reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie!

yra buziaki dla Jasia i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i M!!!!

mloda mamusia buziaki dla Amelki!!

Marciaa ramari oby prace szybko sie napisaly!!!

U nas znowu Redan cos nie teges. Cala noc nie spal, zasnal dopiero o 8 rano na moim brzuchu i teraz znowuz spi, ale jest jakis nie do zycia. Goraczka jest, ale niska. Chyba juz w 2 tyg pracy musze wziac zwolnienie...ech

polusia bardzo fajny pomyslz odnawianiem przysiegi, mi sie tez takie cos marzy, oby...
 
reklama
Mysza m pewnie że z karmieniem po cc to różnie bywa. Tyle ile kobiet się wypowie tyle róznych zdań na temat porodu, bólu, karmienia. Tak jak z dziećmi- każde inne. Moja mała nieco później niż Wasze pociechy nabywała umiejętności- tylko patrzyłam jak wasze już siadają same a moja nie chciała nawet siedzieć posadzona.Oczywiście się już nakręcałam że coś może nie tak a tu za chwilę myk i siedzi, podciąga na kolanka, wstaje przy łóżeczku i tak powolutku ale systematycznie się uczy. No ale to nie miejsce na ten temat:-)
Strasznie senny dzień i troszkę smutny. dziś pogrzeb mojego chrzestnego ale niestety nie pojechaliśmy.Do Wrocławia daleko i jakoś tak wyszło:-(
 
yra wielki buziak dla Jasia !!! I wszystkiego naj z okazji rocznicy !!! !!!

marciaa & ramari powodzenia w pisaniu prac !!!

polusia super pomysł z tą 10rocznica :) też tak bym chciała ale w końcu muszę ślub kościelny wziąć !!!

nesiaa no krowie mleko dla 2miesięczniaka :( to przesada :( a co jakby doprowadziło do choroby :( ach ja tam wole dmuchać na zimne, jeszcze krowiego się naje :)
A ja biorę się za obiad :) dziś wątrobka :) buraczki i ziemniaki dla M. :)
Miłego popołudnia !!!
 
Laski wpadłam na chwilkę.

Czuję się pominięta !!!Ja też piszę pracę ...:-(i też chce życzenia lekkiego pióra ! :-D a nóż się sprawdzą ;))) Marcia Ramari do działa :-) 3mam kciuki

yra sto lat dla Maluszka :-)

Dzisiaj czytam literaturę ... a temat mam ciekawy ;-) zmiana wartości w rodzinie ... zajrzę wieczorkiem a teraz do roboty ;-)
miłego dnia dziewczęta
 
ja tam do karmienia nie chcę sie wypowiadać, wiadomo każdy robi po swojemu, jednak niektórzy jakoś od tyłu pojmują dobro dziecka.
oby było zdrowe i niemiało celiakii od kaszy glutenowej ani zadnych chorób nerek od krowiego mleka w tym wieku.

ja krowie daję jako dodatek do mm w sniadanku. no ale moja ma zaraz 11 miesięcy.


Ol dopiero zasnęła, nawet jeszcze obiadu nie jadła. pewnie i tak zaraz wstanie. u mnie od wczoraj kiepski nastrój, dół jak 150 :-( dobrze chociaż że się mogłam wyspać. cos muszę na obiad wymysleć.
 
a ja Wam wspolczuje, piszacym, ale wiem ze mnie tez kiedys to czeka.
Ale poczekam az moje dziecko troszke odrosnie, zeby rozumialo... "Pawelek idz sie grzecznie pobaw, bo mamusia musi zrobic cos waznego" :-D

nie, a tak powaznie to chcialabym isc na studia, jak bedzie mnie stac na nie.
 
Ja studia zakonczylam na licencjacie hmmm 7 lat temu (jejciu!!!!az tyle??!!) Zostalo mi jeszcze poltora roku i napisac prace mg. Ale kiedy to bedzie??

Zapomnialam napisac, ze Olcia ma kolejnego zabka, ale nie wiem czy to 2 czy 1 bo jakos dziwnie jej rosna.
 
reklama
ja się broniłam - licencjat w czasie pierwszego miesiąca ciąży kiedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. a fasolka już była hehe z jasiulkiem :)
 
Do góry