reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam!
Nocka w miare. Przesuwamy karmienie nocne wiec nie do konca przespana ale sukcesy malutkie sa. Jesli nie ma kupki w nocy, a to sie czasem zdarza, to Olenka wytrzymuje bez butki do 6:) Oby tak dalej. Prosze o trzymanie kciukow!!:)
Franus, Marcelek buziaki od Olenki!! Rosnijcie zdrowo ku uciesze mamusi i tatusia:)
Nie mamy zadnych planow na dzis. Pada i szaro buro na podworku. Nie wiem czy pojdziemy na spacer:( Obiadek z wczoraj wiec pewnie bedziemy leniuchowac.
Zarezerwowalismy w koncu bilety do kanady na wakacje i juz mam stresa jak Olenka zniesie dlugi lot i zmiane czasu. Ojj nie wiem czy to byl dobry pomysl. Tak sie cieszylam a teraz bede sie denerwowac:(

Milego dnia!
 
reklama
witam dziewczynki;-)
pawelek zasnal, u nas wszystko pomieszane, jednego dnia spi raz dziennie, innego 2 razy, wczoraj pobudka przed 8 dzis przed 6 och

pogoda fatalna, nawet nie wiem czy wyjde na spacer, czy tylko szybko sama zakupy zrobie, zimno jak diabli, gorzej niz jak mrozy byly bryyy

nesiaa kciuki zacisniete:tak:

milego dnia
 
Kurcze ale choruja Wam dzieciaczki, zdrowka dla wszystkich choruszkow!!! Dla mam chorych rowniez!!! wiecie mi lekarka powiedziala, ze Franko ma inny rodzaj odpowrnosci i nie bedzie lapal pewnie zwyklych przeziebien, ale trzeba na niego uwazac, bo jak co mu sie przyplacze to pojdzie po calosci:-( Wiec caly czas modle sie, zeby nie chorowam, bo z AZS jakos sobie radzimy powoli.

Dla wszystkich malych jubilatow wczorajszych i dzisiejszych duzo zdrowka i grzecznych rodzicow :-)

myszowata jak ja Ci zazdroszcze takiej nocy, ten moj gad to wydziwia w nocy caly czas, tylko kilka nocy bylo, ze spal do 4 (bopudka mlekowa) a pozniej do 8...echhhh . Mnie tez wzielo od jakiego czasu na babeczki i sprawdzam rozne przepisy, Malz mi kupil ostatnio blache do muffinek i sprawdzilam juz jeden przepis na czekoladowe i na bananowe i te drugie sa pychhaaaa ;-)

a tak w ogóle zobaczcie co znalzałam http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8939917,Miesne_wypelniacze_w_jedzeniu_dla_niemowlat.html
złooooooo:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
witam :-)

nesiaa wiem, co czujesz, ja się też lotem stresowałam, a trwał tylko 3 godziny... w jedną stronę był super, Ol spała, ale spowrotem koszmar. no mam nadzieję, ze Twoja Ol bedzie grzeczna :-)

ooo, właśnie dostałam pocztówke na święta!!! wysłana była 15 grudnia. poczta tu działa naprawdę rewelacyjnie :angry: także Wam, drogie maluszki, kartki Olcia bedzie wysyłać z dużym wyprzedzeniem! zaczynamy juz teraz!

w ogóle wczoraj zaczęłam tworzyć zaproszenia :-) super zabawa :-)

jeszcze raz zdrowia dla maluszków!
 
nie kupie juz nic gerbera, nawet deserkow, nie sami sobie to jedza, barany. W sumie ja Franiowi tylko deserki gerbera kupowalam, bo reszta mi jakos nie lezala, ani konsystencja, ani Franio nie chcial tego za bardzo jesc, wiec jak na razie zaopatruje sie w bobovite i hippa

polusiaczytajac tak na szybko przeczytalam, ze zakladasz watek PORODOWY :))))))))))))))
 
reklama
Do góry