reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no to fajnie że napisałyście swoje opinie, jasiu też po swojemu pyskuje najbardziej jak siedzi w foteliku nadaje jak katarynka hehe :)
 
reklama
Witajcie!

polka zdrowka dla Frania i zeby jednak nie byla to astma!!!

Ja tez sie czesto denerwuje, jak Redan nie chce zjesc, no ale zmuszac gonie bede. Czesto jak nie chce np. kaszki to daje jogurt, z reguly go zje, ale jak nawet jogurtu nie chce, to daje cyca. Ale bywaly i dni, ze nic caly dzionek potrafil nie jesc.

Dzisiaj znowu goraczka wrocila i caly dzien na rekach. Odkad zaczelam mniej go karmic piersia caly czas chory :-( Pewnie i zlobek swoje robi....

Jutro chrzciny, mam nadzieje temperatura spadnie...
 
heronek powodzenia jutro i zdrówka dla Redanka!
polka oby to nie była astma! Dla Frania też zdrowia!

A mój Franek jest intensywnie edukowany przez tatę i wszystko po nim powtarza ku uciesze M - otóż nauki obejmują wszelkie przedziwne okrzyki, warczenie i przeróżne rodzaje śmiechu w tym iście diabelski:sorry2: - mała papuga;-)
 
Witajcie

Ja już trzeci dzień taka słaba jestem, chyba przez tą pogodę. Dzisiaj cały dzień lało:(
Szymcio odmawia jedzenia obiadu. Daję tylko jedno danie, a on zje kilka łyżek i zaciska buzię. Także łączę się w bólu Nesiaa.
I idzie nam czwarty ząbek:)

Polka wypoczywaj. I oby z Franiem było wszystko ok!
Heronek powodzenia jutro!
Wszystkim chorym dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia!
Myszowata jak poszedł Twojemu M egzamin?

Miłego wieczoru i spokojnej nocy!
 
asia dzięki, że pytasz to kolokwium z matematyki dyskretnej miał o 19, jeszcze nie wiem - nie odzywał się, czekam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Haha Ola zostala z dziadkiem i zaserwowala mu kupe po pachy. Wszystko jest brudne. Dodam, ze madry dziadek rozcial nozem woreczek z chusteczkami.
Dziadek sprytny :-) trzeba sobie jakoś radzić:-)
polka- mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zdrówka dla małego życzę
nesia moja mała to straszny niejadek, ale póki przybiera na wadze to staram się nie denerwować choć to wcale nie takie łatwe:-(

heronek -oby temperatura spadła. Pięknej uroczystości życzę:-)

Wpadnę jeszcze na razie spadam pod prysznic. Mała spi więc luzik.
 
reklama
Wasze jak się złoszczą wyginają się tak do tyłu? Niko pierwszy raz chyba miał takiego nerwa :O
polusia dobrze Ci, u nas impreza w wannie. Wczoraj padł po 22 :-) ja razem z nim...spałam 9h i ledwo zywa ;)
dzisiaj juz pracy nie pisze nadrobilam rano i popoludniu :) dokonaczam kalendarze na dzień babci i nyny.
W ogóle u nas ciepło dzisiaj. Snieg tak nam spadał z dachu taki huk. Psy dzisiaj same nie biegały...
 
Do góry