reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej wszystkim :-)
ja super wyspana, spałyśmy do 9ej :-) oby tak zawsze :-)

yra najlepszego :-)

polusia jak chrzciliśmy Olę, to własnie jakaś starsza para odnawiała swoją przysięgę. nie powiem, miłe to było :-) mam nadzieję, ze wytrwamy tyle lat i fajnie byłoby odnowić.
 
reklama
Witam dziewczyny.
Troszke mnie nie bylo , ale maly tak daje popalic ze juz sily na nic nie ma. Powoli zaczyna chodzic pierwsze kroki ma juz za soba. Przesypia praktycznie cale noce.

yra- ja Natalke rodzilam przez cc- Tomasa sama sn bolalo bardzo, ale mam porownanie i nigdy bym nie chciala wiecej cc. Ten bol po jest o wiele gorszy niz bol przy naturalnym porodzie. Ja 2 godziny po urodzeniu Toma stalam juz pod prysznicem i zapominalam o bolu. a po cc na morfinie jechalam. Badz dzielna dasz rade. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz.

Solenizantom wszystkiego naj naj
 
Hej dziewczyny:)Nocka przespana do 7,36.Ledwo mąż zdązył Miłoszka na sniadanie do przedszkola odstawic:)
YRAgratuluję rocznicy i miesięcznicy Jasia:)Miałam dwie cesarki ze względu na mój wiek, wagę, i masę dzieci,wiec sie nie wypowiem w sprawie porodu.
Karalajna super decyzja zeby zorganizować ślub w roczek synka:)Pięknie będzie:)
Nesiaa :szok:ta twoja kuzynka skąd sie urwała?DO lekarza nie chodzi ,ze nie wie jak karmic zdrowo?
 
nesiaa manna na krowim mleku dla 2-miesięczniaka- pomysłowa!!!:szok:No, ale znam też osobę, która podobnie robiła z tym, że u dziecka starszego trochę bo chyba ok 6 miesięcy i jak lekarz powiedział, że absolutnie to ona na to, że od wieków tak się dzieciom dawało, więc....
 
Dzieńdoberek:-)
Mała złapała drzemkę więc wpadłam poczytać:-)

Yra wszystkiego najlepszego, kolejnych pięknych lat pełnych miłości. Buziaki dla małego.

U nas pochmurno, i mokro. Okropna pogoda:-(
Nie chce mi się nic, mam lenia- tylko obiadek ugotuje i leniu****ę a co:-)
Marcia szybciutko do pisania, będziesz miała z głowy:-)
 
nesiaa manna na krowim mleku dla 2-miesięczniaka- pomysłowa!!!:szok:No, ale znam też osobę, która podobnie robiła z tym, że u dziecka starszego trochę bo chyba ok 6 miesięcy i jak lekarz powiedział, że absolutnie to ona na to, że od wieków tak się dzieciom dawało, więc....
Więc niektórym sie nie wyłumaczy niestety.Myszowata Ty nie masz czy nie miałas urodzinek?Gdzieś cos nie doczytałam?
Marciaa ,Ramarii niech wam sie lekko i szybko pisze!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

Yra najlepszego dla Jasia i dla Was!!!
Nesiaa dobre z tym mlekiem;)

Ja wpadłam w przerwie sprawdzania klasówek, ale pocieszam się, że to już ostatnie, jakie jest mi dane sprawdzać w tym roku szkolnym:) Szymcio na spacerze z babcią. W szoku jestem ostatnio, bo zawsze tylko ja chodziłam, ewentualnie mąż, a tu już któryś raz babcia się zaoferowała. No nic, zmykam, może zdążę jeszcze drugą klasę sprawdzić.
Miłego dnia!
 
yra to podwojne zyczenia dla Ciebie i meza z okazji rocznicy, kolejnych 333 lat cudownosci;) i dla Jasia z okazji 10 mc buziole:*
kasia co do pokarmu po cc, to wszystko tez zalezy od zapotrzebowania dziecka, moj to byl zarloczny strasznieeeee, caly czas wisial i caly czas bylo mu malo i malo, jadl non stop, a pokarmu mialam co kot naplakal na poczatku, pozniej mialam w miare ale on i tak wszystko zrzeral, bo ani razu nie mialam nawalu, nie wiem generalnie co to jest :-D a pozniej to juz bylo mu za malo bo ze wzgledu na Frania AZS ja malo urozmaicone menu mialam, a maly ssak wyssysal ze mnie tyle, ze zaczelam chydnac kilokgram dziennie:szok: i oczywiscie coraz slabsza przez to bylam, wiec po ok 4 mc moja przygoda z karmieniem sie zakonczyla i smutno mi z tego powodu, bo bardzo chcialam karmic piersia jak najdluzej
 
reklama
Moja kuzynka tez szybko wprowadzila mleko krowie swojej corce. No ale nieraz nie da sie komus wytlumaczyc. Malej nic nie bylo a po skonczeniu 1 roku pila juz tylko krowie mleko.
My bylismy wczoraj na bilansie i maly wazy 11 kg. Maly grubasek po mamusi:-)
15 Marca a wiec w urodziny maly ma szczepienie:-( ale prezent no nic szczepienie rano a wieczorkiem tatus juz zapowiedzial bedzie imprezka . balony serpentyny i prezenciki dla malego. Zabawki wcale go nie interesuja-- za to szuflady piloty i wszystko co zakazana
 
Do góry