reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam niedzielnie!
Mój małż w robocie a ja z małymi od rana sama... znalazł się jednak wybawca - przyjechał mój młodszy brat i zabrał starszą córkę do kina na "zaplątani" czy coś takiego. Mała dopiero usnęła 15 min temu więc dziś tylko 1 drzemka.
Widzę że myślicie nad upominkami.. moja córa narobiła Laurek i jakiś dziwacznych bibelocików, więc tylko jeszcze po kwiatuszku albo czymś słodkim i z głowy!:tak:
Caroline gratuluję następnego ząbka- szynko idzie - u nas dopiero czwarty się do końca wyrzyna!
Jeśli chodzi o złość to moja podobnie jak mlodej mamusi tylko bez piąstek...ale drze się tak że uszy odpadają. Myślałam że 2 będzie spokojniejsza od 1 ale nic z tego - ma świetną nauczycielkę - Laurkę:szok:!
Lecę wreszcie cos zjeść bo kiszki od śniadania dają mi znaki !
Miłego dnia!
 
hejka przelsismy pol miasta ale fajnie :) ale ludu pełno :)
poslzismy do mojej ulubionej kawiarni zjadłam sałateczke potem poszlismy do empiku. Ł. kupił mi ksiazke Zawitkowskiego mamo tato co ty nato cz.1 I rozdział o układzie nerwowym i rozwoju juz w brzuchu rewelacja. Zobaczymy jak sie ma dalej.... ;-)

kalendarz robie na empikfoto.pl sciaga sie program i samemu sie projektuje. Jeszcze nie zabrałam się za to bo porzakdi robilismy i choinke rozbieralam :) ile miejsca odrazu sie zrobilo:D
 
Witajcie niedzielnie!

frotka super, ze dzieciaczki zdrowsze!

cc gratulujemy zabka i chodzenia!!!!

marela trzymam kciuki za hospitacje!Bedzie dobrze!

U nas pralka tez na topie! Jak chodzi to potrafi glowa wejsc do srodka bebna...hehehehe

Chrzciny minely sympatycznie, tylko Redan przez cala msze byl nie teges, troche pospal u mnie na reku, a jak sie obudzil zwrocil cale sniadanko na mnie(dobrze, ze to byl jogurt tylko i na bialej bluzce nic nie bylo widac...). Nie wiem czemu, bo nigdy nie wymiotowal jeszcze....Potem poszlismy na obiadzik do wloskiej knajpki.
 
witam
my wrocilismy z wojazy, pawel caly wyjazd zniosl swietnie, 3h w jedna i druga str spal i tylko teraz przed samym domem troche pomarudzil i poplakal, ogolnie wszyscy w szoku ze dziecko moze byc takie grzeczne he he;-), przespal nocke i zadowolony caly

teraz siedzi na tronie, dostal taki stoliczek do zabawy wiec idealnie sie nadaje zeby siedziec i kupkowac he he

ale pewnie przez ten sen pojdzie spac pozniej, tak jak wszystko dzis opoznione, obiad zjadl po 16 w zajezdzie

co do jedzenia to moj zjada raczej dobrze aczkolwiek czasami ma foszka;-)

a chodzic to chyba tez zaczynamy powolutku;-)

jutro dzwonie do usc bo nie zdazylam napisac ale zdecydowalismy ze chyba polaczymy sobie impreze urodzinkowa pawelka i zrobimy wtedy nasz slub cywilny:-), jesli sie uda:tak: ach jaka jestem podekscytowana he he

lece poczytac inne watki;-)
 
kobitki witam wieczorkiem :)
ale mam dziś żarłoka w domu : mała dziś mnie zadziwiła na obiadek - zrobiłam kaszę z gulaszem drobiowym i kwaszonym ogórkiem. i ten mój łasuch zjadł mi pół talerza i to z jakim apetytem zjadała. potem doprawiła to swoją zupką i poszła spać. deserek też był ogromny jogurt cały z brzoskwiniami i cały duży banan.
na dodatek przez cały dzień chodzi i się chwali że uczy się trzymać butlę za uszy - wkłada i wyciąga z buzi i tak w koło :)

heronek super że impreza się udała, mam nadzieję że ten incydent w niczym nie przeszkodził :)

cc brawo dla Natalki :)
 
Cc gratki!
polusia to Ci mała smakoszka i do tego spryciarz!:-)
heronek fajnie, że imprezka udana!

Ja właśnie upiekłam muffinki na jutro bo babcia zapowiedziała się z wizytą i pierwszy raz chyba za dużo nałożyłam ciasta do foremek bo wylało się bokami i wyszły brzydkie:-( Dzień w ogóle mam do d...co opisałam na ts
 
Cc gratki!
polusia to Ci mała smakoszka i do tego spryciarz!:-)
heronek fajnie, że imprezka udana!

Ja właśnie upiekłam muffinki na jutro bo babcia zapowiedziała się z wizytą i pierwszy raz chyba za dużo nałożyłam ciasta do foremek bo wylało się bokami i wyszły brzydkie:-( Dzień w ogóle mam do d...co opisałam na ts
ja ostatnio to samo zrobilam, za duzo ciasta i wyszly plaskie i rozlane :-) ale podobno dobre :-)

Super Natalka !!!!
 
reklama
niestety nie dam rady tego nadrobic bo tyle napisalyscie

pamietacie jak pisalam o zabku ze mysle ze to dwojka, nie to sie okazala byc jedynka tylko taka strasznie szeroka, ja nie wiem jak temu dziecku sie reszta zebow w szczece zmiesci jak ten ząb taki szeroki

ja jutro w delegacje do koszalina wybywam, a konkretnie to do chałup pod koszalinem, musze sie jeszcze wyąkpac i spakowac na 4 dni bo wracam dopiero w czwartek

mały cały czas zaziebiony, katar ma straszny, nie wiem kiedy mu to przejdzie

my juz po kolędzie, dzisiaj była :) trzeba niedlugo myslec o rozbieraniu choinki

Moniska, to jak papmpersy twoje dziecko przesikuje to on ma niezlą sikawke :) prawie jak strazak pożar moze ugasic tyle płynów wydala :-)
 
Do góry