reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Monika zdrówka dla Pawełka!Polusia i dla Poli zdróweczka.Milenka tez maruda bo czwórki męczą.
Mysza m wspólczuje z nogą.Mnie cos w kolanie strzykneło i też boli diabelnie.
Pakuję niepotrzebne rzeczy ,mąż przewozi na nową chatę stąd mniej mnie ostatnio.Gofrownice mam 1200watt firmy evolt tania a naprawde fajna GOFROWNICA EVOLT SERCA WALENTYNKI KURIER GRATIS !! (1452067619) - Aukcje internetowe Allegro


Dziewczyny wysłałam wszystkie juz karteczki16 marca więc powinny dojść wszystkie,kwietniowe też.Jakby gdzies nie doszła to mam numery nadania.Tylko napiszcie.
 
reklama
Wywalilam chlopow na spacer, bo tak mnie juz dzis F wkurza, ze szok. Po raz pierwszy dosc ostro podnioslam na niego glos:-( Oczywiscie mam wyrzuty, ale gdyby ja sie nie rozdarla to by mnie nie uslyszal tak darl paszcze. Nie plakal - tylko sie darl, w ogole wszystko wymusza teraz krzykiem. No i jak krzyknelam glosniej od niego to byl zdziwiony, ale sie nie przejal i dalej swoje grrrr.

No musze sie wybrac z ta noga, ale najpierw do rodzinnego po skierowanie na zdjecie i zobaczymy co wyjdzie. Teraz mnie nie boli, ale jestem na przeciwbolowych bo chyba migrena mi sie zaczyna:((((( Nic tylko sie pociac tepym nozem.

moniska zdrowka dla Pawelka!
 
do nas też dwie karteczki nie doszły i już pewnie nie dojdą. nas została tylko jdna do wysłania, dla naszego najmłodszego forumowicza :-)

ale sie wkurzyłam: w Pl dostali pismo, tzn list do mnie, że mam zapłacić prawie 800zł dla ZUSu. najlepsze jest to, że ja totalnie nie wiem, o co chodzi. brat ma mi zeskanować to pismo i wysłać mejlem. no ale nerwa mam: tyle kasy!!! myślałam, że mój pracodawca polski mi wszystko płaci. a tu raptem, po 3ch latach się okazało, że jednak nie :wściekła/y:

z tego wszystkiego przypaliłam obiad :crazy:
 
A my po cwiczeniach Bartus znowu płakał,na samym koncu było ok,ale skutki są i z tego sie ciesze i mówił ze w szpitalu przez to ze są te choróbska nie było rehabilitacji i dopiero teraz.Niektóre dzieci mają przełozone na inne terminy,ordynator tez była chora i moze my tez bedziemy mieli przełozone na mają musze sie spytac,a i mówił zeby nie rezygnowac ze szpitalnej rehabilitacji,wiadomo cieplej bedzie i chorób mniej.

My tez mamy wszystkie karteczki wysłane.

Bartus spi,a ja sobie kawke zrobie.
 
witam sie i ja.Alescie mi smaka narobily tymi goframi.
No chyba musze zakupic gofrownice.
Tzn ja mialam taka z grillem na zmiane a ze zawsze grilla uzywalam to przy ktorejs przeprowadzce zapodziala mi sie gofrownica.
A my dzis znowu niewyspani.maly chyba nie lubi burzy bo co chwile u nas w nocy byla i maly sie wiercil.Zreszta w dzien tez maruda.Bylismy w sklepie bo musialam pare rzeczy kupic i co nie chcial siedziec spokojnie w wozku i co chwile wstawal.na chwile nie dalo sie go zostawic.
Teraz po godzinie usypiania zasnal.zobaczymy jak dlugo bedzie spal.
Posprzatalam w kuchni i teraz kawke popijam i sniadanko pozne wcinam.
Milego dnia
 
polusia powodzenia u dentysty!
mysza m uważaj na siebie i dbaj o nogę!
monia zdrowia dla Pawełka! dobrze, że już wiecie co było przyczyną gorączki!

A my już po szczepieniu - Franio krzyczał na całą przychodnię. Zapisaliśmy się na 4 dawkę pnuemo (okazuje się, że ma być podana w rok po dawce 3) oraz na meningo i ospę za 6 tyg, czyli 5 maja. Mam nadzieję, że nocka minie ok. Ponoć między 5 a 7 dobą po dzisiejszym szczepieniu ma nam wyjść różyczkowa wysypka - zobaczymy.
 
U nas po kolacji, Miłosz juz w łózku jeszcze chwila z książką a Milenkę tata ubiera po kąpieli.Jeszcze kasza i też idzie nyny.Miłego wieczorku i zdrówka chorowitkom.
 
Ostatnia edycja:
Moja niunia śpi. Jakaś nieswoja jest bidulka. Marudzi i wydaje mi się, że ją brzuszek boli. Zrobiła dziś 3 brzydkie kupki:( Mam nadzieje, że to nie jakieś choróbsko.
 
Cześć Dziewczyny:)

Zdrówka dla Poli i Pawełka!
Nesiaa oby to nie była choroba. U nas też ostatnio były 2 brzydkie kupki, ale widocznie coś Szymciowi nie podeszło, bo nic się nie wykluło.
Też bym zjadła gofrów;)

Moja Mała tak szaleje w brzuszku, że czasami mam wrażenie, że zaraz mi wyskoczy;) Od wczoraj czuję niżej ruchy, chyba zbliża się godzina zero;) Ale mam stracha:( Do tego Szymon łobuzuje, także wesoło mam.
Okazało się, że mam jakieś zakażenie dróg moczowych, dostałam antybiotyk w saszetce do wypicia. Najlepsze jest to, że za jedną saszetkę dałam 36 zł z groszami:(

Życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
reklama
polusia powodzenia u dentysty!

nesiaa oby nic nie wyskoczylo...

Mlody dzisiaj znowu nic nie zjadl, oprocz 2 kaszek, 3 jogurtow i butli mleka zageszczona kaszka :( Wiem, ze w miare je, ale tylko mleczne rzeczy...Na obiad byly kulki mielone w sosie, jak dla mnie pycha, a on tylko podziabal lyzeczka w nich - jak chce go karmic to horror jest, wiec sam ma lyzeczke...

Ale pogoda byla przesliczna, bylismy na dzialce u znajomego, potem spacerek i plac zabaw :) Mlody przeszczesliwy
 
Do góry