reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
hejka
ja od rana na nogach i w rozjazdach ten tydzien to normalnie cyrk jakis ;-)
Niko spi nocka kiepska krecil sie strasznie w ogole raczka mu w raszke od lozeczka weszla ale był krzyk az dziadek sie zleciał....

co do tematu MOM hmmm...zaraz bedzie nagonka na inne firmy. Ciekawe ile w tym prawdy. Szkoda, ze to musi dotyczyc naszych dzieci.
 
Nie wiem czy wszystkie firmy tak robia, a tylko jedna sie przyznaje??? Wiem jedno Franko gerbera jesc nie chcial jesli chodzi o obiadki. A jak raz zjadl pol sloika to mial wysypke na caly ciele, wiec ja z gerbera czasem kupowalam tylko deserki.
 
Witam Was.

Co ja miałam z Bartusiem za okropną noc.Wczoraj o 19 dałam kaszke z tego mleka Gerbera zjadł całą miche,po 2 godz chciało mu sie mleka dałam bebiko niezła mieszanka.Szlismy spac po 23 i po 24 słysze chlup Bartus mi wymiotował przez ponad pół godz,chciałam dac mu mietowej herbatki ale niechciał zasnoł u mnie w łózku dopiero o 2 w nocy,a pobudka o 8 takze wyspana nie bardzo.Ja taka głupia przeciez wiadomo ze to moze mu na zołądku zostac,juz mu tego mleka nie dam nawet w kaszce.Teraz mały spi,a ja pije kawke,byłam z rana w miescie pozałatwiac sprawy.

myszowata,ajentka buziaki dla dzieciaczków:)
nesiaa kciuki zacisnięte:)my latem chcemy jechac autkiem na wakacje do Szczytna do M brata 600km mam nadzieje ze Bartus dobrze zniesie podróz:)

Dobrego dnia:)
 
Ajetka buziaki dla Marcelka od Gabrysi*
Blu a nie boisz sie smarowac Adasia kremem barierowym??? Bo my tez go kupilismy ale po przeczytaniu ulotki ze jest np na oparzenia chemiczne i nie ma opini IMiD zrezrygnowalam/
Nessia kciuki zaciśniete&&&& a jak Ola je?? Skonczylo sie z brakiem apeteytu?? U nas dziala okno-tzn stwiam ją na parapecie pukam by pies podbiegl i zjada wszytko - lol

U nas tez króluje teledysk Gummy Bear i Chho ka ka o a tak nie isnteresuje ja telewizja- na szczescie bo tv jest wlaczony od rana do wieczora jak jest K w domu!!

I reszty nie pamietam co której odpisac bo czytam po lebkach!! Czy wasze dzieci potrafia sie same zając soba chociaz 5 sekund?? Zadna zabwka nie dziala...no chyba wyjmowanie z szuflady rzeczy hahaha Qrna ale przez to ne mam czasu na nic !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry