reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Bartus drzemkuje a ja sobie kawke zrobie,bo cos mnie głowa boli.Juz drugą kupke zrobił.My na spacer raczej sie nie wybieramy ładna mrozna pogoda ale jeszcze sie wstrzymam ze spacerami.
 
mysza m - przypomniało mi sie że jeszcze nam dała Atecorin, jak ten katar był taki uporczywy. Tam pisze że to do oczu i uszu, ale podobno można do noska stosować. PO tym jakoś ten katar zatrzymał się, ale to strasznie z kolei śluzówkę podrażnia
Nie mam czasu więcej poczytac, bo nadrabiam w pracy robotę, a duużo tego, a teraz jeszcze musze uciekać, bo na "Dzień babci" idę do Filipka. Na 14 dzieci tylko 5 dziisaj jest, reszta chora. Trzeba frekfencje chociaz na widowni poprawic :)
 
my po spacerku :)

blu może, ten smog czasami jest okropny

myśmy jeszcze na katar mieli zyrtec w kroplach - odczulający

moje dziecko jeszcze nie spało dziś i wcale nie zamierza iść. na spacerze nawijała jak szalona a teraz demontuje torbę na laptopa tacie- będzie mial niespodzianek w niej co nie miara bo upycha tam różne ciekawe rzeczy :)
 
mysza m - przypomniało mi sie że jeszcze nam dała Atecorin, jak ten katar był taki uporczywy. Tam pisze że to do oczu i uszu, ale podobno można do noska stosować. PO tym jakoś ten katar zatrzymał się, ale to strasznie z kolei śluzówkę podrażnia
Nie mam czasu więcej poczytac, bo nadrabiam w pracy robotę, a duużo tego, a teraz jeszcze musze uciekać, bo na "Dzień babci" idę do Filipka. Na 14 dzieci tylko 5 dziisaj jest, reszta chora. Trzeba frekfencje chociaz na widowni poprawic :)

Witam sie:)Atecortin dostałam kiedyś dla synka na zakażenie bakteryjne.Jak jest katar gęsty ,ropny czyli żółtawy to wtedy pomaga.
Dzisiaj młody gardło mega czerwone i katar sie pojawił.Znowu antybiotyk dostał.Gorączki juz nizsze na szczęście.
W maseczce nie chce chodzić a nie chce żeby mała zaraził:(To byłby drugi raz w tym miesiącu.
Czekam na T ,pojechał po zakupy, wróci to idę z domu bo mnie trafi.Miłego dnia

Poprosimy o kliknięcie na dzieci zdjęcie konkursowe:)Link w sygnaturce:*
 
Ostatnia edycja:
Franio śpi już prawie 2h, ale obudził się już dwukrotnie - szczęśliwie dał się szybko na nowo ululać. My dziś po południu ruszamy z M na zakupy spożywcze, a ja jeszcze nie zrobiłam listy i wcale mi się nie che...znów nakupuje na oślep...eh...
 
moj tez zasnal a ja pije fervex, zlapalo mnie i kicha, obraczki obejrzane ale jeszcze nie wybrane, jutro kolejna tura, juz ostatnia mam nadzieje
ja kupilam nasivin i troche lepiej jakby, u pawla, lepiej u mnie i u m gorzej ech

frotka zdrowka dla miloszka
polusia zdrowka dla julci
 
reklama
Tylko Was czytam, ale dziecko nie daje mi nic napisać:( Właśnie wylądował w kojcu;)

Witajcie

U nas nocka w zasadzie jak zwykle ok. Pobudka o 6, bo zadzwonił budzik. Ja staram się ogarnąć chałupę, w międzyczasie zupę ugotowałam i pranie rozwiesiłam.
Dziś raczej nie idziemy na spacer, po wczorajszym byłam taka zmachana, że dzisiaj odpuszczam (denerwuje mnie ta moja coraz większa ociężałość). Jutro pójdziemy.

Zdrówka dla wszystkich chorych!
 
Do góry