc nie przespana ), dzis troche lepiej tzn. on mi spi do 7 nieraz zazwyczaj do 8 a i do 9 nieraz a dzis wstał o 5 . Pierwszy raz dał taki numer. Chodze na rzęsach . A jak udawałam że spie żeby i on jeszcze sie polozył to sie smiał i palce mi w oczy wsadzał ;))
 
Do góry