reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

heja
ale dzis pieknie
chlopaki jeszcze spia
Niko pieknie noc przespał za to ja latałam w nocy do kuchni po cole!! miala taka ochote ze szok
zaszalelismy z Ł. wieczorem tak ze hej....:> bylo super :)
a dzis nas troszke czeka
jedziemy zrobic zdjecia malemu do dowodow do pradziadkow po wyniki krwi i na nauki

powiedzcie mi jesli ja jestem zameldowana w Kamionkach i naleze do gmin y Kornik to malemu dowod tu wyrabiam czy w Poznaniu?
 
reklama
witam z rana,
chciałam się was poradzić, bo zauważyliśmy ze nasz Seba nad czołem ma takiego jakby guza dużego. znaczy się górkę, a z tego co pamiętam to dzieci z którymi miałam do czynienia miały w tym miejscu dołek. Martwię się że może coś nie tak z ciemiączkiem u małego.... A może po prostu to zwykły guz bo ostatnio szalał w łóżeczku i z rozbiegu walił głową w boczek łózia. oczywiście nie płakał że go boli jak to on. ;)
czy każde dziecko musi mieć z przodu główki nad czołem taki "dołek"?
odezwijcie się, w necie nic na ten temat nie mogę znaleźć :/
 
Witam sie wiosennie:)

Nocka ok,raz Bartus zapłakał dałam smoka i spał dalej,ale tylko do 6.20 wypił mleko i zrobił wielką kupe i musiałam wstac.Pogoda super spacerek bedzie,teraz mały spi.

Marciaa buziak dla Nikusia z okazji miesiecznicy:)

yra powodzenia na wizycie:)

Słonecznego dnia:)
 
yra powodzenia u gina i koniecznie daj znać co tam u Franulka!
Marciaa w swojej gminie bo chyba Niko tam gdzie Ty jest zameldowany?No i buziak z okazji miesięcznicy dla synka - roczek tuż tuż!
Kochane poproszę o sprawdzony przepisik na gofry! I już z góry dziękuję:-)
No i ja się witam wiosennie i rzeczywiscie za oknem fajna pogoda! Franio spał dziś do 6.10, ale padł już o 20 i spał ładnie bez pobudek. Teraz od 30min drzemkuje, a ja relaksuję się przy Was:-)A myślałam już, że dziś nici z bb bo komp nie chciał się odpalić...M pomógł - dobrze mnieć fachowca w domu!Dziś w planie tylko spacer, a po południu zostałam zaproszona przez ciocię na pesto:-)
Miłego dzionka:-)
 
Witam się!
U nas też wiosennie. Spacerek będzie tylko nei wiem o której bo moje dziecię ma gdzieś plan dnia:) A mnie dziś strasznie głowa boli i nerwowa jestem.
Miłego dnia!
 
Hejka :) nocka taka sobie Natalka budziła się co chwilkę wychodzą 3 i będzie koniec!! w końcu :) Pogoda śliczna później wybierzemy się na spacerek :) A wczoraj poszliśmy z dzieciakami na sztuczną murawę, grały w piłkę, Natalia jaką radochę miała :) jak se poganiała na świeżym powietrzu :) Miłego dnia:)
 
Witajcie prawdziwie wiosennie!

yra powodzenia na wizycie!

karola tez nie wiem niestety...

Marciaa chyba tam gdzie Ty jestes zameldowana...buziak dla Nikiego!

nesiaa oj a co taka nerwowa?dopiero co M sie pojawil...spacerek moze odstresuje...

my juz od 6 na nogach, nic nowego, ale za to juz ma drzemke, a ja relaks...M ma wolne dzis, wiec moze do centrum sie wybierzemy, bo widzialam w tv zonkile juz u nas pieknie zakwitly naokolo murow miejskich

Milego Dnia!
 
Heronek bo chyba @ sie zbliża i dlatego taka nerwowa:(
Marciaa 100 latek dla Nikosia:) Mam pytanko, czy Wy bawicie się w wysyłanie karteczek z nami??
Karola ja też niestety nie wiem. Ale jak Cie to niepokoi to zadzwoń do jakiegoś lekarza.
Yra powodzenia na wizycie. Daj znać co u Franuli:) A i fajnie, że urodzinki się udały. Zdrówka dla teścia i teściowej!!!
Polusia a jak u Was po drugiej imprezie?? Czyżby Cie głowa bolała bo nie zaglądałaś od rana do nas??:p
 
Czesc marcówki i marcowiątka :)
Pogoda piekna, Franio spi, ale jak tylko wstanie idziemy na spacer dlugiiii :)
marciaa buziaki dla Nikosia
karola ja tez nie pomoge, jesli bardzo Cie to niepokoi to przejdz sie do pediatry
myszowata ja mialam gdzies dobry przepis na gofry,ale zawsze brala ze strony kuradomowa i widze, ze teraz juz go nie ma:(((( Wiec nie pomoge:((( ale ja zawsze szukam w necie i eksperymentuje;)
yra daj znac po wizycie jak tam Franko rosnie:) fajnie, ze impreza Wam sie udala. Wiesz moj F tez jest na etapie bania sie obcych, na dodatek ma lek separacyjny i strasznie ale to strasznie sie boi swojej mlodszej kuzynki ktora piszczy musze przynac dosc donosnie i na bardzo wysokich tonach :)))))))

no wlasnie ciekawe co u Polusi, moze tak ostro zaimprezowali, ze jeszcze dochodza do siebie;)
 
reklama
Do góry