reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

polusia fajny pomysl!

ajentka duzo tego dostal Marcelek, ale dobrze, ze bez antybiotyku!

Redus tez duzo dzis spi, do tego zwymiotowal wlasnie, wczoraj wieczorem tez mu sie zdarzylo...Kurka, cholerstwa sie takie przywleka...Doktor mowila, ze chyba ma zapalenia ucha, ale jak dla mnie teraz to na grype wyglada...
 
reklama
heronek, jak to CHYBA ma zapalenie ucha? toż to widać, jak wziernikiem zajrzy. co to za doktor?
moja spi, no ale spodziewam się, ze zaraz wstanie ;-)
ooooooooooo, a nie mówiłam ;-)
 
ionka doktor brytyjska... hehehehe...zajrzec, zajrzala, i zauwazyla, ze jest zarozowione w uchu, wiec dlatego chyba...bo niby powinno byc zaczerwienione???
 
Witam troszke mnie nie było, widze że troszke dzieciaczków znów choruje :-(, życze dużo zdrówka.
Madzia super że już w domku z Bartusiem.

Ja czuje się fatalnie już 4 dni trzyma mnie katar i kaszel, spać w nocy nie moge.
Boje się strasznie żeby małej nie zarazić :-( ale jak to zrobić, a tu coś dzisiaj Oli ma gorszy apetyt, mam nadzieje że nic się nie zaczyna.
Przedwczoraj byliśmy z małom u pediatry na kontroli, na sam widok białego fartucha dostała szału, normalnie darła się jak opętana, lekarce słuchawki odpychała a na koniec mnie osikała przy ważeniu :tak: Mała w 5 tyg przytyła 800 gr :szok: jak na nią to prawdziwy sukces, ważymy już 8400.
 
Nikus u nas tez duzo przybrał zrobil sie okragulek troche :))
wrocilam z zakupow. Nic nie moge dostac na siebie :( bu!
sobie was poczytam :)

Niko ma butki Befado i sa fajne :) Gucie pozniej troszke :)
 
Witajcie

Zdrówka dla Marcelka i Redanka! Tego samego życzę również Moni27.
Madziu i Bartusiu witajcie!
Polka gratulacje!
Ionka mój opiekun stażu też do bani. Jedynie jak coś trzeba napisać np. opracowanie wyników egzaminu próbnego, to sobie o mnie przypomina, no bo w końcu ktoś musi to zrobić:(
Marela bardzo dziękuję za propozycję i chętnie skorzystam:)

A ja mam dzisiaj ambitny plan - rozpocząć pisanie sprawozdania. Oby udało mi się zrobić cokolwiek w tym temacie.
 
Witam! straszny dzien, dobrze, ze sie konczy:( Mam okrabna nerwe dzis, glowa mi peka i zoladek z nerwow. Dobrze, ze rodzice przyjechali to zajeli sie moja kruszynka. Ciekawe czemu sie tak czuje:( Jeszcze tesc mnie podnerwia ale o tym na ts.

Bidulki malutkie zdrowiejcie szybko!!!! i Wy mamusie tez!!!!!!!!
Madzia i Bartus super, ze juz jestescie z nami!!!
 
ja zaczynam tak czuc miesnie po dzisiejszym fitnessie ze nie mam sily pisac:-D co to bedzie jutro he he

nesiaa buziaczki dla olenki!!:-)

zmykam spac ;-) dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry