reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

frotka może nasi chłopcy tak odreagowują swoje urodziny. Przemek wczoraj w nocy trzy razy się obudził i stał w łóżeczku z takim przeraźliwym płaczem :-( Teraz już też raz u niego byłam. Jak znowu się obudzi to biorę go do siebie. Może przytulenie mamy pomoże.
ionka też właśnie myśle, że coś może się śnić...
 
reklama
Witam my już na nogach o 2 godzin nocka w miarę.Teraz popijam kawę i myślę nad planem na dzisiejszy dzień:)
Dziewczyny wszystkiego dobrego z okazji dnia kobiet:)
 
Dla dziewcząt które znam
moc zyczen dzisiaj mam
duzo zdrowia,szczescia,miłosci
oraz kwiatów i radosci
niechaj sie to niesie na cały kraj
dzis dla pan wszystkiego naj naj naj!!!

Witam sie:)

Znowu wyspana,Bartus szedł spac o 20.30 i wstał o 6.20 na mleko,ale polezelismy do 7,bo Bartus zrobił mega wielką kupe.Teraz wcinam pyszne kanapeczki i popijam kawke,a Bartolini łobuzuje na podłodze.Pogoda super,ale siedzimy w domku.

Miłego Dnia Kobiet:)
 
katrinka owocnych poszukiwań niani!
polusia najlepsze życzenia dla Twojego M!

Witam się i ja! Kochane wsio naj dla Was z okazji naszego święta!:-)A ja załamana - przewijam rano Franka a on wysypany znów! Ledwo wczoraj jeden dzień nie brał zyrtecu! Co go uczula no????? M każe mi wszystko praktycznie mu wycofać - proszek, jedzenia - zostawić mu z jedną kaszkę, jeden obiadek, deserek...
Miłego dnia kobiet:-)
 
images



myszowata dziękuję w imieniu M :) a co do uczulenia to może rzeczywiście odstaw jak M mówi i będziesz widziała

Witajcie :)

wczoraj już nie dałam radę do Was zajrzeć bo dentysta mnie tak wykończył że hej. no i mam jeszcze dylemat - leczę zęba z tyłu po prawej stronie tzw. 7 i mam dwa wyjścia albo leczyć kanałowo i to jeszcze bez możliwości całkowitej jego odbudowy b o się nie da - koszt oko 600 zł, albo go usunąć- koszt 100 zł. kurcze nie wiem co mam zrobić bo najgorsze jest to że 6 koło niego jest już leczona kanałowo i jest martwa i jeżeli okaże się że ona się rozsypie to zostanę bez dwóch zębów z tyłu. muszę jechać na konsultację do mikro-stomatologa aby pod mikroskopem obejrzał dwa zęby i zobaczył jak wygląda sytuacja. teraz mam tego zęba wyczyszczonego z dwóch nerwów i założony tzw. tymczasowy opatrunek i nie boli więc to jest dobry znak :)
moja Julka już z rana słuchajcie dostała kwiaty od chłopaków w szkole ale była dumna :)
a mała dziś ma dobry humor i urzęduje na podłodze w salonie tzn. chowa się pod kocem i bije sobie brawo :)
lecę jakiś obiadek przygotować
miłego dnia kobiet :)
 
Witam się i ja :) noc Franko przespał całą pięknie :) tylko ja czwalałam się w boku na bok :(
Oliwia wieczorem wymiotowała i odpuszczamy dziś przedszkole. Teraz jest lepiej ale nic nie je więc jeszcze padnie mi tam :(

polusia żyjesz po wizycie u dentysty ? :) hi hi

Pędze do lumpka bo dziś dostawa.
Po południu gin :( ciekawe czy wszystko ok.

Miłego dnia!!!

Kobiety wszystkiego Naj w dniu Naszego Święta :)
 
witajcie kochane,
Wpadam na chwilę bo zaraz do pracy.

Wszystkiego naj, naj, naj dla Was i naszych małych kobietek!


Lilusia dziękuje Franiowi Polki i Oleńce nesii za prześliczne karteczki urodzinowe!

Miłego dnia!
 
Witajcie,
Radosnego Dnia Kobiet życzę :)
myszowata ja też mam problem ze znalezieniem przyczyny wysypki na buźce i szorstkich placków:-( odstawiłam juz niemal wszystko, sama gotuje obiady a mimo to, cholerstwo nie chce zniknąć. Ostatnio wpadłam na pomysł ze moze pieczywo a konkretnie jakies spulchniacze lub ulepszacze mu szkodza. Od kilku dni nie daje mu zadnego pieczywa i tak jakby krostki z buzi znikały. Czekam na masc z apteki. Jak znikna to spróbuje z innym chlebem.
polusia no to mamy problem z tym samym zębem, mi tez zaczela dokuczac 7 po prawej. U dentysty jeszcze nie bylam, bo żadnego tutaj nie znam, a poza tym nie znosze chodzic do dentysty zawsze oblewaja mnie zimne poty jak siedze na tym fotelu, ale wiem ze musze
polka_84 to udanych łowów ciuszkowych i wizyty u gin.
 
kalisa no też myślę, że może i chleb bo Młody je go sporo, na szorstą skórę polecam balsam do ciała i twarzy la roche posay lipikar ap - a i szorstość to raczej po białku mleka krowiego czy kurzego jajka, krostki to co innego - mogą być konserwanty czy inne coś (szeroki temat)
polusia obrazek - marzenie nie do spełnienia:-D
polka udanych łowów i pochwal się na odpowiednim wątku:-)No i 3mam kciuki za wizytę! Ja jak coś mnie trapi to też spać nie mogę...
 
reklama
Tak tak, Filip ma podejrzenie skazy, wiec cały nabiał mamy wyeliminowany a mimo tego ma 2 szorstkie plamki, co prawda małe ale sa i też nie wiem co je powoduje:(i dzięki za info o balsamie :)
a z tymi konserwantami to przyznam, że jestem lekko przerażona bo przeciez sa wszedzie,
ehh mam nadzieje że i Tobie i mnie uda sie to zwalczyc i ze juz nie wróc
 
Do góry