reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

madzia a ta rehabilitacja w szpitalu znowu? nie boisz się kolejnej choroby, że mały znowu coś załapie? ja bym się bała, i szpitalną rehabilitację napewno bym odpuściła, wolałabym kogoś do domu, albo jakiś ośrodek, napewno jest też taka możliwość.

My z M sie zastanawiamy chcemy najpierw popytac o prywatnego rehabilitanta w osrodku o niepełnosprawnosci,napewno jakies ryzyko jest,ale mniejsze nie ma tych wirusów,ale jak piszesz ja tez sie boje i mam obawy.
 
reklama
hej hej :-)

madzia, witajcie!
zdrówka dla Marcelka i Redanka!
polka, gratulacje :-)
tabasia, a skąd weźmiesz te butki? z Polski? nie boisz się, ze będą niedobre?
ja poczekam z butkami jak Ol zacznie naprawdę chodzić, bo teraz to zrobi kilka kroczków z pchaczem i siada. a najlepiej bez butów ;-) niedaleko mnie jest sklep Little Piggies i tam maja duży wybór obuwia dla maluszków i mierzą tez stópkę itp.


my po bilansie. Ol wrzeszczała jakby ją ze skóry obdzierali. także załatwili nas w pół godzinki. na ichniej wadze 7.84kg, 72.5cm, głowa 47cm, słuch, wzrok, biodra ok.
potem poszłyśmy na spacer, ale Ol była na mnie okropnie obrażona i odwracała ostentacyjnie głowę, jak coś mówiłam. łaziłyśmy prawie 3godziny.
 
ajentka zdrowia dla Marcela, teraz taki paskudny okres, ze wszyscy choruja, a najgorsze, ze grypa zaczyna szalec:///
blu fajne te buciki, ale ja chyba tez jeszcze poczekam, na razie skarpetki antyposlizgowe albo gole stopy tak jak u Antka N&H sie najlepiej sprawdzaja;)
Poza tym w koncu Franko zaczal pelzac do przodu i od razu zapierdziela jak maly motorek (co wyglada jak czolganie sie zolnierza w okopach), no i od wczoraj sam wstaje w swoim aucie chicco :) Wlasnie zaczynam odczuwac powoli jak to niedlugo bede miala z nim przesr**e :p
No i dalej te czworki go mecza, co wyjscie nie moga, slini sie tak, ze normalnie leje sie strumieniami z dzioba, na dodatek Franko stwierdzil, ze jak bedzie darl paszcze i dreczyl matke to na pewno wyjda mu szybciej buuuu, nic tylko caly czas lazi za mna i drze sie MAMAMAMAMAMAMA
hehe moj tak pelzal jak żołnierz okolo 2 miesiecy, smiesznie to wygladalo :-)
 
Dziewczyny ja tez dzisiaj do niczego jestem.
Tabasia my Gucie mamy bez dziurek, a wolałabym raczej z dziurkami po domu.Licytowałam na allegro nowiutkie za 50zł bo ktos odsprzedawał nietrafiony prezent. Te Bartki widziałam jakos niedawno, lepiej mi sie podobają.Milenka w guciach nie chodzi tylko siedzi i plącze sznurówki albo gryzie.
Heronek zdrówka dla Redanka, długo choruje maluszek:(
Ajentka dla Marcelinka zdróweczka, mam nadzieje,ze bez antybiotyku sie obejdzie.Buziaczki:* Madzia ,Polka póżno to mleko ze sretcomu dostajecie.Oświadczenie im wysłałam we wrześniu a rejestrowałam sie w styczniu.Dopiero koniec listopada zaktualizowali na stronie, że dostali.
 
No pózno to mleko dostałam,bede je dawała do kaszek.Bartus sie bawi i cały czas robi kosi kosi i buzi do mamy.Dzien dzisiaj taki sobie pogoda do bani i tak musimy siedziec w domu.
 
kobitki podpatrzyłam u innych mamusiek fajny wątek : taki gdzie piszą sobie rady na różnego rodzaje problemy typu jak poradzić sobie z chorobą domowymi sposobami, jak usunąć plamy i różne takie rady. może by tak u nas taki wątek podpatrzeć i założyć. co o tym sądzicie?
 
Hej!

Zapalenie gardła:-( Na szczęście bez antybiotyku:tak: Za to mamy zestaw syropów do wyboru do koloru:Bactrim,Diphergan,BioaronC,Clemstinum i Tantum Verde do psikania:szok: Mały prawie cały dzień przesypia. Niech się regeneruje maluszek. Kupiliśmy mu ten pchacz w biedronce i super naklejki mają ścienne,nakleimy mu na nową szafeczkę.Jak zobaczy na pewno mu się spodoba bo są duże i wyraźne.Mój choruszek malutki, całe szczęście oskrzela i płucka czyste a kaszelek od podrażnionego gardełka,które na pewno boli.:-(Do niedzieli gorączka powinna ustąpić.
HeronekZdrówka dla Redanka.Bidulek długo już choruje.
Jej ile te maluchy muszą się namęczyć przez te wirusy. Wrrrrr
Kurcze i znów straszą ptasią grypą ehhhh.
Dzięku dziewczynki za wszelkie miłe słowa i sorka że przymarudziłam.;-)

polusia moim zdaniem super pomysł:tak: w niektórych gazetach dla mam też są takie domowe porady mama mamie, u nas też takie coś by się przydało.

M pichci pizzę domowego wypieku.Mmmm te zapachy, przyda się na odstresowanie.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry