reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

niestety nie dam rady tego nadrobic bo tyle napisalyscie

pamietacie jak pisalam o zabku ze mysle ze to dwojka, nie to sie okazala byc jedynka tylko taka strasznie szeroka, ja nie wiem jak temu dziecku sie reszta zebow w szczece zmiesci jak ten ząb taki szeroki

ja jutro w delegacje do koszalina wybywam, a konkretnie to do chałup pod koszalinem, musze sie jeszcze wyąkpac i spakowac na 4 dni bo wracam dopiero w czwartek

mały cały czas zaziebiony, katar ma straszny, nie wiem kiedy mu to przejdzie

my juz po kolędzie, dzisiaj była :) trzeba niedlugo myslec o rozbieraniu choinki

Moniska, to jak papmpersy twoje dziecko przesikuje to on ma niezlą sikawke :) prawie jak strazak pożar moze ugasic tyle płynów wydala :-)
haha, zebys wiedziala :-D i to juz przesikuje i te PANTS pampersa nr 5 i zwykle 4+.

no nie wiem, chyba musze zwracac uwage jak uklada sie siusiaczek, zeby byl w dol. Moze wtedy nie bedzie przesikiwal :-D

Katrinka buziaczki dla maluszka :*
 
reklama
Kurcze chyba nie dam Was nadrobić tak dzielnie się trzymałam i mnie dzisiaj rozłożyło boli gardło, kaszel i głowa mi pęka. Mam tylko nadzieje że na małą nie przejdzie.
No ale zamiat posiedzieć w domku to poszłam na Wielką Orkiestre :tak: nie mogłabym sobie wydarować wkońcu moja córcia urodziła się z wadą układu moczowego i była leczona na sprzęcie z serduszkiem.
Zaraz ide się położyć, mam nadzieje że jutro będzie lepiej.
Spokojnej nocki :tak:
 
polusia faktycznie jak na Twoją córcie to żarłok :-) Oby tak dalej :happy:

Witajcie niedzielnie!
Chrzciny minely sympatycznie, tylko Redan przez cala msze byl nie teges, troche pospal u mnie na reku, a jak sie obudzil zwrocil cale sniadanko na mnie(dobrze, ze to byl jogurt tylko i na bialej bluzce nic nie bylo widac...). Nie wiem czemu, bo nigdy nie wymiotowal jeszcze....Potem poszlismy na obiadzik do wloskiej knajpki.

Pewnie dlatego, ze tremę miał ;-) Super, że chrzciny wyszły :-)

jutro dzwonie do usc bo nie zdazylam napisac ale zdecydowalismy ze chyba polaczymy sobie impreze urodzinkowa pawelka i zrobimy wtedy nasz slub cywilny:-), jesli sie uda:tak: ach jaka jestem podekscytowana he he

lece poczytac inne watki;-)

wow :-) super! wcale się nie dziwię, że jesteś podekscytowana ;-) świetne wieści :happy: Dzwoń koniecznie karalajna to opowiesz mi co trzeba przygotować itd My też myśleliśmy ale raczej przy okazji chrzcin :-)

Witam wieczorkiem :) co do prezentów my na święta dziadkom zrobiliśmy fotoalbumy ze zdjęciami wnuków :) super pamiątka :)

Kolejny sukcesik dzisiaj Natalka przeszła przez pół pokoju :)

Brawo Natalcia :-) Z dnia na dzień coraz dłuższe trasy :-D

Ja właśnie upiekłam muffinki na jutro bo babcia zapowiedziała się z wizytą i pierwszy raz chyba za dużo nałożyłam ciasta do foremek bo wylało się bokami i wyszły brzydkie:-( Dzień w ogóle mam do d...co opisałam na ts

Zatem idę na TS :happy:

U nas dzień upłynął nerwowo :confused2: od rana muchy w nosie Miły mój miał i ja też (podobno:sorry:) Wynik taki, że z jednej sprzeczki płynnie w drugą i tak do wieczora :-( W między czasie do Ikei skoczyliśmy szukać natchnienia na wystrój naszego domu ... nie całkiem bezowocnie ale raczej słabo nam to wyszło. Kilka zabawek Nini zyskał (plus nocnik w kolorze karminowym :cool2:) i obiad tam zaliczyliśmy.

Zawijam na TS poczytać jak już wcześniej mówiłam. Miłej nocki Laski :happy:

edit:
Moni zdrówka - a cd WŚ to my też z serduszkowego sprzętu korzystaliśmy, Antoni miał badany słuch tuż po urodzeniu - oczywiście do puszeczki wrzuciłam a jak ;D
 
Witam dziewczynki jak zwykle nocnie ;-)

My dziś fajny dzień mieliśmy tylko M coś rozłożyło i smarkający chodzi, oby tylko nas nie pozarażał, my też dziś w Ikea byliśmy kupiliśmy małemu szafkę na zabawki bo burdel się już robił i co i dooopa musimy jutro jechać wymienić bo kupiliśmy kolor pod nasze meble a nie pod małego szafe w jego pokoju i nowy zakup jest dużo za ciemny i chcę wymienić na jaśniejszy. Nie wiem gdzie my mieliśmy oczy ale tam takie naświetlenie że wydawała się dużo jaśniejsza:-D Marcelek w tym czasie pojechał z babcią poszaleć na WOŚP:-D Z Ikei rodzice przywieźli mu też pare pierdółek a nocnik otrzymał ostatnim razem ale w kolorze soczystej zieleni pod kolor swoich ścian:-D Jutro wstawię fotkę jak sobie na nim posiaduje;-)
nesiaa Co do wiotkiej skóry na brzuszku, oczywiście smarowanie kremami ujędrnaiającymi, ja dobre opinie słyszałam o musteli ale co osoba to różne zdanie. Wiadomo same kremy cudów nie zdziałają i nie ma co się oszukiwać. Jak najbardziej potrzebne są regularne ćwiczenia ruchowe, napinające mięśnie brzucha, poprawia to owal brzucha przez co skóra lepiej się "układa" na wymodelowanym ciele. Z zabiegów w gabinetach polecić mogę: fale radiowe, biostymulację lub elektrostymulację, endermologię, profesjonalne masaże ciała. Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało możesz pisać na pw lub tutaj.;-) Na ile potrafię odpowiem.:tak:
karalajna Super! Będziecie mieli podwójną uroczystość. Na pewno jesteś podekscytowana! Gratuluję.
Uciekam spać! Dobrej nocy.
A zapomniałabym dzięki Marcia za polecenie filmu "listy do Julii" śliczny film, oczywiście M zasnął po 15 minutach ale ja polecam dalej.:-)
 
Hej!
Pierwsza!;-)Nocka taka sobie - Mały znów wstał chwilkę przed 6...Teraz drzemkuje z tatusiem, a ja śniadanko sobie zapodaję:-)Dziś ma mnie odiwedzić babcia urodzinowo;-)Ot i tyle mam planów na dziś.
Miłego dnia Kochane:-)
 
hejka :-)

Ajentko ja z kolei męcze teraz incepcje. Nie mogę obejrzeć bo usypiam. Ostatnio wieczorami o 22 jestem padnięta.
dostałam wkoncu @ po 45 dniach i jakaś taka słaba jestem jeszcze dzisiaj przyjaciołka wpada na cały dzien ale dobrze ze ładna pogoda słonka troche widać to się dotlenie i moze power wróci. Nocka super wstałam tylko raz. Pewnie te wszystkie kręcące nocki to od tych zębów. Odkad wyszły górne to spokoj w nocy!
karalajna wow...przede mna też slub :D jeszcze 12 dni i bedziemy wybierac miejsce :))))))) lecę Was poczytać
 
dzień dobry kobitki :)
wiecie co ze mną jest coś nie tak - kurcze kolejną noc nie mogę spać nigdy tak nie miałam nawet w ciąży, a teraz taki cóś. nie wiem nawet jak temu zaradzić. wczoraj znowu do 1 w nocy nie mogłam usnąć więc obejrzałam Avatar. masakra jakaś z tym spaniem mi się robi.
malutka spała ładnie - pobudka o 7:30 więc dałam mleczko i poleciłam Julkę do szkoły zaprowadzić. jaka szczęśliwa była bo taki długi czas też nie chodziła przez tę choroby :(
dziś planów zero jakaś taka leniwa jestem, na pewno muszę obiadek zrobić i sos na kanapki bo M rano zameldował że się skończył, a ja nie używam majonezu tylko robię sos kanapkowy.
pogoda paskudna, mglisto i siąpi deszczem, ogólnie rzecz mówiąc paskudnie :(

karalajna super :) wcale się nie dziwię że jesteś podekscytowana :)

miłego dnia drogie panie *)
 
reklama
Witam! My ciagle u babci. Olenka spala dzis z nia a ja sama:) Przespala cala noc, i obudzila sie na mleczko o 6.30. Zaraz uciekam na jakies zakupy. A co do prezentow na dzien babci i dziadka to my tez zamowilismy kalendarze. A moze taki prosty ale fajny prezen komus sie spodoba www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl?id...ang=pl&ppts=&gclid=CL6AwNyYr6YCFcUOfAodUFOAjA

Polusia poprosze o przepis na taki sosik kanapkowy:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry