reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzieki dziewczyny :-)

okazalo sie, ze maz w koncu pojechal sam, bez nikogo nauczajacego, gdyz osoba z ktora mial jezdzic (brat szefa) sie zachlal :-D

wierze, ze sobie poradzi. Czekam teraz na telefon :-)
 
reklama
moniskabe powodzenia dla męża w nowej pracy :tak: będzie dobrze, teraz to już was szczęście nie opuści

Ja dzisiaj czuje się nieciekawie dalej mi nie przechodzi, gardło i kaszel dają się we znaki. Oli też dzisiaj jakaś marudna, mam nadzieje że jej nie zaraziłam, na szczęście idziemy dzisiaj przed 16 z małom do pediatry na wizyte kontrolną to ją obejrzy.
Jak do jutra mi nie przejdzie to chyba do lekarza się wybiore ehhh jak ja nie lubie przychodni buuuu
 
w sumie to nie ma wyjscia, ma synka na utrzymaniu i kupe dlugow.

praca polega na tym, iz chodzi po domach i proponuje sprawdzenie instalacji gazowej i kominiarskiej.. takie przeglady trzeba robic co roku.
Za kazdy przeglad bierze 100 zł, z czego polowa jest dla niego.
Ale jak juz ktos bedzie mial jakas nieszczelnosc czy cos do wymiany, to Karol ze wzgledu na to iz ma uprawnienia gazowe, kiedys robil przy piecykach i kotlach moze temu komus to zrobic i to juz kasa tylko dla Karola tzw boki.

poki co pojechal niedaleko nas, ale wiekszosc ludzi odmiawia. Sprawdzal juz dwa razy szczelnosc , ale po sprawdzeniu okazalo sie ze wlasciciele nie maja kasy , pozniej ma odebrac kase, wieczorem.
Ahh... srednia praca, bo tyle ile wychodzi tyle zarobi. Ale z drugiej strony malo wysilku trzeba w nia wlozyc.
 
Hej dziewczyny witam sie po dluzszej nieobecnosci.
Postaram sie troszke podczytac co tam u Was. U nas roznie. Ciagle cos sie dzieje. A to mala chora a to mąż, mnie jakos omijaja choroby (narazie). Noce nadal nieprzespane.
Dziewczyny szukam pomysly na prezenty dla dziadkow:/ może macie jakies pomysly?
 
w sumie juz po wyplatach :-D
dzisiaj 10.

dziewczyny ale sie ciesze, juz 100 (czyli 2 przeglady zarobione).... ahh..
mam takiego stresa, ze wzgledu na to iz jest to nasze byc albo nie byc....
jak ta praca nie wypali to usiade i zaczne plakac ...
 
[/QUOTE]frotka jak Milenka? lepiej? bo moja chyba wraca do zdrowia już kaszel nie ten co był a po katarze już ani śladu. apetyt też wrócił ale nie ten sam tylko większy :)[/QUOTE]

Wiesz Polusiu prawie zdrowa a z tym apetytem u nas tak samo:)Aż mówiłam wczoraj do T,że sie przegłodziła i wcina wszystko az miło:)
u nas nocka tak fatalna, że nawet nie chce mi się stukac w klawiaturę.

frotka, ja od kilku dni szukam jakiejś taniej i w miare sensownej wagi kuchennej, bo ostatnio upiekłam chleb na oko, no a tak jakos nie wychodzi ;-) popatrzę, możeu nasw Lidlu będą :-) ja z tej firmy mam gofrownicę, też z Lidla ;-)
Polecam bo jest super:)Książeczka z 950 kodami żywnośći , gotowych potraw równiez .Super niespodzianke mi zrobił połówek:)Na pożegnanie starej diety kupił po dwa ciacha francuskie z owocami , zważyłam i odechciało mi sie słodkiego.:)
W sumie jemy dosyc zdrowo i niskotłuszczowo ale te słodycze!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny chcialam zapytac jak czesto jedza wasze dzieci w ciagu dnia? Oliwka niedawno byla chora i nie miala apetytu. Juz jeszt wszystko ok apetyt wrocil chyba, bo wczesniej jadla co 2-2,5 godz a teraz je te same porcje co wczesniej ale co ok 3 godz:/
 
Do góry