reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
sto lat nesiaa dla Olci :-)

Marcelkowi i Redankowi szybciutkiego powrotu do zdrowia - mamusie trzymajcie się ciepło.

Moni27 dbaj o siebie - może fervex do snu ? Zdrówka

Myszowata spóźnione acz szczere życzonka ! zdrówka, radości i samych przyjemności ! :-)

madzia super, że już wróciliście ! Buziak dla Bartusia

U nas wszyscy już śpią. Wróciłam z basenu godzinkę temu, polecam na zimowe wieczory ... suuuper sprawa ;-) chociaż najlepiej w towarzystwie ... zawsze to jakaś mobilizacja :-D

śpijcie dobrze Marcóweczki :-)
 
kurde napisałąm i mi skasowało ;((((((((((

nesia - buziaki dla Oli ;)
polusia- pomysł super ;)
no i zdróweczka dla chorych maluszków ;)


no i juz nie pamieam co mialam pisac ;(
ide spac jutro cały dzien poza domem - wywiadówka ;) , jak to zniosa moje cycki to nie wiem ;)
dziś ledwo wstałam z łóżka o 7 jutro chyba podobnie będzie ;)
 
Ionka buciki przywiezie za 3 tyg. moja sister, wymierzylam Ala dokladnie, zreszta i tak poprosze o troszke wieksze. Chce miec tak w razie czego. Bo w domu to smiga tylko w skarpetkach (choc te podlogi takie zimne :/), a na spacery ma takie zwykle, ale i tak przeciez nie chodzi ;-)
No, ale mysle, ze niedlugo zacznie.
To Ol juz duza kobitka :tak:
Ajentka biedny Marcelek. Szybkiego powrotu do zdrowka!
I dla Redanka tez, strasznie sie ciagnie to chorobsko :/
Polusia dobry pomysl, zakladaj :happy2:
Moni27 kuruj sie!
Nesiaa buziak dla Oli :)

My dalej katar :eek:
 
Ostatnia edycja:
pierwsza !

witajcie kobitki :)
oj ale pogoda dziś za oknem:( szaro buro do bani. nocka przespana mała wstała o 6:50 i krzyki urządzała w łóżeczku:) dziś M zawiózł Julkę do szkoły więc mogłam na spokojnie się obudzić :)
dziś ambitny plan na obiadek chcę zrobić knedle ze śliwkami , zobaczymy czy moje dziecko mi na to pozwoli.
jak położę spać mojego małego rozrabiakę to założę dla nas nowy wątek poradowy :)

ajentka zdróweczka dla Marcela i 100 lat *)

myszowata buziak dla Franka *)

Tabasia wy też się kurujcie :)

a wszystkim babeczkom co mają pisać życzę weny twórczej :)

miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
ajentka całuski dla Marcelka:*
nesiaa i dla Olci także:*
polusia super pomysł z tym nowym wątkiem! No i te knedle!mniam mniam!
Tabasia zdrówka!

Witajcie u nas nocka super, zero pobudek i sen do 7, poszłam spać zaraz po 21, więc się wyspałam! Dziś nawiedza mnie teściówka - upiekłam babeczki czekoladowe z tej okazji. Rano pruszył u nas śnieg - a już miałam nadzieję, że zimy nie zobaczę...eh
Miłego dnia:-)
 
Witajcie!!!

myszowata ajentka nesiaa buziaczki dla Frania, Marcelka i Olenki!!!!

Tabasia Al to chyba czesto ma katar, wracajcie do zdrowka!!!

Moni zdrowka tez!!!

Nie no, myszowata babeczki czekoladowe??? Wstydzilabys sie :-D tyle dziewczyn na diecie, a tak otwarcie o tych cudownosciach :-D...Ale bym je sobie zjadla...mniam

Nocka kolejna katastrofa, ale da sie wytrzymac, energia sama przychodzi, zeby zalagodzic bol dziecku....Do tego w pracy mnie wkurzyli...Tak jakbym sobie wymyslila chorobe Redana...ech....Nic to. Niektorym sie nie da pomoc.
 
reklama
Bry :-)
No wlasnie Alus ma katar moze trzeci raz w zyciu, on w ogole nie choruje. A teraz sie przyplatal i juz drugi tydzien trzyma :wściekła/y: Ale tylko katar, nic poza tym, zadnej goraczki, kaszlu, nic... A gluty takie, jak to moj dziadzius mowi, ze auto moznaby nasmarowac :-D Chociaz juz dzis chyba troche odpuscilo. Mimo tego nocki ok, normalnie oddycha.

Myszowata ja upieklam ostatnio sernik i zjadlam sama prawie caly :szok::-D

Dobra, zmykam na sniadanko, wpadne pozniej, milego dzionka ;-)
 
Do góry