reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

mnie takie wyginanie nie dziwi, Pawelek tak robi bardzo dlugo, byl okres ze caly czas tak robil jak byl podnoszony, np z lozeczka , podawany byl komus, podnoszony po cos do gory.
 
reklama
:)Blu fajnie ,że wkońcu ciuszki wystawiłaś i jestes zadowolona:)
Heronek powodzenia jutro i oby gorączka Redankowi zeszła:)
Polka zdróweczka dla Frania i odpocznij u Taty:)
Asiu Ty tez odpoczywaj i pogłaszcz brzusio proszę:)
Myszowata Milenka powtarza za braciszkiem wszystkie jego głupoty:)Najśmieszniejsza jest gdy straszy:):)
Moje złotko sie nie wygina, choc potrafi sie zezłościć, wtedy żałośnie płacze krokodylimi łzami :)Dzisiaj juz ładnie zjadła obiadek i deserek .Ciesze sie bo tez mniej kaszle.
 
moja miała faze na wyginanie się, ale to nie było ze złości. jak jest zła, to fuczy: ryjek w dzióbek i fuczy noskiem. a jak juz zła na maksa, to krzyczy na nas ;-)

cc, polka gratulacje dla małych chodziarzy :-)
dobrze, ze Milenka lepiej :-)
heronek, szczęscia jutro!
 
Na pewno więcej zapłaciłam :tak:. No ale chociaż część odzyskałam i się cieszę, bo nie mogłam się zabrać za to wystawianie od kilku miesięcy ;-). Kupa z tym roboty (ty akurat wiesz najlepiej :tak:).
ehh. no niestety, jak sie chce ladnie przedstawic towar to trzeba troszke pracy w to włożyć.
ale fajnie, ze sie udalo :-)


dziewczyny kupilam te Gatki Pampersa dla chlopcow rozmiar 5, no i co... nadal to samo, po dzisiejszej nocy tylko delikatnie obsikany byl, a dzisiaj zalozylam gatki o 20.30, a jakies pol godziny temu przykrywalam Pawelka, bo sie rozkopal i patrze... a ona przesikany...

zwariuje, teraz musze go przebrac calego, zaraz sie rozbudzi i bedzie problem.
 
Witam kochane!:-)

W końcu mam chwilkę żeby coś naskrobać. Ostatnią noc dał nam mały nieźle popalić, chyba idą w końcu ząbki, Marcelek pięknie nam przesypiał całe noce a wczoraj się obudził o 24 i jęczał do 3:szok:, nie płakał tylko marudził, noszenie na rękach, próba spania z nami ale on nienauczony więc skończyło się wrzaskiem, posmarowałam dziąsełka dentinoxem, dostał butlę, wypił prawie całą. Nic nie pomagało. W końcu wymęczony padł z moją buzią przy jego i moim wygiętym na maksa kręgosłupem bo on leżał w łóżeczku, a mój kręgosłup i tak czuje się do doopy po całym tygodniu pracy;-) Obudził się ostatecznie o 8 więc po obudzeniu chodziłam do tyłu. Na 12 poszliśmy na basen i w mamę wstąpiły nowe siły. Muszę się pochwalić że moje dziecie uwielbia nurkowanie i utrzymuje się sam na powierzchni tylko główkę ma opartą na moim ramieniu a tak macha nogami pupę albo brzuszek wypina do góry i pływamy.:-) poza tym jak go najdzie to śpiewa w tym basenie i kwiczy radośnie naookoło, a reszta ma radochę:-D A i pełza po całym domu, na czworaczkach w miejscu i kiwanie a zwiedzanie ma obcykane pełzając zasuwa że nie można go spuścić z oczu bo ostatnio spanikowana że zginęło mi w domu dziecko:tak: znalazłam go w ciemnej łazience, UWAGA gdzie? przy otawartej zmywarce:-D:-D:-D bo tam mamy zmywarkę;-)
myszowata i yra Mój Marcel ma zawsze suchy po nocy lewy policzek, tylko że on uwielbia spać na lewym boku i tak się zastanawiam że to chyba od kontaktu z poduszeczką i przecierania bo nie jest na nic uczulony. Po obudzeniu smaruję mu buzinkę emolium. Ładnie natłuszcza.
Polka Oby czarny scenariusz się nie zrealizował. Zdrówka dla Franusia.
n&h i frotka Spóźnione ale jak najbardziej szczere życzenia dla maluchów. Reszcie miesięczniaków, które w ostatnich dniach miały swoje święta również wszystkiego naj, naj.
nesiaa jak butki? Udało się mężowi trafić w gust?;-)
 
Witam sie z rana:)
Dzis ja pierwsza:)
Piekna pogoda u nas, mam dobry humor mimo nieprzespanej pol nocy. Ola plakala od 22 do 23.30 a od 23.30 do 00.45 nie chciala zasnac:( Zmykam bo jedziemy do babci. Milego dnia dziewczyny!
Ajentka dziekuje, ze pytasz. Butki super i nawet rozmiar dobry:)mam pytanko do Ciebie:) Co polecasz na ujedrnienie skory na brzuchu?? Bo moj jest w oplakanym stanie:(
 
reklama
Hej hej! Witam się z kawką poranną. Franio drzemkuje, M na uczelni i ot tak zaczął nam się dzionek. Nocka nawet nawet choć Mały jakoś się wiercił bardzo, a wstał przed 7. Dziś pewnie spędzimy dzień u rodziców i mały spacerek zaliczymy bo ciepło - podono ma być 10C...
Miłego dnia:-)
 
Do góry