reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

yra dobrze, ze urodzinki fajnie minely...

moj Mlody tez na swoich urodzinach odpychal kolezanke ze swojego autka :)

Redan caly dzien nie spal :(, nie zjadl obiadku przeze mnie ugotowanego znowu :( a zrobilam smaczna zapieknake z kurczaka z makaronem, a on tylko by ziemniaki jadl z buraczkami...hehehe
 
reklama
Witam :) znalazłam chwilkę na komputer :) dzieciaki nieźle w kość dają.

U mnie również pełno wiadomości na skrzynce!! szok

Postaram się później wrzucić zdjęcia z urodzinek :) Miłego wieczoru
 
Witam sie wieczorową porą:)

Bartus dopiero zasypia,predzej rozmawialismy z M na skype.Na goscince było super dziadkowie wypiescili wnusia,a moje rączki sobie odpoczeły,bo ostatnio tylko na rekach chce byc noszony.
 
no cisza :) he a ja walczyłam cały dzień z zielonym gaikiem :) uwielbiam takie rzeczy tworzyć :) super sprawa :)
Jutro pierwszy dzień wiosny jupi !!! Choć w kalendarzu zima zniknie :)
Franko śpi po mannie jak zabity :)
A ja przez skypa z siostra pogadałam :) super sprawa bo za darmo a ściąglam go właśnie na telefon :) więc wygoda.

M.ogląda film na tvp2 więc ja buszuje w necie :)

yrajak urodzinki udane to najważniejsze i że myśli odbiegały gdzie indziej całkiem zrozumiałe ...
 
Nesiaa śliczne ciuszki, ale ja już trochę w tych rozmiarach mam, a nawet jedną sukienkę mam identyczną. Troszkę szkoda, bo cel szczytny, a ubranka faktycznie cudne. Dzięki:)
Yra fajnie, że impreza się udała. Zdrowia dla teścia!
Polka u nas pierwszego dnia wiosny topi się marzanne. Pochwal się Waszym dziełem.

Ja zmykam do łóżka. Dobranoc!
 
widzę, że imprezki się udały :-)

na siniaki polecam krem z arniki. siniaki szybko ładnie bledną.

widzę też, ze znikła funkcja "dzięki". jest "lubię to"- to z FB?
 
marcia- ja robię ten co podała o ile sie nie myle blu - na wątku urodzinowym, tylko dekoracja ma byc z masy cukrowej o ile mi starczy czasu :-p jutro , a na mase cukrowa byl przepis na kulinarnym. To taki delikatniutki torcik ale takie wlasnie lubie ;)
A w zwiazku z tym tortem dopiero doczytalam ze jest potrzebny likier :tak:, niestety nie mam odpowiedzniego ale w szafie znalazlam kokosowy i .... wesoło mi już ;)
a co do wiadomosci to kurcze ja mam tylko 145 :-D:tak:
 
reklama
u mnie też topiło się marzanne :) a tu na tej wsi jakies wymysły że niby po utopieniu już tylko pięknie będzie i to taki symbol:)
A na zamknięty zdjęcie-wrzuce :)
Teraz już padam.
Dobranabr
 
Do góry