reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja tez staram się luzowac z tym moim niejadkiem.
dziś M. karmił rano- to się wypięła na śniadanie i kropka.
obiadu zjadła prawie całe 200. widzę już, że jak nie chce w dzień jeść, to potem w nocy nagrabia i wypija mi po 7oz butli 2 razy :-)
no ale rozumiem, że nerwa można złapać, jak nie chce dzioba otworzyć.
tez daję jej różności: zupkę knorra, opakowanie Centrum, łopatke do mieszania, zamknięte coś w pojemniczkach... a najlepiej, jak pralka pierze, to jest kino ;-)

polka zdrówka dla F.!
 
reklama
hej Ladies :-)

Wpadłam na sekundo przywitać się i zaraz zmykam.

polka zdrówka dla Franciszka ... mam nadzieję, że czarny scenariusz się nie sprawdzi. 3mamy kciuki ;-)

Mój Anthony je rano kaszkę na mleku, później zupkę i na kolacje ryż z jabłkiem. W między czasie soczki z sokowirówki a nocą cycuś. Do jedzenia zmuszać Go nie trzeba ... ale nie daj Bóg spóźnić się z jakimś posiłkiem :szok: ... Antko :wściekła/y: wścieka się i nie kocha nikogo :-D

Jeszcze raz dzięki za wczorajsze życzenia moje kochane :happy2:
 
Czarna i jak poszło wczoraj?
Amelka ucieła sobie już 3 drzemki po ok 20-30min, dłużej spać nie chce, i tylko siedzi i ogląda bajki nawet nie ma ochoty na zabawy z mamą, pewnie jak tatuś przyjdzie z pracy to mała się bedzie z nim bawić... ehh, mama jest be i tyle ;P Tylko jak narobi w gacie to do mamy chce... Mykam, bo jadę na zakupy do auchan'a, muszę kupić pampersy jakieś, bo wyskoczyły jej jakieś krostki na tyłku po tych dada, i się zastanawiam nad oryginalnymi pampersa... Jakie polecacie? Używaliśmy huggisów, i po nich też miała takie samo uczulenie, ale tych dada używamy już od 7 miesięcy a teraz jej coś wyskoczyło... Zobaczę, może będą mieli jakiś większy wybór...
 
a właśnie reklamowali w tv że teraz te w pomarańczowym opakowaniu pampersy będą w stałej cenie 39,99 zł. ktoś używał? wiem wątek zakupowy chyba powinnam pytać.
 
no mam właśnie astmę na tle alergicznym, która ostatnie się nasiliła i coś musi w domu nam szkodzić bo prawie nigdzie nie wychodzimy. dziś jest w miarę ok. Wywietrzyłam dom, za co dostałam opr od T. bo się nie wietrzy teraz jak jest odwilż bo grzyb wchodzi (no comment).

Franio dziś zjadł obiad dwu daniowy. Rosół z kluskami, ziemniaki, marchewkę i mięso gotowane :) potem na podwieczorek całego banana z jogurtem. Apetyt wrócił :) super. Wiem że zapychalam go kaszkami. Teraz chodziliśmy za rączke po całym domu :) i szykujemy kolacje. Jutro jedziemy na cały dzień do Kalisza, to taty, na giełdę, do znajomych i na koncert WOŚP. Gra u nas Indignio, Abradab i Kayah :) więc będzie na pewno fajnie.Poza tym odpoczne od teściów :) bo zostanę tu na tydzień :) M.ma urlop i będzie ze starszymi. Będzie mial czas na przemyślenie paru spraw :)

miłego wieczoru!!!
 
ja używam pampersów albo zielonych albo białych zależy na jakie jest promocja.

moje dziecko zamiast usypiać w łóżeczku to stoi macha ręką i pyskuje po swojemu :) dziś to w ogóle jakaś taka pyskata
 
Polusia, mój też dzisiaj pyskował wyjątkowo :)

Polka, to niefajnie z ta alergią :( My też alergicy (ja i m) i Karol chyba też, bo ma ciągle coś w nosie...

Pomarańczowych pampersów nie lubię, nie są w ogóle rozciągliwe, wszystko górą wychodzi i wydają mi się niewygodne.
 
reklama
Do góry