reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien Doberek:)

Nocka taka sobie,mojemu dziecku sie odmieniło tak jak ładnie przesypiał noce to teraz sie budzi tak jak dzisiaj w nocy zbudził sie o 2.30 zrobił kupke,wypił mleko sobie siadnoł i gadał do misiów,wyrzucał smoka musiała podniaszac,az wkoncu sie wkurzyłam połozyłam zgasiłam lampke nocną,a mój maruda zasnoł przed 4 dopiero i pobudka o 7.30 i tez kupa.Ale ząbek nam chyba idzie bo ma kropke na miejscu 3 tak mi sie wydaje ze to bedzie 3.

polusia zdróweczka dla Poli,a Ty Kochana trzymaj sie!!!
myszowata powodzenia na szczepieniu!!my idziemy w przyszłym tyg.

Dobrego dnia:)

Franio dokladnie o 2.30 lub 3 budzil sie jak zeby mu wychodzily i nie spal do 4 lub 5:) wiec to na pewno zeby u Bartusia, wyjda i zacznie spac normalnie

polusia nie wiem moze to przesilenie, w kazdym razie jest troche maruda i caly czas wychodza mu gorne czworki, bo przebily sie, ale jeszcze cale nie wyszly
 
reklama
mysza m współczuje i uważaj na siebie, ja nie miałam nigdy żadnych poważnych skręceń kostki, ale wiele razy niefortunnie stanęłam i mi sie kostka wykręciłą ( pechowo zawsze prawa ) i teraz jak długo chodzę to mnie zaczyna bolec :(
polusia to dałaś mi nadzieje na dobrą rybe :D
ionka tak to jest, jak facetowi wydaje się ze ma racje hehe owocnych poszukiwań :)

A my pewnie za chwile skoczymy na spacerek, mam nadzieje ze bedzie cieplej niż wczoraj
 
Polusia moja gofrownica ma dokładnie 1000wat :) i nam się nic nie klei.
A co do Frania to on gofry ze wszystkim je :)

Dzień dobry Kochane :)
A u nas to szok był od 18.00do 8.00sen. Tylko o 21.00przez sen pampersa zmieniłam :) i manne w butli dałam :) a tak nieprzerwany sen aż zaspałabym do szkoły :) he he
Zaraz na spacer pędze z małym. Tylko Wiktor wróci ze szkoły :)
 
Witam!

Słoneczko momentalnie nastraja do życia! Malutki poszedł spać, jak się zbudzi to obiadek i na spacerek.:-) Co do gofrów to ja mam super przepis co frotka chyba kiedyś podawała i są naprawdę chrupiące tylko należy pamiętać żeby wyjmując je z gofrownicy nie kłaść jednych na drugie bo od wzajemnego ciepła robią się gumowe tylko rozłożyć je osobno , ja rozkładam zawsze na raszkach od piekarnika;-) Wstawię przepisik na kulinarny. W ogóle dziewczyny chcę bardzo przeprosić Was i Wasze dzieci z powodu opóźnień karteczkowych, jak już się tłumaczyłam ostatnie dni z życia wyjęte, wtedy co pisałam że karteczki w drodze to zapakowałam do wózka i wybraliśmy się na pocztę a tam wielka doooopa bo z powodu cięć budżetowych jak w wielu miastach i miasteczkach zamknięto nam naszą wyremontowaną, przestronną pocztę z podjazdem dla niepełnosprawnych i wózków i przeniesiono ją do lokalu piwniczego ze stromymi schodami i bez żdanego podjazdu!:wściekła/y: No skandal jakiś, gdzie my żyjemy się pytam??? Nie miałam jak się dostać na pocztę bo o zniesieniu małego z wózkiem po tych schodach nie było mowy a dziecka samego nie zostawię tym bardziej że z tej piwnicy nie widać co się dzieje na zewnątrz!Nie było też kogo poprosić o pomoc. Jakieś 3 lata temu wpakowali kupę kasy żeby wyremontować pocztę na miano XXI wieku a teraz ją zamknęli. No ale to wszystko todecyzje naszego kochanego rządu!:wściekła/y:No i miejscowość z 15.000 mieszkańców ma pocztę w piwnicy bez możliwości dostania się dla mam wózkowych i niepełnosprawnych.:szok: Później byliśmy tak zabiegani że nie było komu iść ale jutro M obiecał mi że pójdzie i wyśle, a nawet znaczków nie miałam żeby chociaż gdzieś do skrzynki podrzucić, także wybaczcie i nie ukrywam że jest mi niezmiernie przykro i głupio z tego powodu.:zawstydzona/y: No to się rozpisałam.
Miłego dnia.
Polusia Zdrówka dla Poli!

Aaaa Marcel też uwielbia wcinać gofry! Zresztą czego to dziecko by nie zjadło.:eek:
 
hejka

mysza lec zobacz co z ta noga...powiem Ci ze Niko na dworze tez chwile podrepta i na rece i nie wiem czy sie meczy czy nudzi...
teraz spi wstanie pobawi sie zjemy cos i na dworek

piszecie o tych gofrach chyba zakupie maszyne:p
 
Witam co do gofrownicy my mamy taką i jest super

PROFESJONALNA GOFROWNICA DEZAL 301.5 GRUBA KRATKA (1507849602) - Aukcje internetowe Allegro
Dzien dobry:)

U nas pobudka o 5, ehhhh gdzie te piękne czasy kiedy wstawał o 6 :) nie ukrywam, że licze, że zmiana czasu zdziała cuda hehe

Dziewczyny czy któraś z Was ma parowar i może napisac czy to urządenie jest naprawde takie fajne jak je opisują, a jedzenie z niego smaczne :D?? bo zastanawiamy sie z mężem nad kupnem takowego :)

marela uściski dla Syncia z okazji roczku :)
polusia mam nadzieje, że dzisiaj powrócił juz dobry nastrój:)

Parowar mamy tefala, tez jest swietny co do smaku dań są smaczne jeśli dobrze się przyprawi, właśnie dzisiaj sobie o nim przypomniałam i przygotuję obiadek :) My mamy 3 pietrowy


Witam :) u nas nocka kiepska:p
dzieciaki cały dzień rozrabiają
Na szczepienie idziemy jutro nie pamiętam ile kłuć będzie? Wie ktoś ?
 
aaaa i parowar mamy tefala 2 pietrowy

ja robie najczesciej brokuły bo z garnka nie cierpie, albo marchewka z groszkiem
wiosna i latem mlode pyrki a z mieska robie kulki mielone pyszotka
 
reklama
hej Laski

Miś właśnie poszedł spać ... pierwsza drzemka od rana :szok: chyba przestawiać się będzie na 1 w ciągu dnia.

Pogoda piękna a ja na zmianę reaguję totalnym rozbiciem ... wcale radości w sercu nie czuje :/ Eh

Zjem sobie jajka i zresetuje się chwilkę
 
Do góry