reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie

Szymon śpi, to korzystam z czasu wolnego;) Powinnam wprawdzie zabrać się za prasowanie, ale co tam. Taka jestem słaba:( O dziwo wcześniej mój brat zajął trochę Szymcia i mogłam bezczynnie posiedzieć i poleniuchować. Piękna pogoda, ale nie mam siły na spacer Ok, dość marudzenia.
Życzę dobrego dnia:)
 
reklama
Pola dziękuję Redanowi za świetną karteczkę z balonami :) bardzo dziękujemy :)

a ja nadal bez chęci do życia, jak mi najdzie to obiecuję będę się udzielała znowu czynnie - wybaczcie ale same wiecie :(
 
Witam :)
A u nas pięknie:) słońce i ciepło. Pogoda nastroiła mnie optymistycznie. Cały dzień prawie na dworze :) Franko biega po podwórku jak szalony a brudny :) hi hi za tydzień już z rowerem wyjdziemy :)
Pranie wyschło pięknie , lubię takie wywietrzone :)
Dzieciaki z M. na rowerach szaleją :)

A tu widzę Pawełkowi znów coś dolega :( buuu zdrowka mu życzę Monia.
A my tak w ogóle :

dziękujemy Redankowi za przepiękną karteczke. Piłka na sprężynie jest the best :)
Olgo Kochana Tobie również za przepiękną kartkę z ulubioną muuuu :) hi hi
no i Alankowi za karteczke z misiami słodkimi !!!

No i ich mamusiom bo bez nich te karteczki by nie dotarły :)

No a jeśli chodzi o gofry to tylko ten przepis :)
http://www.ofeminin.pl/przepisy/ciasto-na-gofry-d11676.html

Yra czekam na wieści o Franiu :)

Nesiaa bez nerwow :) złość piękności szkodzi !!!
 
Ostatnia edycja:
myszowata właśnie skończyłam :)
 

Załączniki

  • Gofry.jpg
    Gofry.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 28
witajcie

ja dzis w kluczborku, strasznie dlugo mi sie tu jechalo, cos kolo 4,5 godziny, gdzie normalnie to chyba lekko 4 a nawet 3,5 godz mozna by bylo przejechac

my wczoraj bylismy w panoramie, moje dziecko to moznaby zgubic w sklepie, za reke nie chce isc, chodzi sam frajde ma niesamowita i niczego sie nie boi, leci do ludzi nie ogląda sie za nami, malego lobuza mam, ale mi teskno za nim, a dopiero w czwartek bede w domu
 
polka_84 gofry wyglądają smakowicie, aż kazałam mleko mężowi kupić i jutro będę robiła z tego przepisu który podałas:)

ccaroline85 u nas tez juz tylko kaszki podawane łyżeczką wchodzą w gre
 
Alez dzisiaj bylo pieknie i cieplo (20 stopni)...Prawdziwa wiosna...:-) Bylismy w centrum, w parku (Mlody dobieral sie do obcych wozkow i zabieral innym dzieciom pileczki :zawstydzona/y:), a potem na rowerku u nas na osiedlu - Mlody pelen dumy byl wozony z uniesiona broda :-D...

yra pewnie, trzeba korzystac z pogody :)

Monia oj cos za dlugo ta goraczka..oby szybko przeszlo...

cc u nas problem, ze tylko by mleko jadl, czy to z kaszka, czy platkami..obiadkow w ogole nie je...

polka teraz za mna gofry beda chodzily...a nawet gofrownicy nie mam..:-D
 
hej dziewczyny.My nocke z przebojami za to maly spal az do 8:30 nie przeszkodzilo mu nawet ze go ubieralam i przenosilam do auta zeby zawiesc starsze do szkoly.Obodzil sie dopiero pod szkola cory.
Dzis u nas piekna pogoda i bylismy na 1,5 h spacerze tak ze maly zasnal w wozku co jeszcze mu sie nie zdarzylo i niedawno sie obudzil.zaraz jade po starsze do szkoly.Dzis na obiad robie nugetsy wiec szybko bedzie.

Ktoras z was pytala co na siniaki.Ja stosuje na guzy na glowie zwykle(prawdziwe bez oleju)maslo.Moj maly czesto w cos udeza i naprawde sprawdzone sposob mojej babci i mamy.
Ok spadam umyc malego bo wcina banana i po strasze do szkoly.
 
reklama
Moje dzieci padły jak kawki tyle na świeżym powietrzu spędzili :)
Franko ledwo już o 18.00trzymał się na nogach:)

No a przepis na gofry polecam to jest jedyny z którego mi wychodzą :) dziś lajtowo bo bez bitej śmietany się obyło ale były z dżemem, cukrem pudrem czy nutellą :) poszły migiem a Franio je uwielbia :)

Dziś już cześć zakupów zrobiłam związanych z roczkiem :) i w sumie o niczym innym nie myślę ostatnio:) nie wierzę że czas tak zlecial :)

No a u nas mleko nadal na topie :) nie mamy problemu z jego odrzucaniem :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry