reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzięki za powitania :) miło się czyta :)) naprawde :*

moniska ja daje mleko hipp lub gerber ale on na caly dzien malutko wypija 120 - 160 ml
a D podałam czekam na sprawe :/
skoro masz podejrzenie o skazie to idz do pediatry, niech zobaczy. Najwyzej przypisze mleko dla alergikow.

Moj tez ma skaze, w sumie to teraz nie wiem czy ma.
Od dwoch dni praktycznie jemy tylko mleko, bo dostal jakiego uczulenia i poprostu chcialam sprawdzic czy to od jedzenia czy moze od proszku do prania, bo zmienilam.
ja tylko na chwile, bo znow niewyspana:(
jak dlugo trwa u dziecka katar???, bo u nas 5 dzien leje sie z nosa, wczoraj bylo lepiej a dzis znow gorzej:(
trzymajcie sie wszystkie, jak Franio wroci do zdrowia, to bede Was nadrabiac!
Mysza ostatni katar poswiateczny Pawelka trwal prawie 2 tygodnie.
 
reklama
jakos oszczędnie piszecie dziś ;-)

nocka ok, chociaż bez M.dziś. po 3ej Ol sie obudziła na mleko i potem już nie chciała spać sama ;-)

do potem!
 
ionka- oj dobrze ze oszczednie ;) przynajmniej daje rade nadrobic ;) Alan lezy przy cychu to mam chwile ;)
My spalismy do 9 , alei i tak niewyspana bo czytalam sobie w nocy ;) no i plus pobudki małego ;)
 
U nas katary też ok 2 tygodni trwają.

skoro masz podejrzenie o skazie to idz do pediatry, niech zobaczy. Najwyzej przypisze mleko dla alergikow.

Moj tez ma skaze, w sumie to teraz nie wiem czy ma.
Od dwoch dni praktycznie jemy tylko mleko, bo dostal jakiego uczulenia i poprostu chcialam sprawdzic czy to od jedzenia czy moze od proszku do prania, bo zmienilam.

Mysza ostatni katar poswiateczny Pawelka trwal prawie 2 tygodnie.

No to cudownie, a ja myslalam, ze tydzien buuuu.
Ale do poniedzialku jak nie bedzie poprawy to chyba kopsne sie do pediatry z Mlodym

Z wszystkimi chorymi lacze sie w bolu:(
Mnie od wczoraj boli gardlo....cudownie!
 
Witam! właśnie testuję nowy internet z play'a, w środę wróciłyśmy z podróży, Amelka zdrowa, ubawiła się z dzieciakami jak nie wiem, zrobiła aż 4 kroki! hehe, lecę bo drzemka ;-)


Buziaki dla wszystkich chorowitków~!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurczę biedne dzieciaczki :(

u nas odpukać nigdy katarku jeszcze nie było, oby tak dalej, oprócz 3 dniówki nic małemu jeszcze nie było. odpukać :)

a mój M zdolny zapomniał pinu do telefonu, przyjemność nowej karty 25 zł. co za gapa.

u nas też piękna pogoda. mały wstanie i na spacer.
 
Do góry