reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam dziewczynki:-)

Ale mi smaka narobiłyście tymi goframi:-) Ale obiecałam sobie,że przez post żadnych słodyczy...buuu. ale będę twarda.

U nas dziś pięknie. Mała już od 2 godzin śpi na słoneczku pod domkiem. Wstanie to obiadek i pewnie znowu na spacerek.
 
reklama
Hej dziewczyny. Napisze później coś więcej, ale napomknę tylko że byliśmy dzisiaj w nocy w szpitalu, zapalenie ucha środkowego obustronnie. Podobno to przyczyna tej przedłużającej się gorączki. Później coś więcej napisze bo padam na twarz.
 
Witam się!
Czasy mniej bo mężulek jest. Ale teraz zajmuje się swoim ulubionym zajęciem czyli naprawą babci auta i segregowaniem swoich narzędzi:) Ola śpi, ja zjadłam obiad. Dziś placki po węgiersku:) Byłyśmy na długim spacerze ale wiatrzysko straszne:(Czeka mnie góra prasowania:(
Wczoraj wybraliśmy się z M na zakupy a Ola została z babcia (moją teściową) i przez cały czas szukała mnie po wszystkich pokojach. Nie wzięła żadnej zabawki do ręki nawet na 5 minut.
Mysza m współczuję wypadku:( Oby szybko przeszło!!
Myszowata oby szczepienie minęło bezboleśnie.
Polusia zdrówka dla Twojej kruszynki!!

Witam!

Słoneczko momentalnie nastraja do życia! Malutki poszedł spać, jak się zbudzi to obiadek i na spacerek.:-) Co do gofrów to ja mam super przepis co frotka chyba kiedyś podawała i są naprawdę chrupiące tylko należy pamiętać żeby wyjmując je z gofrownicy nie kłaść jednych na drugie bo od wzajemnego ciepła robią się gumowe tylko rozłożyć je osobno , ja rozkładam zawsze na raszkach od piekarnika;-) Wstawię przepisik na kulinarny. W ogóle dziewczyny chcę bardzo przeprosić Was i Wasze dzieci z powodu opóźnień karteczkowych, jak już się tłumaczyłam ostatnie dni z życia wyjęte, wtedy co pisałam że karteczki w drodze to zapakowałam do wózka i wybraliśmy się na pocztę a tam wielka doooopa bo z powodu cięć budżetowych jak w wielu miastach i miasteczkach zamknięto nam naszą wyremontowaną, przestronną pocztę z podjazdem dla niepełnosprawnych i wózków i przeniesiono ją do lokalu piwniczego ze stromymi schodami i bez żdanego podjazdu!:wściekła/y: No skandal jakiś, gdzie my żyjemy się pytam??? Nie miałam jak się dostać na pocztę bo o zniesieniu małego z wózkiem po tych schodach nie było mowy a dziecka samego nie zostawię tym bardziej że z tej piwnicy nie widać co się dzieje na zewnątrz!Nie było też kogo poprosić o pomoc. Jakieś 3 lata temu wpakowali kupę kasy żeby wyremontować pocztę na miano XXI wieku a teraz ją zamknęli. No ale to wszystko todecyzje naszego kochanego rządu!:wściekła/y:No i miejscowość z 15.000 mieszkańców ma pocztę w piwnicy bez możliwości dostania się dla mam wózkowych i niepełnosprawnych.:szok: Później byliśmy tak zabiegani że nie było komu iść ale jutro M obiecał mi że pójdzie i wyśle, a nawet znaczków nie miałam żeby chociaż gdzieś do skrzynki podrzucić, także wybaczcie i nie ukrywam że jest mi niezmiernie przykro i głupio z tego powodu.:zawstydzona/y: No to się rozpisałam.
Miłego dnia.
Polusia Zdrówka dla Poli!

Aaaa Marcel też uwielbia wcinać gofry! Zresztą czego to dziecko by nie zjadło.:eek:
Nic się nie stało, czekamy cierpliwie na karteczki:) Do nas nie doszły jeszcze trzy. A co to poczty to jakaś paranoja:(

Hej dziewczyny. Napisze później coś więcej, ale napomknę tylko że byliśmy dzisiaj w nocy w szpitalu, zapalenie ucha środkowego obustronnie. Podobno to przyczyna tej przedłużającej się gorączki. Później coś więcej napisze bo padam na twarz.
O kurcze:( Zdrówka życzę!!!

Miłego popołudnia!
 
a my po długim spacerku. Jak wróciłam Franko spał w wózeczku na dworze a ja pichciłam obiad. Dziś zupa ogórkowa bo u nas bez zupy chłopaki się nie obejdą a na drugie zrobiłam sama fasolkę po bretonsku i nawet Franio zjadł :) teraz bawi się autami. A mnie czeka zmywanie :) :(

Monia zdrowka !!!

Ajentka :) no u nas poczta jest ale czasem cyrki są z nadawaniem przesyłek :( rozumiemy to Kochana. Mój Franio też je wszystko :)
cc, myszowata bezbolesnych szczepień !!!

Polusia zdrowka dla corci!!!

mysza m oj to sobie narobiłas :( współczuje

No nic idę na inne wątki i zmywać.
 
reklama
ajentka kochana oczywiście że to rozumiemy przecież każda z nas ma różne sprawy na głowie nie tylko te nasze karteczki .

do nas też jeszcze trzy nie doszły :) ale czekamy cierpliwie :)

Monia zdróweczka dla Pawełka - dobrze że przyczyna znana

a ja zaraz znowu do dentysty - kurcze jeszcze w przyszłym tygodniu dwie wizyty i kolejne dopiero po 7 kwietnia. dziś znowu dwa ząbki na raz wczoraj były 7 i 8 a dziś 4 i 5 - ja to mam z tymi zębami , ale postanowiłam że jak teraz zrobię porządek to będzie na jakiś czas :)
ja dziś na obiadek leczo - pycha wyszło, nawet mała się skusiła i troszkę zjadła. jutro będą placki ziemniaczane z resztą leczo :) a gofry - nici z tego bo mam do d.. gofrownice, jakieś dziadostwo co ma 700 watów, ale już za punkty z tankowania paliwa zamówiłam porządną więc jak przyjdzie to jadę z koksem :)
 
Do góry