reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moni- ty sie ciesz ze usnela, moj jak usnal ok 21 tak wlasnie sie obudzil i nie mysli o spaniu ;(((( ale zdazylam biszkopt zrobic, jutro masęi bedzie cos na zab ;)
 
reklama
marela, jakby moja tak wstawała o 21 i potem trzeba by było się z ną bujać do ok.2ej to bym padła. dziś mi zrobiła niespodziankę, bo mimo tego, ze drugi raz spała do 16:30, to zasnęła zaraz po 20 :-)

a ja upiekłam drożdżówkę z dżemikiem i wyszła mi doskonała ;-)

zaraz ide zmywać gary i spać, a jutro do pracyyyyy!



nie no, ciśnienie mi sie podniosło :wściekła/y:
http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/lobek-nie-zastapi-rodzicow,42731
 
Ostatnia edycja:
Ionka Ty nie czytaj w ogole takich bredni;) ja przeczytalam tylko naglowek i sobie darowalam, z imbecylami, ignorantami nie ma co dyskutowac. Pajac chyba mysli, ze dziecko do zlobka oddaje sie na 24 godziny. Echhhh szkoda nawet pisac.
 
Witajcie weekendowo! Głowa mi dziś pęka...Mały spał do 7.15 -całkiem ok. Teraz wzywa mnie z fotelika, więc lecę...
Miłego dnia:-)
monia nie martw się na zapas może to nic takiego!
mysza polusia zdrówka dla Was!
 
Witam:)

Wkoncu sie wyspałam,Bartus tylko raz zbudził sie na smoka jeczał sobie ale wstawac nie musiałam,spalismy do 8.Bartus dzisiaj przeprosił swoją mate,szarpie ją chce na brzuszek,podpełza do lusterka zeby sie zobaczyc super.

Czytałam ten artykuł i nawet gdybym chciała to u nas nie ma na wsi złobków tylko przedszkole od 3 lat takze dopiero wtedy Bartus sie rozstanie na kilka godz z mamusią.

mysza,polusia zdrówka zycze:)

Dobrego dnia:)
 
ja jakos nie mam humoru dzisiaj.
dostalam dziwnego plamienia, nigdy mi sie to na plastrach nie zdarzylo. A do okresu jeszcze powinnam miec caly tydzien.....

nawet nie chce mi sie zalozyc soczewek.
no nic, musze sie wziac w garsc, bo sterta prania do posegregowania lezy...

do pozniej dziewczyny i maluchy :*

a.. no i zapomnialam dziewczyny, mamy kolejnego - 7 zabka. :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
Wybaczcie ze wczoraj nie wpadlam, ale caly dzien mialam gosci a wieczorem jechalam na zakupki bo dzisiaj idziemy na bal karnawalowy , zaraz musze zrobic koreczki i jakas salatke.

U nas lepiej ale krysti w nocy mial jakis duszacy kaszel. Biedaczek. Ale w dzien jest ok. Mysle ze poprostu bylo za cieplo w domu bo jak sie nad ranem ochlodzilo to nie kaszle wogole. Dziwne.
 
czesc :-)
u nas oki dzis, pawelkowi katar przechodzi super, tylko nas jeszcze trzyma

artykul faktycznie bez sensu...

jedziemy wlasnie na zakupy,

milego dzionka zycze!!

czarna udanej zabawy karnawalowej!!:tak:
 
reklama
dzień dobry :)
kochane miałam w nocy chyba przesilenie choroby bo myślałam że zejdę już ale rano wstałam jak gdyby nic się nie działo. Julka w nocy miala wysoką gorączkę więc płakała bo źle się czuła - bida moja. natomiast Pola znowu się rozebrała tylko tm razem ze spodni i pampersa :) M mówi że jak ją karmił to leżała sobie taka goła i nawijała :)
ja już po zakupach i nawet bibliotekę w Skawinie zaliczyłam - mam zapasy na wieczór do czytania :)
dziewczynki jak ktoś może to polecić mi tu dobrą książkę proszę

myszowata a mąż dziś na uczelni czy w domku z Wami?

czarna udanej zabawy życzę :)

monia wysyłam pozytywną energię aby Ci się choć troszkę zachciało:)

karalajna super że Pawełkowi przechodzi katarek :) niech jeszcze Was opuści

miłej soboty :)
 
Do góry