reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam sie wieczorową pora.

A my dzisiaj nie bylismy na spacerku,wiatr sie zerwał szkoda mi by było małego.Babka miała pokaz to bylismy godzinke na dole.Bartus juz spi zasnoł mi na rekach na m jak miłosc,chyba nudzi go ten film:)

A co do mleka Bartus lubi i pije niedawno nie chciał pic,ale teraz pije i je kaszki ładnie obiadki wszystko zjada oby tak dalej.
 
reklama
witam sie choć późno.Podczytałam ale juz sił brak .Jeszcze mam troche papierów do roboty.Obiecuje sobie wczesniej sie wkońcu połozyc ale nie wychodzi..Spokojnej nocki kochane:)
 
witam się i ja. ostatnie dni były baaaardzo zajmujące. od jutra będę normalnie (chyba).
lecę poczytać.
 
heloł
ale dzien dowodzik załatwiony dla maluszka, wyniki krwi mam dobre, bylismy u dziadkow, zakupki, katechezy i wreszcie moge poczytac a jutro dentysta i zapowiada sie piekna pogoda wiec pospacerujemy duzo.

ogladalyscie tomasza lisa?

uciekam sie kapac i poprzytulac z Ł. dzis doszlo do nas ze za 2 mies jestesmy 2 lata ze soba strasznie szybko nam ten czas zlecial
 
moj mleka kupnego nie je od 4 miesiaca , a wczesniej to tez tylko 60 ml na dzien raz, no ale cycek z niego na maxa , w sumie to inne jedzonko oprocz cyca to prawie na sile a do mnie to sie przylepia co 5 min ogolnie samoobsluga ;) , no kiedys przyszla tesciowa bedzie mnie kleła że synuś nie moze odciac sie od pępowiny ;)
polusia - trzymaj sie kochana . Poczekamy.

u mnie prawie torcik prawie gotowy, aby tylko ostatki dekoracji - ale goscie mieli byc w niedziele a dzis dowiedzialam sie ze w srode z jednej strony dobrze bo nie musze robic drugiego torta ale z drugiej to nie wiele przygotuje bo niestety na tyg -praca. A tort bedzie napoczęty ;) A dzis moj tata przyniosl Alanowi pchacza w prezencie -bo jutro nie moze przyjsc , sama nie kupowalam bo nie widzialam potrzeby . Troche spoznil sie z prezentem ;) ale nie wybrzydzam ;) nie o to chodzi tylko ja juz nie mam miejscaaaaaaaaaa ;))))) a Alan daje sie na nim wozic wiec jezdzimy sobie. Za pchacz nie posluzy bo niestety Alan śmiga dosc ładnie ;)
 
Dzien dobry:)

U nas pobudka o 5, ehhhh gdzie te piękne czasy kiedy wstawał o 6 :) nie ukrywam, że licze, że zmiana czasu zdziała cuda hehe

Dziewczyny czy któraś z Was ma parowar i może napisac czy to urządenie jest naprawde takie fajne jak je opisują, a jedzenie z niego smaczne :D?? bo zastanawiamy sie z mężem nad kupnem takowego :)

marela uściski dla Syncia z okazji roczku :)
polusia mam nadzieje, że dzisiaj powrócił juz dobry nastrój:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i ja mam w planie gofry na dziś lub jutro:-)
polusia rozumiemy i czekamy na Ciebie cierpliwie!
Witam się i ja.My dziś szczepienie o 14 - jakoś mam stracha. Poza tym planów jakiś szczególnych brak.Pralka się kręci. Franio spał do 7, a wieczorem M dwa razy próbował go ululać i obje próby skończyły się mega płaczem. Wystarczyło, że ja się za to zabrałam i w 5min spał - cycoch!
Miłego dnia Kobitki:-)
 
Do góry