reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

heloł

Ja mialam luzny porod. Bolec bolalo jak diabli ale jakos to przeszłam szybko i poradzilam sobie lepiej. Ja z porodu wspominam malucha jak wyleciał i jak go połozyli. Reszta to tam niewazna.

Ja na nogach od 6. Jadę do sadu zdawac znowu zeznania sprawa ciagnie sie 2 lata. Jestem swiadkiem pobicia kolegi wrr...po tkaim czasie juz nie paietam szczegołow :/
a wczoraj byla kolezanka caly dzien i nie ruszylam dalej pracy dzisiaj sie biore bo do czwartu musze cos miec zby promotorowi przed oczami zaswieciło ;P
 
reklama
dzień dobry kobitki :)
al jestem zmęczona, kurcze niby nocka przespana coś tram tylko stękała koło 22 ale tak spała ładnie, pobudka o 7:15 bo Julka do szkoły. dziś M ją odwiózł bo do klienta miał jechać a nie do biura. jak bym się położyła to zaraz bym usnęła a tu niestety może jak pójdzie mała spać koło 11 to na chwilkę oczy przymknę :)
dziś jadę na kawkę, umówiłam się z koleżanką na mieście . mam nadzieję że nam wypali bo ona już na dniach ma rodzić małą Alicję :)
pogoda do bani - mglisto jak nie wiem co, zimno - 1 stopień i mży cóś z nieba.

yra dla Jasia buziaki *)

miłego dzionka kochane :)
 
Hej hej Kochane!
Ja też zmęczona jakaś choć nocka niby ok. Śniło mi się, że testowałam...Do mnie wpada dziś koleżnka na kawkę. Obiadu robić nie muszę bo mam od rodziców gołąbki z czerwonej kapusty mniam:-)A teraz korzystam z wolnej chwili bo Franko śpi:-)
Miłego dnia:-)
yra buziaczki dla Jasia:* No i nie bój się na zapas, ja pojechałam te 50km do innego szpitala by mieć pewność zzo (u nas tylko ze wskazań medycznych i "po znajomości") i nie żałuję, ale rozumiem, że Ty wolisz na miejscu. Będzie dobrze!
 
dziękuje kochane za wszystkie opinie, jeszcze trochę czasu więc zobaczymy co i jak.

10 miesięcy jasia normalnie szok, kiedy to minęło, no i 3 rocznica ślubu dziś hehe, ale 8 lat już w sumie razem. kupe czasu hehe :)
 
yra to wszystkiego najlepszego dla Ciebie i mężusia :) oby tych lat szczęśliwych było jeszcze wiele przed Wami *)

kochane a co myślicie o odnowieniu przysięgi małżeńskiej? myśmy z moim M zastanawiali się czy aby nie zrobić takiego odnowienia przysięgi na naszą 10 rocznicę ślubu, zrobić mszę gdzie powtórzymy naszą przysięgę oraz jakiś mały obiadek dla gości
 
hej ja na chwile bo zaraz wybieram sie do tego lekarza...

yra 100 lat jasiowi ;-) i buziaki z powodu rocznicy slubu:tak:

polusia mysle ze fajny pomysl, wow 10 lat juz wam stuknie, gratulacje:tak:

u nas noc ok, poza tym ze mimo spania dopiero od 21.30 spal do 6 ale cozzzz

milego dzionka
 
reklama
Witam!
U nas szaro i ponuro na zewnatrz:( U Was tez? Kiedy bedzie wiosna??
Olenka spi a ja posprzatalam kuchnie, teraz chwila relaksu przed komp. Po drzemce jedzonko i jedziemy do mojej cioci w odwiedziny. Dzieciatko ladnie dzis spalo wiec i mamusia sie wyspala:)
Bylam wczoraj u mojej kuzynki. Ma 2-miesiecznego synka. Patrze na kuchence stoi garczek z mlekiem i jakos tak z glupia pytam "co to?" a ona, ze "mleko dla malego". No to ja oczy szeroko otworzylam i pytam znow "a co to za mleko?" a ona ze "krowie z kasza manna" Myslalam, ze sie przewroce. Mlody na kazde karmienie dostaje takie mleko juz od miesiaca i odziwo jego mama twierdzi, ze po tym przeszly mu kolki!!!!

Wczorajszym i dzisiejszym solenizantom moc buziakow i zdroooowwwwkaaa!!

A co do porodu to da sie przezyc i jakos nie obawiam sie nastepnego. Skurczy nie mialam jakichs strasznie bolesnych(spodziewalam sie czegos duzo gorszego). Parte byly bardziej wykanczajace niz bolesne ale nie trwaly dlugo ok. 50minut. Ale wtedy wydawalo mi sie, ze to wiecznosc hihi
 
Do góry