reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja mowie tym pampom nie. smierdza ze hej
Nie zauwazylam, tzn. nie poczulam:)

Franio dziś zjadł obiad dwu daniowy. Rosół z kluskami, ziemniaki, marchewkę i mięso gotowane :) potem na podwieczorek całego banana z jogurtem. Apetyt wrócił :) super. Wiem że zapychalam go kaszkami. Teraz chodziliśmy za rączke po całym domu :) i szykujemy kolacje. Jutro jedziemy na cały dzień do Kalisza, to taty, na giełdę, do znajomych i na koncert WOŚP. Gra u nas Indignio, Abradab i Kayah :) więc będzie na pewno fajnie.Poza tym odpoczne od teściów :) bo zostanę tu na tydzień :) M.ma urlop i będzie ze starszymi. Będzie mial czas na przemyślenie paru spraw :)

miłego wieczoru!!!
Dobrze, ze Franio ma sie lepiej. Oby tak dalej! A Tobie zycze udanego wypoczynku!

Ja tez sie czesto denerwuje, jak Redan nie chce zjesc, no ale zmuszac gonie bede. Czesto jak nie chce np. kaszki to daje jogurt, z reguly go zje, ale jak nawet jogurtu nie chce, to daje cyca. Ale bywaly i dni, ze nic caly dzionek potrafil nie jesc.

Dzisiaj znowu goraczka wrocila i caly dzien na rekach. Odkad zaczelam mniej go karmic piersia caly czas chory :-( Pewnie i zlobek swoje robi....

Jutro chrzciny, mam nadzieje temperatura spadnie...
Oby Redanek byl zdrowy na jutrzejsza uroczystosc.

Ja już trzeci dzień taka słaba jestem, chyba przez tą pogodę. Dzisiaj cały dzień lało:(
Szymcio odmawia jedzenia obiadu. Daję tylko jedno danie, a on zje kilka łyżek i zaciska buzię. Także łączę się w bólu Nesiaa.
I idzie nam czwarty ząbek:)
Asia duzo sil zycze. I odpoczywaj jak tylko jest okazja.


Moje dziecie spi, a ja zjadlam kolacje i licytuje ksiazki na WOŚP. Moze cos uda mi sie wygrac.
A i nam tez idzie kolejny zabej. Jest juz tuz tuz:)
 
Pawelek tez dzisiaj malo jadl, no ale na noc butle wypil ladnie.
Moje dziecko jak juz nie chce jesc to albo wyjmuje z buzi raczkami (pokarmy stale oczywiscie) albo tak smiesznie wypycha jezykiem zawartosc buzi :-)

Polka wypoczywaj i zdroweczka dla Frania
 
polka zdrówka dla synka!!

Witam wieczorkiem :) Ile dzieciaczków już chodzi?? Coś czuję, że Natalka lada dzień zacznie sama chodzić, dzisiaj z 2 kroczków zrobiło się 5 :) Sama się puszcze, stać potrafi bardzo długo jeszcze se tańczy w takiej pozycji :D i sama stawia kroki wie, że tak szybciej :)
 
dzięki dziewczyny :)

cc no u nas też zaczynamy poważnie śmigać :) he he ale jestem przerażona bo już po za łożeczkiem nie zostawię go nigdzie narazie póki bramek nie założymy :) także witamy w Klubie zdolną Natalke :) gratulujemy!!!
 
reklama
Do góry