reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja juz wykompana. Ogarnelam balagan po calodzienej zabawie i jem kolacje. Madzia narobila mi spaka na piwko, ale jakos tak samej dziwnie pic, chyba nie bedzie mi smakowac:) Jutro z rana wybieramy sie do babci, bo jest sama. Dziadek pojechal do sanatorium na 3 tygodnie i dzwonil do mamuski, ze juz teskni. Hihih chcialabym zeby maz za mna tak tesknil po tylu latach malzenstwa. Oczywiscie lepiej gdyby nie musial nigdy tesknic:) A my z mama mamy jutro plan, bedziemy robic paczki:)

Ja w domu tez w dresach:)
 
to ja też ze 2 chcę ;-)
moje dziecię po jednej drzemce w dzień pieknie zasnęło po kąpieli, czytaniu i butli :-) mam nadzieję, ze nocka bedzie bez niespodzianek, bom sama dziś, M. wyjechał.

więc piszcie, dziwczynki, piszcie :-)

polusia, zdrówka dla Julci!
 
Polusia zdrówka dla Julki!
Ja po domu też tak jak Wy - dres, bo tak jak Ionka pisała dość niewygodnie na podłodze w czymś innym;) A makijaż tylko jak wychodzę, albo ktoś ma wpaść w odwiedziny. Jakoś nie mam czasu o tym myśleć.

A ja jeszcze nie śpię, co ostatnio o tej porze rzadko mi się zdarza;) Zabrałam się za robienie ciasta, ciekawe, co z tego wyjdzie. Nie mam za bardzo talentu do pieczenia, więc robię takie bez pieczenia;) Mam nadzieję, że do soboty trochę zostanie, bo mamy odwiedziny - przyjeżdża siostra mojego P. Dostała pracę w Tychach i teraz ma bliżej do nas niż do domu.
Ale mnie dzisiaj kręgosłup boli. Takie uroki ciąży;)

A co do piwa, to też mam smaka. W ciąży z Szymciem nawet o tym nie myślałam, a teraz czasami chce mi się piwa, no ale jeszcze trochę wytrzymam;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No piszcie piszcie:) Zawsze się rozkręcacie jak ja już śpię:)
Do mnie odezwał sie na gg mój były. Troche pogadaliśmy, fajnie tak powspominać.
 
Do góry