reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie!

Nocka do bani u nas, budzil sie co chwila i to z placzem, chyba zeby ida, bo goraczki nie mial....

Marciaa ja wczoraj obejrzalam "The inception", bardzo mi sie podobal, ale to kurka trzeba uwaznie ogladac, bo sie pozniej nie wie o co chodzi....Aha i polecam jeszcze, jak ktos lubi taki typ, nowego Robin Hooda, z Russelem Crowe...

Milego Dzionka!
 
witajcie
n&h tak wiec juz wiem, do urzedu stanu cywilnego trzeba sie zglosic najpozniej 30 dni przed planowanym slubem, z odpisami skroconymi aktow urodzenia jesli nie posiada sie aktu urodzenia w danym usc, dowody osobiste, i uiscic oplate skarbowa 84zl, moje terminy na razie wolne wiec teraz musze pomyslec o reszcie...

nocka okej, a mlody teraz zasnal u babci na lozku,nie przenosze go bo by sie obudzil, mam nadzieje ze sie nie nauczy heh, na spacer na razie ciezko bo pada ale zobaczymy moze sie rozpogodzi... zakupy trzeba jakies zrobic i po wyniki isc...
a jutro dermatolog w planach, a ja bez auta, wiec jade z M i potem czeka mnie dzien w kato ale to sobie poodwiedzam znajomych i po sklepach sie przejde jak pogoda pozwoli...

moni zdrowka!!

milego dnia!
 
witam i ja

u nas nocka jakiś cud, przespana cała i pobudka nad ranem, nie łudzę się - pewnie to przypadek. a ja oczywiście ok 2 obudzona i czekałam aż się obudzi, no ale pobudki nie było. normalnie szok.

u nas dziś ładnie piękna pogoda, na spacer i zakupki, znowu mój M żurek zrobi - pychota.
 
Witajcie,
Mlody troche przeprosil sie z butelka i troche wiecej w nocy zjada mleka, wiec maly sukces, ale jakos dziwnie troche bokiem trzyma smoczek, wiec pewnie te dziasla go bola:///
Co do prezentow, to my chyba zrobimy kubki, bo na swieta dziadki dostali albumy ze zdjeciami F.
Marciaa a propos incepcji, to ja polecam odcinek south parku chyba z 14 serii wysmiewajacy ten film :)
Nas z M wzielo ostatnio na south parki i wieczorkami ogladamy na mlody spi. Ja uwielbiam ta kreskowke:)
 
nesiaa przepis na sos jest na wątku kulinarnym jako 1000 wysp, tylko do kanapek jak robię to dodaję jeszcze szczypiorek i jak mam to rzodkiewkę albo zamiast cebulki czosnek. wychodzi pycha :)

kobitki co do filmów to ja mogę obecnej chwili polecić ale bajki ponieważ na takie ostatnio z moją córką chodzę do kina, natomiast w domu nadrabiam ale obecnie jestem na nowościach z 2010 roku, więc daleko w lesie :)

moni zdróweczka, kuruj się kobitko *)

frotka jak Milenka? lepiej? bo moja chyba wraca do zdrowia już kaszel nie ten co był a po katarze już ani śladu. apetyt też wrócił ale nie ten sam tylko większy :)

monia nie denerwuj się mąż da sobie świetnie radę w nowej pracy :)
 
monia trzymam kciuki za was :) teraz to powinniście mieć już naprawdę szczęście, tylko pamiętaj po powrocie z pracy męża jak go widzisz zawsze trzymać się za guzik :)))))))

robin hood - świetny też polecam.

księga ocalenia też polecam. świetny film.
 
reklama
u nas nocka tak fatalna, że nawet nie chce mi się stukac w klawiaturę.

frotka, ja od kilku dni szukam jakiejś taniej i w miare sensownej wagi kuchennej, bo ostatnio upiekłam chleb na oko, no a tak jakos nie wychodzi ;-) popatrzę, możeu nasw Lidlu będą :-) ja z tej firmy mam gofrownicę, też z Lidla ;-)
 
Do góry