reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam sie!
Piękna pogoda u nas, byłyśmy z Oleńką na spacerku. Była przeszcześliwa jak widziała wariującego pepera na śniegu:) Teraz drzemkuje a my z mamcią robimy obiad.
Włosy wyszły ciemne:) Narazie mam wrażenie, że za ciemne ale może się przyzwyczaję.
Polusia piękne te portrety!
Miłego weekendu!
 
a my wrocilismy z zakupow bylismyw biedronce i kupilam w koncu te dady mam nadzieje ze mnie nie rozczaruja bo cena fajna ;-)

pawelek zostal z babcia i spal 2h, na spacery musimy wychodzic albo zaraz po 9, przed 10, albo dopiero teraz jak wstanie i zje obiad, ale dzis byl rano i juz nie idziemy, nadal chorzy jestesmy wiec odpuszczamy, na dworze mroz
ale jedna drzemka mu wystarcza a i tak wczoraj szalal prawie do 21 ;-) twardy zawodnik;-)

pawel siedzi na nocniku jak dam mu taki stoliczek, male krzeselko i zabawki na nie, siedzi i sie bawi:-)

a co ostatnio robi, ma misia tolka i tak go lubi ze wszedzie go targa ze soba a jak raczkuje to mu trudno, i nosi jak kotka kocieta male - w zebach:-D:-D:-D

heronek
390 toz to prawie pollitra:-) moj tez duzo zjada wieczorem ale jednak tylko 240 ;-)
 
polusia będę i miała drugiego więc wyjścia nie było :) mój M tak naprawdę spełnia swoje marzenia z dzieciństwa hehe :) ale fakt faktem bardzo mi się podoba :)
 
Witajcie dziewczyny:)

Witaj Moko wśród nas :)

Hej Candy super że się odezwałas:) buziak dla Synka :)

Dronka wielki buziak dla Córci !!!

Polusia cudne portrety :) wspaniały prezent !!!

yra no no fura wypasiona jak to mówi mój Witos :)

Moniska nasze auto też w warsztacie :( u nas coś ze sprzęgłem:( ale auto to faktycznie skarbonka bez dna :(

A my jeszcze o nocniku nie myślimy, nauczona przy starszych że przed 18miesiącem nie ma co próbować, nawet nie kupuje wcześniej.

U nas noce są przespane, choć koło 5.00jak M.wyjeżdża do pracy mały się przebudza. wtedy daje mu mleko z karyka, zmieniam pampersa i śpimy jeszcze dobre 4godziny. Dziś Frano wstał przed 10.00 :) więc wyspalismy się jak nie wiem. U nas od dziś 2tygodnie ferii :) pełen dom będzie hi hi


Oliwia dostała zaproszenie na urodziny do koleżanki i mamy dylemat co kupić... Dziś dzieci mają takie wymagania.

Czekam na M.i jakas kawkę muszę wypić :) cały czas coś robię. Ale dom lśni :) :) obiad podobno był palce lizać :) nie wiem bo jadłam brokuł gotowany na parze :)

U Was też taki mróz? Brrrrrr ...
Nici ze spaceru :(

Ale pewnie i czasu by nie było bo góra gigantyczna prasowania na mnie czeka.

Frano śpi po obiedzie :) i też mamy jedna drzemkę :)

Kończę zmywać bo zaraz M.będzie. :)
 
Yra za 1,5tygodnia będzie miał ściagany gips...wiec jest wielkie odliczanie do zdjecia-ale póki co mniej go boli albo przywyczail sie do tego bólu:dry:dzięki temu śmigamy gdzie popadnie bo mamy dosyc siedzenia w domu-przez to pokruszył mu si etroche ale juz niedlugo bedzie po-oby bylo bez rehabilitacji...w sumie to na L4 dostal pensji 900 zł wiecej niez noramlnie wiec niespieszy mu sie wracac do parcy:) i dzięki za pamięć:*

Gabrynia dziekuję równiez za pamięć:*

Gdybyśmy mieli synka to tez bysmy kupili takie autko - poki co moj M spełnil swoje marzenei i kupil wczoraj Peugouta 407 ...dla mnei mega wypas ale najazniejsze ze ma 5 drzwi i jezdzi:-D
 
reklama
Do góry