reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
nesiaa moja Pola zjada ładnie ale tak jak teraz jest marudna bo chora a chcę aby zjadła trochę to oglądam z nią bajeczkę - książeczkę, potem jak się ubrudzi to przetrę szmatką i gotowe :)

a przerwy też 4 godzinne tylko na deserek 3 godzinna
 
nesiaa i nie daj sobie wmówić, że dziecko musi zjeść duży słoik zupy. Moje dziecko zjada na ogół pół filiżanki, to jest mniej więcej mały słoiczek. A nieraz zje połowę tego, albo w ogóle nie zje, bo nie ma ochoty i już. Dzisiaj nie jadł jeszcze nic oprócz piersi i jakichś kilku kęsów z mojego talerza.
 
Wlaczylam mojemu dziecku GummyBear i zjadla caly duzy sloik zupy!!!!!:)
toż to jedyne co moj łobuz oglada ;) i moze tak w koło ;) niestety mamusia nie pozwala za często ;) kiedys gurowało cho ka ka o , teraz gumybear song ;)

to widze ze nie tylko nasz dziadek w ten sposób otwiera chusteczki ;)

Al marudzi wszystko chce robic sam dalam go na chwile taci i juz placze ;( myslalam ze popisze a tu duuu ...a ;(
 
moja mała też nie zje dużego słoika nawet owocków. zjada maly słoiczek i to czasami nie cały. nie daję jej na siłę. nie to nie może zjesz za chwilę
 
Dzieki dziewczyny. Ja tez nie daje na sile ale jesli ona nie chce nawet lyzeczki to mi juz rece opadaja. Wasze dzieci przesypiaja nocki a ja ciagle wyobrazam sobie co bedzie jesli ona nie zje. Chyba musze troche wyluzowac. Nie wiem tylko czy jesli nie tknie tej zupki to dawac jej mleko czy niech sie glodzi i w koncu zje??:(
 
no blu ma rację, po adasiu tym bardziej widać, że głodzony jednak nie jest hehe. a jak cie blu nie ma jak babcia sobie radzi z jedzeniem?


u nas jasiu zjada duzy sloik obiadku, moze warto pokombinowac co dziecko najbardziej lubi, sama niewiem. u nas też jest anty fotelik. czasami jest masakra. no ale zjada to najważniejsze.

nesia mój mały też się raz budzi w nocy i do tego nad ranem na butle. tlumacze sobie ze bynajmniej z rytmu sie nie wybije jak urodzi sie drugie dziecko hehe.
 
Polka, ale to mogła być obturacja od kataru, mój Adaś już 2 razy to miał. Tylko mnie się udało na tyle wcześnie trafić do lekarza, że za każdym razem był świszczący oddech, a jeszcze nie miał duszności. Też dostawał wziewy, a raz nawet sterydy
no u nas już nie raz ten świszczacy oddech i zaraz do lekarza szliśmy. No i kazano nam się zaprzyjaźnić z inhalatorem :) i sterydy są często :( i słabo pomagają. I teraz w środę mamy wizytę prywatną u pulmonologa i będzie coś jaśniej. Astma oskrzelowa występuje na tle alergicznym i jest dziedziczna a ja mam astmę :(
 
reklama
Yra, babcia sobie super radzi. Sprytna z niej babka, ma podejście do dzieci, jest chyba bardziej zdecydowana niż ja :)

Co do jedzenia jeszcze - jedno dziecko zjada cały słoiczek, inne nie. Mój Karol zjadał ładnie wszystko do roczku, a potem mu się odmieniło. Zjadał zawsze duży słoik obiadku, cały deserek... Adaś zjada mniej, widocznie taka jego uroda ;)

Polka, a ty masz astmę na tle alergicznym? Franuś ma alergię, czy nie wiadomo?
 
Do góry